dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Americký rapper A$AP Rocky i Jourdan Dunn hvězdami jarní kampaně

Přidat na Seznam.cz
Jourdan Dunn, Andreea Diaconu, Julia Nobis i Kris Gottschalk zachyceny ve videu znázorňující kampaň pro jaro/léto 2017 značky Zalando.

Unikátně zařízené pokoje hotelu A$AP za rytmu zpěvu hudebníka A$AP Rocky pod taktovkou režiséra Gordon Von Steinera a viceprezidenta značky Carsten Hendricha přináší několik celebrit, které se tu ubytovaly. Neonové barvy smyšleného hotelu a poslíček A$AP Rocky, který zde roznáší kufry s konkrétní módou každému z hostů, přináší sdělení značky Zalando ve smyslu kreativní tvorby pro budoucí horké dny.

Navíc je tento krátký film kreativnější než ty předchozí a to i díky známým tvářím, které značka použila. Je to jednoduchá strategie, známé tváře přilákají mnoho očí. Nakonec na závěr fiskálního roku 2015 značka Zalando vykázala zisk ve výši 121,5 milionů eur. A minimálně o 20 % je očekáván nárůst celkového zisku pro rok 2016. Nezbývá než hodnotit, že tvorba filmů má co do sebe.

Nakonec Gordon Von Steiner není žádným začátečníkem, ve své historii má již spolupráce na projektech pro značky, jako Louis Vuitton, Chanel, Dior, Jil Sander, Lanvin, Miu Miu a Prada. Za produkci se postavila společnost Bakery Films a o styling se postaral Karen Langley.

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ASAP ROCKY ZALANDO JOURDAN DUNN

Související články

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

Orsay končí v Česku

S odkazem na dobře informovaný zdroj oznámil magazín Forbes odchod německé společnosti Orsay z českého trhu. Podle dostupných informací se na odchod chystají i další oděvní společnosti.

Celý článek

Úředníci by tu měli být pro nás, ne naopak, říká marketingová ředitelka Mattel Czech Republic

Lenka Helena Koenigsmark je marketingová ředitelka slavné společnosti, která stojí za slavnou Barbie. Jaké trendy společnost reflektuje s novými trendy a hrají si dnešní děti ještě vůbec? Dozvíte se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek

Věřím v globální úspěchy českých firem, říká ex-šéfka českého EY Magdalena Souček

Magdalena Souček patří k tvářím českého businessu. Se zkušenostmi ze zahraničí vybudovala v Česku pobočku jedné z největších poradenských společností na světě - Ernst & Young. Povídali jsme si s ní o minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Celý článek