dnes je 20.11.2018 a svátek má Nikola

Ann Taylor pokračuje v oslavě postavení žen pomocí muzikálu Servírka

Maloobchodní prodej oblečení Ann Taylor se rozhodlo spojit své síly s muzikálem „Servírka“.

Jak dostat své oblečení do podvědomí, může mít různé cesty. Značka Ann Taylor se rozhodla pro spolupráci s Broadwayským muzikálem „Servírka“, který měl svou premiéru už loni v srpnu. Příběh Servírka vypráví o Jenny, maloměstské dívce a pekařce, která sní o své cestě z manželství, které je bez lásky. K dnešnímu dni hudební dílo získalo čtyři nominace cen Tony, včetně nominace na nejlepší muzikál.

Hlavní herečkou muzikálu je Jessie Muellera, která byla společně s ředitelkou muzikálu Diane Paulis zachycena na černobílých portrétech, ty jsou k vidění na stránkách anntaylor.com. Zítra navíc bude Ann Taylor muzikálovou událost propagovat ve svém obchodě v Rockefellerově Centru. Obchod vám nabídne 30% slevu na vybrané oblečení z muzikálu, a to za předpokladu, že si zde vytvoříte e-mailovou registraci. Ann Taylor navíc následně část peněž z tohoto prodeje daruje nadaci Adrienne Shelly, která podporuje tvůrčí ženy.

„Duch spolupráce z této výstavy je opravdu silný,“ řekla Holly Tedesco, viceprezidentka marketingu společnosti Ann Taylor. „Vidět, že spolupráce probíhá na jevišti ve známém příběhu a pak vnímat Jessie, jak ho přivádí k životu svým neuvěřitelným hlasem a výkonem, to je prostě kouzelné.“

Muzikál „Servírka“ začínal jako malý nezávislý film od Adrienne Shelly. Ke své spolupráci si přizval značku Ann Taylor, která pro herečky připravuje oblečení. Obě společnosti se tak společně radují z úspěchu samotného muzikálu. Třešničkou na dortu je oslava a posílení postavení žen ve společnosti ze strany Ann Taylor.

 

 

ZE SPOLEČNOSTI ANN TAYLOR MUZIKÁL

Související články

Ralph Lauren bude pasován na rytíře za svůj přínos módě a lidský přístup

Úspěšný návrhář obdrží nejprestižnější ocenění za svou celoživotní práci, lidský přistup a dobročinnost. Oslavuje také 50 let své značky!

Celý článek

Ztracená svatební korunka Věry Čáslavské je opět na světě

Byla to událost roku. Československá sportovkyně, miláček národa Věra Čáslavská se vdává. Pompézní svatba si žádá i krásný outfit. Všichni chválí jak svatební šaty, tak okrasnou korunku.

Celý článek

Co si oblékly vévodkyně Meghan a Kate na oslavu 70. narozenin prince Charlese?

Prince Charles oslavil své významné kulatiny. Na jeho oslavě nesměla chybět ani Meghan Markle a Kate Middleton. Co si vévodkyně oblékly?

 

Celý článek

Zprávy z módy: Umělecký ředitel Lucas Ossendrijver odchází z módního domu Lanvin

Tento krok přichází v návaznosti na rozsáhlé změny ve francouzském módním domě, který má nového majitele, společnost Fosun International.

Celý článek

Značka Victoria's Secret se omluvila za nevhodnou poznámku o transgender modelkách

Dlouho očekávaná gala přehlídka Victoria's Secret v NYC byla nejen plná obdivu, ale také nechtěných emocí, které vzbudilo vyjádření Eda Razeka, ředitele marketingového oddělení značky, o transgender modelkách.

Celý článek

První výletní show značky Chanel doplula do Bangkoku

Loď francouzské značky Chanel ve spolupráci s designem zpěváka Pharrella Williamse již vyplula. Nyní je k vidění v Bangkoku.

Celý článek

Zprávy z módy: Meghan Markle odmítá nosit šaty své kamarádky návrhářky Victorie Beckham

Krásná vévodkyně na sebe prozradila i to, co nechtěla. Značku Victoria Beckham odmítá z jednoho jediného důvodu!

Celý článek

Balmain se vrací k mistrovské práci vysoké módy

Dvorní návrhář Olivier Rousteing vrátí luxusní značku Balmain mezi Couture domy.

Celý článek