dnes je 18.05.2022 a svátek má Nataša

Apartmán Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě si nyní můžete pronajmout za 23 dolarů na noc

Přidat na Seznam.cz
První díly ikonického seriálu Sex ve městě byly k vidění před 23 lety. Nyní si můžete na noc pronajmout byt Carrie Bradshaw za symbolickou cenu 23 dolarů na noc.

Sarah Jessica Parker / foto Tara Rice, Airbnb

Nejnovější pokračování filmů Sex ve městě s názvem „And just like that“ z produkce HBO Max ve spolupráci s Warner Bros. Consumer Products a s Airbnb připravuje „oživení“ bytu Carrie Bradshaw jako v Upper East Side.

Můžete tak zažít den a noc jako hlavní hrdinka oblíbeného seriálu, a to za symbolickou cenu 23 dolarů za noc. Apartmán se ve skutečnosti nenachází na stejném místě, zato přináší stejné kulisy. V každém koutě bytu na vás budou čekat tolik známé upomínky a symboly. Najdete zde stůl a notebook Carrie, stejně jako křeslo, které navrhl jeden z jejích partnerů, Aidan Shaw. Nechybí však ani pozoruhodná šatna podle manhattanských standardů.

Hosté apartmánu si můžou vyzkoušet boty od Manolo Blahnika i náhrdelník hlavní hrdinky, k tomu navíc kompletní styling a focení.

 „Postava Carrie Bradshaw je mému srdci blízká a drahá a znovu navštívit její svět skrze pokračování příběhu Sex ve městě bylo nesmírnou radostí,“ uvedla Sarah Jessica Parker v oficiálním prohlášení. „Jsem nadšená, že naše publikum zažije New York coby Carrie jako nikdy předtím a poprvé se projde doslova v jejích botách,“ dodala herečka.

Přidat na Seznam.cz
DESIGN ZE SPOLEČNOSTI SARAH JESSICA PARKER CARRIE BRADSHAW SEX VE MĚSTĚ

Související články

Bohéma otevírá kamenný obchod a galerii

Značka Bohéma, která vešla do povědomí stylovými tričky s českými motivy, otevírá  kamenný obchod a galerii.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Nechte své city zazářit se šperky Janja Prokić!

Krásné city, které chováte ke svým nejbližším, byste drobnými maličkostmi měli vyjadřovat každý den. Česká designérka Janja Prokić představuje novou kolekci šperků plnou lásky, elegance, ženskosti a něhy.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek

Trendy v interiérech v roce 2022

Trendem roku 2022 bude útulnost, pocit bezpečí a vděčnost. Tyto pocity se budou prolínat do barev, vzorů i materiálů. Neopomenutelným prvkem také budou přírodní materiály a udržitelnost.

Celý článek

Věřím v globální úspěchy českých firem, říká ex-šéfka českého EY Magdalena Souček

Magdalena Souček patří k tvářím českého businessu. Se zkušenostmi ze zahraničí vybudovala v Česku pobočku jedné z největších poradenských společností na světě - Ernst & Young. Povídali jsme si s ní o minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Celý článek

Valentino v jarní kampani sází na krásné a dlouhé nohy zpěvačky a herečky Zendaya

Kontrastní modely z jarní kampaně značky Valentino s názvem Rendes-Vous pro jaro 2022 přináší nejenom hvězdu, kterou miluje zejména mladá generace.

Celý článek