dnes je 23.07.2019 a svátek má Libor

Angelina Jolie v roli vykořisťovatelky i jako sexy modelka

Přidat na Seznam.cz
V posledních dnech je americká herečka a režisérka Angelina Jolie snad v každém tisku, který vám padne do ruky. V jednom je obviněna z obelstění kambodžských dětí, v druhém nafotila perfektní fotky pro Vanity Fair.

Angelina má v posledních měsících na pilno. Když se alespoň částečně média přestala zajímat o její osobní život a rozvodové řízení s Bradem Pittem, dostalo se jí nařčení, že využívala kambodžské děti během obsazování rolí ve svém novém filmu.

Film First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers, v překladu Nejdřív zabili mého otce: Dcera Kambodže vzpomíná, se natáčel podle knihy, kterou napsala kambodžská spisovatelka Loung Ung. V knize popisuje kruté zkušenosti s režimem Rudých Khmerů, které si zažila jako dítě. Angelina se rozhodla tento příběh zfilmovat a uvedla, že během obsazování rolí používala hru, při které dětem dávala peníze a následně jim je brala zpět. Výběr dětí do filmu také založila na tom, že hledala v kambodžských chudinských čtvrtích a sirotčincích, aby našla děti, které si osobním utrpením opravdu prošly. Na castingu pak měly děti ukrást nějaké peníze. Když je u činu chytili, musely vysvětlit, proč peníze ukradly.

Angelina však veškerá nařčení odmítá. I způsob, jakým vybírala děti na castingu, byl podle herečky improvizací, na základě daných scén ze scénáře. „Cílem tohoto filmu je upozornit na hrůzy, kterým děti během války čelí, a bojovat za jejich ochranu. Obvinění, že byly během výběru dětem sebrány opravdové peníze, jsou nepravdivé a zneklidňující. Samotnou by mě to pobouřilo, kdyby se to doopravdy stalo,“ řekla Jolie.

Z druhého soudu aktuálně Jolie nafotila parádní snímky pro časopis Vanity Fair, které nám vzaly dech. Pro tento časopis také poskytla první velký rozhovor o jejich rozchodu s Bradem Pittem. Právě tento životní milník označila za možný důvod, proč si v roce 2016 prošla mnohými zdravotními problémy. Prohlédněte si fotky a posuďte, zda to Jolie i ve dvaačtyřiceti pořád opravdu sekne. Za nás jednoznačně ano!

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ANGELINA JOLIE BRAD PITT VANITY FAIR

Související články

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek