dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

Angelina Jolie v roli vykořisťovatelky i jako sexy modelka

Přidat na Seznam.cz
V posledních dnech je americká herečka a režisérka Angelina Jolie snad v každém tisku, který vám padne do ruky. V jednom je obviněna z obelstění kambodžských dětí, v druhém nafotila perfektní fotky pro Vanity Fair.

Angelina má v posledních měsících na pilno. Když se alespoň částečně média přestala zajímat o její osobní život a rozvodové řízení s Bradem Pittem, dostalo se jí nařčení, že využívala kambodžské děti během obsazování rolí ve svém novém filmu.

Film First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers, v překladu Nejdřív zabili mého otce: Dcera Kambodže vzpomíná, se natáčel podle knihy, kterou napsala kambodžská spisovatelka Loung Ung. V knize popisuje kruté zkušenosti s režimem Rudých Khmerů, které si zažila jako dítě. Angelina se rozhodla tento příběh zfilmovat a uvedla, že během obsazování rolí používala hru, při které dětem dávala peníze a následně jim je brala zpět. Výběr dětí do filmu také založila na tom, že hledala v kambodžských chudinských čtvrtích a sirotčincích, aby našla děti, které si osobním utrpením opravdu prošly. Na castingu pak měly děti ukrást nějaké peníze. Když je u činu chytili, musely vysvětlit, proč peníze ukradly.

Angelina však veškerá nařčení odmítá. I způsob, jakým vybírala děti na castingu, byl podle herečky improvizací, na základě daných scén ze scénáře. „Cílem tohoto filmu je upozornit na hrůzy, kterým děti během války čelí, a bojovat za jejich ochranu. Obvinění, že byly během výběru dětem sebrány opravdové peníze, jsou nepravdivé a zneklidňující. Samotnou by mě to pobouřilo, kdyby se to doopravdy stalo,“ řekla Jolie.

Z druhého soudu aktuálně Jolie nafotila parádní snímky pro časopis Vanity Fair, které nám vzaly dech. Pro tento časopis také poskytla první velký rozhovor o jejich rozchodu s Bradem Pittem. Právě tento životní milník označila za možný důvod, proč si v roce 2016 prošla mnohými zdravotními problémy. Prohlédněte si fotky a posuďte, zda to Jolie i ve dvaačtyřiceti pořád opravdu sekne. Za nás jednoznačně ano!

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ANGELINA JOLIE BRAD PITT VANITY FAIR

Související články

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek

Plus size modelové jako hvězdy módních kampaní

Trend vyhublých modelek pomalu ale jistě ustupuje. Nahrazují je lidé s realistickými proporcemi, kteří mají blíž k běžnému zákazníkovi. Sami modelové se teprve probírají z šoku, že i oni, kteří nikdy nevěřili, že by se ve světě modelingu mohli prosadit, jsou nyní hvězdami. 

Celý článek

Outfity na pracovní pohovor: první dojem je nejdůležitější

První dojem je bezesporu velmi důležitý. Zvláště pak pokud se jedná o potenciální budoucí práci. Poradíme, jak zaujmout svým outfitem na pracovním pohovoru. Na módních trendech může záviset i váš dojem!

Celý článek

Vnučka Lamborghiniho se vdala

Potomek slavného výrobce aut Elettra Lamborghini se vdala. Vnučka zakladatele slavné automobilky Ferruccia Lamborghiniho se provdala za holandského producenta Nicka van de Walla. Svatba plná luxusu se konala v Itálii.

Celý článek

Pavel Berky spojil své vášně a vytvořil kolekci kuchyňských zástěr, utěrek a kvalitních prkének

Móda a vaření jsou paralelně velkými koníčky návrháře Pavla Berky, o čemž nás přesvědčuje nejenom povedenými kolekcemi s nadčasovou módou, ale také svou účastí v MasterChef, kde si vaření naprosto užívá. Nyní si pro své fanoušky připravil kolekci kuchyňských doplňků.

Celý článek

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek

Cardi B je tváří zimní kampaně Balenciaga

Minulý týden otřásla Twitterem úžasná novinka, kterou na svém účtu zveřejnila známá raperka Cardi B. Bude spolupracovat se značkou Balenciaga. A první grafické vlaštovky upozorňují, že se máme na co těšit.

Celý článek

Tour de France: Legenda o žlutém trikotu

I letošní ročník slavného cyklistického závodu Tour de France se pomalu chýlí ke konečné etapě, kdy závodníci projedou hlavním městem Francie - Paříží. Francouzské cyklistické žně nejsou pouze o sportu, ale také překvapivě o módě. Podívali jsme se proto na historii legendárních trikotů.

Celý článek