dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Apartmán Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě si nyní můžete pronajmout za 23 dolarů na noc

Přidat na Seznam.cz
První díly ikonického seriálu Sex ve městě byly k vidění před 23 lety. Nyní si můžete na noc pronajmout byt Carrie Bradshaw za symbolickou cenu 23 dolarů na noc.

Sarah Jessica Parker / foto Tara Rice, Airbnb

Nejnovější pokračování filmů Sex ve městě s názvem „And just like that“ z produkce HBO Max ve spolupráci s Warner Bros. Consumer Products a s Airbnb připravuje „oživení“ bytu Carrie Bradshaw jako v Upper East Side.

Můžete tak zažít den a noc jako hlavní hrdinka oblíbeného seriálu, a to za symbolickou cenu 23 dolarů za noc. Apartmán se ve skutečnosti nenachází na stejném místě, zato přináší stejné kulisy. V každém koutě bytu na vás budou čekat tolik známé upomínky a symboly. Najdete zde stůl a notebook Carrie, stejně jako křeslo, které navrhl jeden z jejích partnerů, Aidan Shaw. Nechybí však ani pozoruhodná šatna podle manhattanských standardů.

Hosté apartmánu si můžou vyzkoušet boty od Manolo Blahnika i náhrdelník hlavní hrdinky, k tomu navíc kompletní styling a focení.

 „Postava Carrie Bradshaw je mému srdci blízká a drahá a znovu navštívit její svět skrze pokračování příběhu Sex ve městě bylo nesmírnou radostí,“ uvedla Sarah Jessica Parker v oficiálním prohlášení. „Jsem nadšená, že naše publikum zažije New York coby Carrie jako nikdy předtím a poprvé se projde doslova v jejích botách,“ dodala herečka.

Přidat na Seznam.cz
DESIGN ZE SPOLEČNOSTI SARAH JESSICA PARKER CARRIE BRADSHAW SEX VE MĚSTĚ

Související články

NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT ZÍSKALA ITALSKÉ OCENĚNÍ PREMIO EUROPEO ST. OSCAR DELLA MODA 2021

I když si na ocenění museli všichni nominovaní kvůli pandemii chvíli počkat, výsledek rozhodně stál za to. Florencie nedávno ožila při slavnostní příležitosti oficiálního ceremoniálu, kde byla oceněna i návrhářka Jitka Klett.

Celý článek

Iniciativou k odpovědnosti: kauza nucených prací Ujgurů v čínských továrnách volá po udržitelnosti a odpovědnosti módního průmyslu

Světem módy hýbe kauza nucených prací v čínských továrnách v provincii Sin-ťiang. Tato oblast je známá produkcí bavlny a tyto továrny byly donedávna významnými dodavateli předních módních značek.

Celý článek

Luxusní auta Rolls Royce návrháře Karla Lagerfelda byla prodána za téměř 30 milionů korun, k mání bylo i oblečení a portréty

Zatímco se většina světa připravuje na Vánoce a příchod nového roku, módní svět žije největším prodejem osobního majetku velikána světového návrhářství Karla Lagerfelda. A my víme co, kde a za kolik!

Celý článek

Miss Lucie Šlégrová doslova září

Miss Lucie Šlégrová doslova září. A má své důvody. Se svým mužem Jiřím Šlégrem užívají předvánoční dny v novém domě, který stihli za tři čtvrtě roku z hrubé stavby předělat v zařízený domov.

Celý článek

Návrat do práce po mateřské je těžký, stát v tomto selhal, říká předsedkyně Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová

Eva Zamrazilová je předsedkyní Národní rozpočtové rady. Mimo to je však také schopnou manažerkou, milující matkou, módní fanynkou i celoživotním konzervativcem. Rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka vám přinášíme zde.

Celý článek

Mezinárodní hvězdy na Fashion Awards 2021 i porota a soutěžící na Superstar zazářili v nové exkluzivní kolekci H&M Circular Design Story!

Už tento týden jste mohli vidět některé kousky z nové exkluzivní kolekce Circular Design Story, kterou značka H&M uvede příští týden 9. prosince.

Celý článek

Karty Podle sebe - balíček smysluplných otázek

Žijeme v přehlcené době informací a tak často není prostor pro rozhovory ať už s dětmi či partnerem nebo s rodiči. Jednoduše nám nezbývá energie. Mladá maminka Linda Martišková vymyslela geniální karty Podle sebe, které pomohou v nastartování hlubší konverzace.

Celý článek

Červený kotlík proslavila například Phoebe ze seriálu Přátelé. Letos je tomu 130 let, co pomáhá potřebným

Armáda spásy tak jako každý rok bude i letos pořádat celosvětově známou kotlíkovou sbírku, která pomáhá potřebným. Typický červený kotlík byl proslaven nejednou známou celebritou jako například Mr. Beanem či Phoebe z oblíbeného seriálu Přátelé.

Celý článek