dnes je 23.04.2019 a svátek má Vojtěch

Ann Taylor pokračuje v oslavě postavení žen pomocí muzikálu Servírka

Přidat na Seznam.cz
Maloobchodní prodej oblečení Ann Taylor se rozhodlo spojit své síly s muzikálem „Servírka“.

Jak dostat své oblečení do podvědomí, může mít různé cesty. Značka Ann Taylor se rozhodla pro spolupráci s Broadwayským muzikálem „Servírka“, který měl svou premiéru už loni v srpnu. Příběh Servírka vypráví o Jenny, maloměstské dívce a pekařce, která sní o své cestě z manželství, které je bez lásky. K dnešnímu dni hudební dílo získalo čtyři nominace cen Tony, včetně nominace na nejlepší muzikál.

Hlavní herečkou muzikálu je Jessie Muellera, která byla společně s ředitelkou muzikálu Diane Paulis zachycena na černobílých portrétech, ty jsou k vidění na stránkách anntaylor.com. Zítra navíc bude Ann Taylor muzikálovou událost propagovat ve svém obchodě v Rockefellerově Centru. Obchod vám nabídne 30% slevu na vybrané oblečení z muzikálu, a to za předpokladu, že si zde vytvoříte e-mailovou registraci. Ann Taylor navíc následně část peněž z tohoto prodeje daruje nadaci Adrienne Shelly, která podporuje tvůrčí ženy.

„Duch spolupráce z této výstavy je opravdu silný,“ řekla Holly Tedesco, viceprezidentka marketingu společnosti Ann Taylor. „Vidět, že spolupráce probíhá na jevišti ve známém příběhu a pak vnímat Jessie, jak ho přivádí k životu svým neuvěřitelným hlasem a výkonem, to je prostě kouzelné.“

Muzikál „Servírka“ začínal jako malý nezávislý film od Adrienne Shelly. Ke své spolupráci si přizval značku Ann Taylor, která pro herečky připravuje oblečení. Obě společnosti se tak společně radují z úspěchu samotného muzikálu. Třešničkou na dortu je oslava a posílení postavení žen ve společnosti ze strany Ann Taylor.

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ANN TAYLOR MUZIKÁL

Související články

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek