dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Anděl na horách

Přidat na Seznam.cz
Ne, opravdu se tady nebudu rozepisovat o tom, jak miluji lyžování, Špindl, novou kolekci kombinéz s límcem z pravého mamuta... 

Já jsem velký teplomil

Nesnáším zimu, snobismus a moje vrozená vada, díky které mám narušenou stabilitu, mi nedovolí dělat žádný rovnovážný sport.

Ne, ani brusle, ani lyže, ani kolo... Přesto si ale moc ráda na hory zajedu. Teda do té doby, než mi začnou mrznout prstíky. Pak úprkem směřuju ke krbu a kakau a na zimu se už jen dívám pěkně z okýnka!

V mým opravdu rozsáhlým botníku se najdou jedny jediný sněhule, který jsou i po několikátý sezóně jako nový, páč jsem je na noze měla asi tolikrát jako na uších klapky. V mým šatníku byste nenašli ani oteplováky ani overaly, jen ty letní. I tak se alespoň jednou za sezónu přesvědčím a jedu se nadýchat čerstvýho vzduchu. Vždyť ty naše hory jsou tak kouzelný. Samozřejmě, na nekomerčních místech, někde pěkně na samotě, ve srubu... se saunou, krbem a třeba držkovským čerstvým chlebíkem. Romantika sama.

O nabubřelou módu sjezdovek se nestarám, ale i tak najdu vždy v šatníku něco, do čeho se dá na vrcholcích zachumlat a přežít krásnou prochajdu po hřebenech. Když k tomu svítí sluníčko jako dneska, jsem naprosto nadšená!
 

Proto bych se tolik toho protichůdnýho podnebí nebála. Vždy se dá na všem najít to dobré a třeba objevit i hodně novýho. Třeba vyhřívací vložky do bot.


No nic, příště už se vám asi ozvu z thajský pláže se spáleným pozadím a bříškem plným mořských dobrůtek. Teplu zdar!!

 
 
 
Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BARBORA MOTTLOVÁ OUTFIT ČESKÉ HORY

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek