dnes je 20.08.2022 a svátek má Bernard

Apartmán Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě si nyní můžete pronajmout za 23 dolarů na noc

Přidat na Seznam.cz
První díly ikonického seriálu Sex ve městě byly k vidění před 23 lety. Nyní si můžete na noc pronajmout byt Carrie Bradshaw za symbolickou cenu 23 dolarů na noc.

Sarah Jessica Parker / foto Tara Rice, Airbnb

Nejnovější pokračování filmů Sex ve městě s názvem „And just like that“ z produkce HBO Max ve spolupráci s Warner Bros. Consumer Products a s Airbnb připravuje „oživení“ bytu Carrie Bradshaw jako v Upper East Side.

Můžete tak zažít den a noc jako hlavní hrdinka oblíbeného seriálu, a to za symbolickou cenu 23 dolarů za noc. Apartmán se ve skutečnosti nenachází na stejném místě, zato přináší stejné kulisy. V každém koutě bytu na vás budou čekat tolik známé upomínky a symboly. Najdete zde stůl a notebook Carrie, stejně jako křeslo, které navrhl jeden z jejích partnerů, Aidan Shaw. Nechybí však ani pozoruhodná šatna podle manhattanských standardů.

Hosté apartmánu si můžou vyzkoušet boty od Manolo Blahnika i náhrdelník hlavní hrdinky, k tomu navíc kompletní styling a focení.

 „Postava Carrie Bradshaw je mému srdci blízká a drahá a znovu navštívit její svět skrze pokračování příběhu Sex ve městě bylo nesmírnou radostí,“ uvedla Sarah Jessica Parker v oficiálním prohlášení. „Jsem nadšená, že naše publikum zažije New York coby Carrie jako nikdy předtím a poprvé se projde doslova v jejích botách,“ dodala herečka.

Přidat na Seznam.cz
DESIGN ZE SPOLEČNOSTI SARAH JESSICA PARKER CARRIE BRADSHAW SEX VE MĚSTĚ

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Anntracit představuje šperky a doplňky inspirované okolním světem

Design, smysl pro detail i určitý chaos stojí za tvorbou Annemarie Havlíčkové, která postupně zhmotňuje svou lásku a představu k originálním šperkům a doplňkům. Barvy ručně vyráběných broží i náušnic budou jedny z těch, které vás osloví na první dobrou.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek