dnes je 25.04.2019 a svátek má Marek

Anna Ewers vzývá první jarní dny u značky Marc O'Polo

Přidat na Seznam.cz
Modelka Anna Ewers v nové kampani značky Marc O'Polo ukazuje chladné jarní dny a s nimi ideální módní kousky.

Modelka pocházející z Německa brzy oslaví 26. narozeniny. Její tvář si možná vybavíte z kalendáře Pirelli z roku 2015, ale svou slávu si získala i účastí na mnoha známých módních kampaních, obálkách časopisů a zejména na módních přehlídkách. Anna je považována za jednu z nejlepších modelek dnešního módního průmyslu.

Slunce, pláž a krásný muž po vašem boku, to je ideální představa stráveného jara. Neformální look modelky napříč celou kampaní je skvělým tahem značky. Krásná blondýnka Anna Ewers vedle Juliana Schneydera působí spokojeně a odpočatě, což nejspíš většině z nás chybí, i když je teprve začátek roku. Zima je dlouhá a jarní paprsky nás snad již brzy zahřejí na duši.

K tomu se nám budou skvěle hodit lehké jarní bundy, pletené svetry, dlouhé kardigany, košile i tuniky. Celou kampaň nafotil Alasdair McLellan, o styling se postarala Kate Phelan ve dvojici s kreativní duší Heiko Keinath.

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA ANNA EWERS MARC O'POLO JARO 2019 JULIAN SCHNEYDER

Související články

Návrat batiky nabral nový směr. Jak ji nosit?

Batika si prošla dlouhou cestu od dob hippies. Dnešní zastaralá technika barvení látky dostala novou podobu. Kontrolované barevné motivy jsou políbením duhy, ale důsledně promyšlené.

Celý článek

Jak se nosí vesta, aby byla šik

Vesta se stává jedním z nejoblíbenějších kousků v šatníku pro jaro a léto 2019. Díky tomu se řadí mezi chic módní outfity. Jak se správně nosí, aby nevypadala stroze nebo jako součást uniformy? 

Celý článek

Objevte dánskou značku Rains

Skandidávský minimalismus, nadčasovost a zároveň funkčnost definuje oblečení a doplňky, které nám nabízí dánská značka Rains. Pokud rádi chodíte deštěm, a i přesto chcete zůstat v suchu a teple nebo často jezdíte na kole, věnujte Rains zvýšenou pozornost.

Celý článek

Jak se neobléknout na festival aneb co se nepovedlo na Coachelle

Jeden z nejznámějších festivalů světa ročně přiláká přes sto tisíc lidí. Prestižní Coachella festival v Kalifornii je proslulý nejen hudbou, ale i módou, která diktuje trendy pro letní festivalovou sezónu. Co bylo to nejbizarnější?

Celý článek

Pánská móda: které kousky jsou v nadcházející sezóně IN?

Slunečných dní je čím dál více a to znamená jediné. Je čas na jarní kolekce! Především definitivně obměnit zimní šatník za nový. Co je letos pro pány IN?

Celý článek

Staré kousky ve vašem novém jarním šatníku

Za pár dní vypukne mezinárodní Fashion Revolution Week, který každoročně upozorňuje na problémy módního průmyslu a podporuje uvědomělé nakupování.

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Jak se nosí lacláče

S jarem nepřišlo jen krásné bujaré počasí, ale i nové trendy. Jedním z nich jsou i “lacláče” všeho druhu. Oprašte své staré nebo se nechte inspirovat těmi novými. Viva la lacl!

Celý článek