dnes je 22.01.2019 a svátek má Slavomír

Ann Taylor pokračuje v oslavě postavení žen pomocí muzikálu Servírka

Maloobchodní prodej oblečení Ann Taylor se rozhodlo spojit své síly s muzikálem „Servírka“.

Jak dostat své oblečení do podvědomí, může mít různé cesty. Značka Ann Taylor se rozhodla pro spolupráci s Broadwayským muzikálem „Servírka“, který měl svou premiéru už loni v srpnu. Příběh Servírka vypráví o Jenny, maloměstské dívce a pekařce, která sní o své cestě z manželství, které je bez lásky. K dnešnímu dni hudební dílo získalo čtyři nominace cen Tony, včetně nominace na nejlepší muzikál.

Hlavní herečkou muzikálu je Jessie Muellera, která byla společně s ředitelkou muzikálu Diane Paulis zachycena na černobílých portrétech, ty jsou k vidění na stránkách anntaylor.com. Zítra navíc bude Ann Taylor muzikálovou událost propagovat ve svém obchodě v Rockefellerově Centru. Obchod vám nabídne 30% slevu na vybrané oblečení z muzikálu, a to za předpokladu, že si zde vytvoříte e-mailovou registraci. Ann Taylor navíc následně část peněž z tohoto prodeje daruje nadaci Adrienne Shelly, která podporuje tvůrčí ženy.

„Duch spolupráce z této výstavy je opravdu silný,“ řekla Holly Tedesco, viceprezidentka marketingu společnosti Ann Taylor. „Vidět, že spolupráce probíhá na jevišti ve známém příběhu a pak vnímat Jessie, jak ho přivádí k životu svým neuvěřitelným hlasem a výkonem, to je prostě kouzelné.“

Muzikál „Servírka“ začínal jako malý nezávislý film od Adrienne Shelly. Ke své spolupráci si přizval značku Ann Taylor, která pro herečky připravuje oblečení. Obě společnosti se tak společně radují z úspěchu samotného muzikálu. Třešničkou na dortu je oslava a posílení postavení žen ve společnosti ze strany Ann Taylor.

 

 

ZE SPOLEČNOSTI ANN TAYLOR MUZIKÁL

Související články

Vlákna z ananasů Pinatex začíná používat i Hugo Boss v nové kolekci veganské obuvi

Pinatex je jedinečná přírodní textilie, která by v budoucnosti mohla nahradit kožené textilie, které jsou velmi škodlivé pro životní prostředí. Tuto technologii začala používat i značka Hugo Boss.

Celý článek

Jeden den v šatníku Meghan Markle: od konfekce ke kolekci

Těhotná vévodkyně dokáže během dne vypadat elegantně a ještě k tomu zvládnout rychlou královskou proměnu od H&M k Roland Mouretovi!

Celý článek

Rihanna údajně zakládá módní dům pod hlavičkou koncernu LVMH

Deník The New York Times přišel s informacemi, že je zpěvačka Rihanna uprostřed podpisu exkluzivní módní smlouvy s LVMH. Pokud by tomu tak bylo, stala by se první módní návrhářkou tmavé pleti ve společnosti Moët Hennessy Louis Vuitton. 

Celý článek

Rok 2019 - virtuální realita, digitalizace a další výzvy pro módní společnosti

Rychle a nenávratně se nám přechýlil rok 2018 v rok 2019 a nás zajímá jaké změny čekají na módní obchodní značky a řetězce. Ekonomika totiž bude neúprosná i v roce 2019.

Celý článek

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Hory jako digitální detox

Chcete být více šťastnější? Buďte méně online a více offline! Takhle jednoduché to je. Vyrazte na pěší pochod, třeba do hor, jako Barbora Vylímková!

Celý článek

Modelka Enikő Mihalik rybaří v české verzi časopisu Vogue

Námořní tematika včetně ryb, kachen a labutí provází lednové vydání časopisu Vogue.

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek