dnes je 12.05.2021 a svátek má Pankrác

Angel party v plzeňském clubu Pantheon

Přidat na Seznam.cz
Na Angel party v plzeňském music clubu Pantheon byla k vidění přehlídka kolekce plavek Pantheon fashion i tvorba módní návrhářky Petry Brzkové.

Plzeňský music club Pantheon se stal dějištěm Angel party, která byla plná sexy těl a exkluzivních modelů, na které dohlíželi všude přítomní fotografové. Mezi zúčastněnými „VIP“ hosty se objevila i slovenská modelka Andrea Verešová, coby patronka oficiálního partnera celé akce“ Institutu Krásy“.

  

Během večera zde proběhla Fashion show, která odhalila limitovanou kolekci plavek Pantheon brand a stylové kousky Pantheon fashion.

Hlavním hřebem večera ale byla přehlídka módní návrhářky Petry Brzkové, která zde uvedla část své letní kolekce. Modelky, včetně Andrey Verešové postupně předvedly saténové sukně s originálními vršky a několik minišatů jako stvořených pro letní párty.

                                

                                

 

Zdroj: Petra Brzková, google

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI PETRA BRZKOVÁ ANDREA VEREŠOVÁ INSTITUT KRÁSY PANTHEON MUSIC CLUB

Související články

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

To nejlepší z newyorského týdne módy: minimalismus i extravagance v podání světových značek

Newyorský týden módy je sice nějakou dobu za námi, ale i přesto není nikdy pozdě na to, ohlédnout se za těmi nejlepšími přehlídkami. Zaujal vás éterický Zimmermann nebo spíše minimalistický Jonathan Simkhai?

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek