dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

Angelina Jolie v roli vykořisťovatelky i jako sexy modelka

Přidat na Seznam.cz
V posledních dnech je americká herečka a režisérka Angelina Jolie snad v každém tisku, který vám padne do ruky. V jednom je obviněna z obelstění kambodžských dětí, v druhém nafotila perfektní fotky pro Vanity Fair.

Angelina má v posledních měsících na pilno. Když se alespoň částečně média přestala zajímat o její osobní život a rozvodové řízení s Bradem Pittem, dostalo se jí nařčení, že využívala kambodžské děti během obsazování rolí ve svém novém filmu.

Film First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers, v překladu Nejdřív zabili mého otce: Dcera Kambodže vzpomíná, se natáčel podle knihy, kterou napsala kambodžská spisovatelka Loung Ung. V knize popisuje kruté zkušenosti s režimem Rudých Khmerů, které si zažila jako dítě. Angelina se rozhodla tento příběh zfilmovat a uvedla, že během obsazování rolí používala hru, při které dětem dávala peníze a následně jim je brala zpět. Výběr dětí do filmu také založila na tom, že hledala v kambodžských chudinských čtvrtích a sirotčincích, aby našla děti, které si osobním utrpením opravdu prošly. Na castingu pak měly děti ukrást nějaké peníze. Když je u činu chytili, musely vysvětlit, proč peníze ukradly.

Angelina však veškerá nařčení odmítá. I způsob, jakým vybírala děti na castingu, byl podle herečky improvizací, na základě daných scén ze scénáře. „Cílem tohoto filmu je upozornit na hrůzy, kterým děti během války čelí, a bojovat za jejich ochranu. Obvinění, že byly během výběru dětem sebrány opravdové peníze, jsou nepravdivé a zneklidňující. Samotnou by mě to pobouřilo, kdyby se to doopravdy stalo,“ řekla Jolie.

Z druhého soudu aktuálně Jolie nafotila parádní snímky pro časopis Vanity Fair, které nám vzaly dech. Pro tento časopis také poskytla první velký rozhovor o jejich rozchodu s Bradem Pittem. Právě tento životní milník označila za možný důvod, proč si v roce 2016 prošla mnohými zdravotními problémy. Prohlédněte si fotky a posuďte, zda to Jolie i ve dvaačtyřiceti pořád opravdu sekne. Za nás jednoznačně ano!

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ANGELINA JOLIE BRAD PITT VANITY FAIR

Související články

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Naše první dámy, 3. díl: Marta Gottwaldová

Milovala luxus, kterým se obklopovala, pocházela ale z chudých poměrů. Někteří se jí smáli, jiní se jí báli. Řeč je o naší první dámě Martě Gottwaldové. Jak se stala první dámou? A u koho si nechala šít své luxusní róby? Dozvíte se v článku.

Celý článek

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Celý článek

Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Proměna butiku české návrhářky Tatiany Kovaříkové kombinuje důraz na propojení barev, materiálů i potřeb žen.

Celý článek