dnes je 05.12.2020 a svátek má Jitka

Anne V. v klubu maminek

Přidat na Seznam.cz
Anne Vyalitsyně se podařilo své těhotenství tutlat hodně dlouho. Modelka zvyklá na zájem médií se poslední měsíce stáhla z veřejného života a novinku oznámila sama.

Jedna z nejúspěšnějších ruských modelek, Anne Vylitsyna, nečekaně oznámila, že čeká miminko. Pro dnešní dobu příznačně na Twitteru, kde v den svých  narozenin zveřejnila fotku ultrazvuku. Otcem miminka je senior viceprezident společnosti Yahoo Adam Cahan.

Anne V. znáte z časopisů, jakými jsou například Vogue, Marie Claire, Elle a mnoho mnoho dalších. Stejně tak z kampaní a z výčtu značek, s nimiž Anne V. spolupracovala, a s některými stále spolupracuje - DKNY, Roberto Cavalli, Prada, Reserved a další.

V minulosti se Anne V. dostávala do médií velmi často. Její vztah se zpěvákem Adamem Levinem byl pod hledáčkem fotoaparátů téměř neustále. Pár se rozešel v roce 2013, Levine se minulý rok oženil s kolegyní Anne V. z Victoria's Secret, Behati Prinsloo. Anne V. se tak přidává do klubu nastávajících maminek, který v poslední době vede především Coco Rocha se stylingem svých těhotenských outfitů.

Foto: uk.eonline.com, tumblr.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ANNE V. TĚHOTENSTVÍ

Související články

Markéta Folberová: Mým cílem bylo vytvořit kabelku, kterou budu sama ráda nosit každý den

Z malé myšlenky vznikla značka, která s úspěchem dobývá český módní trh. FOLBEUR kabelky jsou kvalitní, krásné a praktické. A přesto, že začátky nebyly snadné, ušla jejich autorka Markéta Folberová již velký kus cesty. S obdivem smekáme a přinášíme rozhovor nejenom o tom, jak vznikla první "FOLBEURKA".

Celý článek

V šatníku budoucí viceprezidentky Spojených států Kamaly Harrisové

V USA je již dávno dobojováno. Prezidentské volby mají svého vítěze a tento výsledek podle expertů nic již nezmění. Americká média vyhlásila vítězem prezidentských voleb Joa Bidena, viceprezidentkou pak byla zvolena Kamala Harrisová. Seznamte se s námi s šatníkem první ženy viceprezidentky Spojených států amerických.

Celý článek

Nejžhavější knižní novinky

K podzimním a zimním dlouhým večerům patří kromě svařáku a krbu hlavně knihy. V naší redakci jsme daly hlavy dohromady a vybraly jsme pro vás to nejlepší, co bylo během letošního podzimu vydáno. Pojďte se s námi nechat inspirovat buď tipem na vánoční dárek nebo udělejte radost sobě a obstarejte si zábavu na klidné a pohodové večery.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek

Marketing módních značek jako nejlepší přítel klasického umění

Moderní reklama se stále častěji prolíná s uměleckým světem. Zvláště marketéři, pracující pro velké francouzské či italské módní domy, se s oblibou nechávají inspirovat díly francouzských či italských renesančních umělců. Ponořte se s námi do příběhů nejúspěšnějších marketingových kampaní módních domů. Uhádnete, jakým uměleckým dílem jsou inspirované?

Celý článek

Jsme rádi, že jsme Češi, říkají tvůrci Bohémy manželé Neubergerovi

Bohéma - trička s originálními motivy, které se navracejí k českým osobnostem a skvostům. I tak by se dal charakterizovat unikátní koncept, který mají na svědomí manželé Eliška a Oldřich Neubergerovi, kteří navrhují trička s velkými Čechy i českými uměleckými díly. Jak vznikla jejich značka Bohéma a co pro ně znamená být Čechy, jsme se zeptali v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek