dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Anna Ewers vzývá první jarní dny u značky Marc O'Polo

Modelka Anna Ewers v nové kampani značky Marc O'Polo ukazuje chladné jarní dny a s nimi ideální módní kousky.

Modelka pocházející z Německa brzy oslaví 26. narozeniny. Její tvář si možná vybavíte z kalendáře Pirelli z roku 2015, ale svou slávu si získala i účastí na mnoha známých módních kampaních, obálkách časopisů a zejména na módních přehlídkách. Anna je považována za jednu z nejlepších modelek dnešního módního průmyslu.

Slunce, pláž a krásný muž po vašem boku, to je ideální představa stráveného jara. Neformální look modelky napříč celou kampaní je skvělým tahem značky. Krásná blondýnka Anna Ewers vedle Juliana Schneydera působí spokojeně a odpočatě, což nejspíš většině z nás chybí, i když je teprve začátek roku. Zima je dlouhá a jarní paprsky nás snad již brzy zahřejí na duši.

K tomu se nám budou skvěle hodit lehké jarní bundy, pletené svetry, dlouhé kardigany, košile i tuniky. Celou kampaň nafotil Alasdair McLellan, o styling se postarala Kate Phelan ve dvojici s kreativní duší Heiko Keinath.

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA ANNA EWERS MARC O'POLO JARO 2019 JULIAN SCHNEYDER

Související články

Stylové ulice newyorského týdne módy

Období týdnů módy neznamená inspiraci pouze na přehlídkových molech, ba naopak. Pro mnohé módní nadšence se ta pravá fashion show odehrává mimo hlavní stanoviště, a to v přilehlých ulicích. A nejinak tomu bylo v posledních dnech i na Manhattanu.

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Na valentýnskou limitovanou kolekci baretů Tonak si můžete nechat vyšít pusinku, srdíčko nebo xoxo

Uvažujete o rozšíření své sbírky kloboučků, baretů či čepic? Zavítejte bez odkladu ke značce Tonak! Nebudete litovat.

Celý článek

Zimní móda českých maminek

České maminky se vydávají se svými ratolestmi do zimního počasí stylově oblečené. Ani chladné dny nebo zaneprázdněnost mateřstvím jim nezabrání vypadat skvěle!

Celý článek

Jason Wu představil novou kolekci bez přehlídky

Návrhář z New Yorku přiznal svou únavu a tím i ustoupení od pořádání přehlídky. Konfekční jarní kolekce je však plná rozmanitosti!

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek