dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Americký prezident Barack Obama odletěl se svou rodinou na Havaj

Přidat na Seznam.cz
Americký prezident Barack Obama odletěl se svou rodinou na Havaj, aby zde strávil vánoční svátky

Americký prezident Barack Obama v pátek odletěl se svou rodinou na Havaj, kde stráví vánoční prázdniny. Na vánoční svátky s ním odletěla také manželka Michelle Obamová i jejich dcery Malia (15 let) a Sasha (12 let).

První dáma Spojených států módu nejen miluje, ale nikdy nepodceňuje skladbu svého šatníku. Oblékne se do modelů slavných návrhářů, ale nepohrdne ani levnějšími kousky z obchodních domů. 

Zatímco se její předchůdkyně svěřovaly do rukou zavedených módních značek jako Oscar de la Renta, Carolina Herrera, Ralph Lauren a Calvin Klein, paní Obamová ráda dává prostor a šanci neznámým a začínajícím talentům. Za svůj raketový start jí vděčí Jason Wu, Prabal Gurung a mnoho dalších.

Usedlé modely byste v šatníku současné první dámy hledali jen těžko, neboť Obamová dokáže i s obyčejným tmavým kostýmkem hotové divy. Její tajemství totiž tkví v tom, že se rozhodně nebojí barev. Jemné pastelové i zářivé odstíny všech zástupců barevného spektra umí nosit a vzájemně kombinovat.

 

Zdroj: Getty Images

Přidat na Seznam.cz
BARACK OBAMA MICHELLE OBAMA HAVAJ CALVIN KLEIN JASON WU

Související články

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

5 trendy účesů, které ovládly Instagram

Řekněme si narovinu, že život v karanténě není úplná výhra. Ale na všem se dají najít pozitiva! Máme více času samy na sebe, a to můžeme skvěle využít v náš prospěch. Sociální sítě a zejména pak Instagram se začaly plnit novými trendy účesy, kterými se může inspirovat každá z nás. Díky nim po lockdownu zazáříte! 

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Jděte k volbám! Vyzývají americké módní značky

Silná prohlášení provázejí americké volby od nepaměti. Polarizující se společností se však ke slovu dostávají i módní značky, designéři i retaileři. Mají totiž pro voliče jeden důležitý vzkaz: „Jděte volit!"

Celý článek

Značka Brooks Brothers oblékala 40 amerických prezidentů. Kvůli koronaviru zkrachovala

Luxusní oděvní značka Brooks Brothers, jejíž obleky nosil například Kennedy nebo Obama, po více jak 200 letech končí. Do značné míry k tomu přispěla pandemie koronaviru, kvůli níž bylo nutné zavřít některé obchody. Nyní se firma připravuje na uzavření svých továren v USA a shání kupce.

Celý článek
Jason Wu na Fashion Weeku v New Yorku

Jason Wu na NYFW: Exotické orchideje i inspirace rakouským umělcem s českými předky

Mladý talentovaný návrhář původem z Taiwanu, jehož tvorbu si oblíbila Michelle Obama, předvedl na Fashion Weeku v New Yorku působivou a osvěžující kolekci, která si podmaní všechny romantické duše.

Celý článek

Čtyři legendární parfémy, které jsou nezapomenutelné

Kvalitní parfémy miluje asi každá žena. Během života jich vyzkoušíme značné množství, ale jen některé vůně nám sedí jako ulité. Které patří mezi ty legendární, naprosto nezapomenutelné a silné vůně?

Celý článek

Obchodní válka mezi Čínou a USA nutí módní společnosti přesouvat výrobu

Obchodní válka mezi Čínou a USA eskaluje a ačkoli se rétorika ze strany amerického prezidenta Donalda Trumpa mění, panika na trhu zůstává. Některé společnosti přesouvají svou výrobu a nejistota v dalším průběhu stoupá.

Celý článek