dnes je 22.08.2019 a svátek má Bohuslav

Anna Ewers vzývá první jarní dny u značky Marc O'Polo

Přidat na Seznam.cz
Modelka Anna Ewers v nové kampani značky Marc O'Polo ukazuje chladné jarní dny a s nimi ideální módní kousky.

Modelka pocházející z Německa brzy oslaví 26. narozeniny. Její tvář si možná vybavíte z kalendáře Pirelli z roku 2015, ale svou slávu si získala i účastí na mnoha známých módních kampaních, obálkách časopisů a zejména na módních přehlídkách. Anna je považována za jednu z nejlepších modelek dnešního módního průmyslu.

Slunce, pláž a krásný muž po vašem boku, to je ideální představa stráveného jara. Neformální look modelky napříč celou kampaní je skvělým tahem značky. Krásná blondýnka Anna Ewers vedle Juliana Schneydera působí spokojeně a odpočatě, což nejspíš většině z nás chybí, i když je teprve začátek roku. Zima je dlouhá a jarní paprsky nás snad již brzy zahřejí na duši.

K tomu se nám budou skvěle hodit lehké jarní bundy, pletené svetry, dlouhé kardigany, košile i tuniky. Celou kampaň nafotil Alasdair McLellan, o styling se postarala Kate Phelan ve dvojici s kreativní duší Heiko Keinath.

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA ANNA EWERS MARC O'POLO JARO 2019 JULIAN SCHNEYDER

Související články

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Podzimní kampaň Victoria's Secret na černobílých snímcích

Jistě nám dáte za pravdu, že právě černobílé záběry mají pořád své kouzlo. Když babička najde zaprášené černobílé fotografie, má to neskutečnou atmosféru. A na to nejspíš sází i fotograf Russell James.

Celý článek

Mladá modelka Kaia Gerber je novou svěží tváří podzimní kampaně Versace

Všem muselo být jasné, že když se spojí značka Versace s momentálně oblíbenou a velmi obsazovanou modelkou Kaiou Gerber a uznávaným fotografem Stevenem Meiselem, vzejde z toho něco skvělého. A to se také stalo. Nová kampaň určitě zaujme po všech stránkách. 

Celý článek

Nejnovější trend v nošení džínsů se jmenuje asymetrie

A své o tom ví ukrajinské duo značky Ksenia Schnaider, které džínové kousky posouvá o další metu dál. Jejich asymetrické džíny si zamilovala například zpěvačka Celine Dion!

Celý článek

Plisované sukně jsou MUST HAVE letošního roku

Ve velkém stylu se vrací na přední módní příčky plisované šaty a sukně. Úchvatné, originální, ručně skládané kousky si zamilujete jedna báseň.

Celý článek

ROZHOVOR S TANEČNICÍ MARTINOU MARKOVOU

Každý den na svém instagramu motivuje tisíce žen. Krásná Martina Marková (27), známá také z taneční soutěže Stardance, si vyhradila čas na zodpovězení pár otázek na španělské pláži, kde tráví svou dovolenou. 

Celý článek