dnes je 30.11.2021 a svátek má Ondřej

Apartmán Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě si nyní můžete pronajmout za 23 dolarů na noc

Přidat na Seznam.cz
První díly ikonického seriálu Sex ve městě byly k vidění před 23 lety. Nyní si můžete na noc pronajmout byt Carrie Bradshaw za symbolickou cenu 23 dolarů na noc.

Sarah Jessica Parker / foto Tara Rice, Airbnb

Nejnovější pokračování filmů Sex ve městě s názvem „And just like that“ z produkce HBO Max ve spolupráci s Warner Bros. Consumer Products a s Airbnb připravuje „oživení“ bytu Carrie Bradshaw jako v Upper East Side.

Můžete tak zažít den a noc jako hlavní hrdinka oblíbeného seriálu, a to za symbolickou cenu 23 dolarů za noc. Apartmán se ve skutečnosti nenachází na stejném místě, zato přináší stejné kulisy. V každém koutě bytu na vás budou čekat tolik známé upomínky a symboly. Najdete zde stůl a notebook Carrie, stejně jako křeslo, které navrhl jeden z jejích partnerů, Aidan Shaw. Nechybí však ani pozoruhodná šatna podle manhattanských standardů.

Hosté apartmánu si můžou vyzkoušet boty od Manolo Blahnika i náhrdelník hlavní hrdinky, k tomu navíc kompletní styling a focení.

 „Postava Carrie Bradshaw je mému srdci blízká a drahá a znovu navštívit její svět skrze pokračování příběhu Sex ve městě bylo nesmírnou radostí,“ uvedla Sarah Jessica Parker v oficiálním prohlášení. „Jsem nadšená, že naše publikum zažije New York coby Carrie jako nikdy předtím a poprvé se projde doslova v jejích botách,“ dodala herečka.

Přidat na Seznam.cz
DESIGN ZE SPOLEČNOSTI SARAH JESSICA PARKER CARRIE BRADSHAW SEX VE MĚSTĚ

Související články

Díky celoživotnímu soužití se psy jsem měla šanci pochopit zodpovědnost vůči zvířeti, říká úspěšná herečka a zpěvačka Hanka Holišová

Zpěvačka a herečka Hana Holišová zažívá velmi úspěšné roky, nejenom na divadelní scéně, ale i v televizi. Nedávno se také objevila ve dvou projektech, které nadchnou všechny pejskaře.

Celý článek

Jsem žena, jsem kněžka

V Centru současného umění DOX se uskutečnila výstava  uměleckých velkoformátových fotografií Jsem žena, jsem kněžka z charitativně-edukativního cyklu historičky Lilie Khousnoutdinové, partnerky Karla Janečka. Akce spojená s dražbou uměleckých fotografií pomohla navíc získat přes 155 tisíc Kč ve prospěch tří neziskových organizací.

Celý článek

Jeden mladík si od nás objednává LED kolečka, která si upevňuje na paddleboard a dělá zážitkové večerní plavby po Vltavě, říká podnikatelka s dětskými světly Petra Žbánková

Světýlka pro děti přišla jako nápad z nebes, kterého se Petra Žbánková na mateřské chytila. Začít podnikat nebylo snadné. Dnes díky tomu ale dělá radost spoustě dětem i jejich rodičům s netoxickými lampičkami a světýlky.

Celý článek

Trendy v obývacím pokoji 2021/2022 podle NATUZZI EDITIONS

Interiérový design má velký vliv na psychickou pohodu a po období, kdy jsme na delší dobu uvízli ve svých domovech, si to uvědomujeme mnohem intenzivněji. Pokud nás pandemie něco naučila, je to hlubší poznání toho, že náš domov je náš hrad a oáza.

Celý článek

Známé osobnosti tváří tvář vlkům. Dojemný projekt každoročně podporují známé české i slovenské osobnosti

Zastat se psů, ve kterých dřímá část vlka, se stává tradicí. Již počtvrté se několik známých osobností rozhodlo podpořit projekt, který pomáhá československým vlčákům. Dojemný projekt společně s krásným národním plemenem vás chytí za srdce.

Celý článek

Chtěla jsem se stát šéfredaktorkou ELLE, přiznává generální ředitelka SAP ČR Hana Součková

Hana Součková je generální ředitelkou české obchodní divize SAP.  Kromě vášně k businessu sdílí i smysl pro módu. Jak sladit business s mateřstvím? A kde vznikla její láska k módě? Dozvíte se v článku.

Celý článek

Výstava Dechem fotografa Martina Stranky vám vezme dech

Nechte se okouzlit originálními fotografiemi talentovaného fotografa, kterými dobyl svět a nyní je můžete obdivovat do konce listopadu v Galerii Mánes.

Celý článek

Oslavte sváteční chvíle s novinkami od značek Moët a Hennessy

Šampaňský dům Moët&Chandon a značka prémiového koňaku Hennessy si pro nadcházející oslavy vánočních svátků a nového roku přichystaly hned několik novinek, díky kterým budou letošní Vánoce o něco kouzelnější!

Celý článek