dnes je 05.12.2020 a svátek má Jitka

Arcolor vyhlašuje další ročník soutěže ArFashion designer

Přidat na Seznam.cz
Festival mladé módy Arcolor přivádí módní kolekce do ulic. Může tam být i ta vaše!

Pokud máte talent, řemeslné schopnosti a odvahu podmanit si svět módy, rozhodně neváhejte a přihlaste se! Festival mladé módy Arcolor vyhlašuje další ročník soutěže pro mladé módní návrháře.

Během letošního festivalu Arcolor, jehož tváří se stala herečka, moderátorka a milovnice autorské módy Míša Maurerová, se udělí již 5. titul ArFashion Designer.

Zařaďte se mezi jména jako Alžběta Presová, Sandra Švehlíková, Jana Minaříková a Tereza Havránková. Tyto mladé designérky neváhaly, přihlásily se a odnesly si titul ArFashion Designer.

Dostat se na výsluní módního světa je tvrdý boj a je potřeba umět chytit příležitost za pačesy. Získat titul ArFashion Designer je skvělá příležitost, jak upozornit na svůj talent, ukázat světu, co ve vás je a nastartovat kariéru módního návrháře.

Co Festival mladé módy Arcolor nabízí?
Pokud se přihlásíte, získáte pohled profesionálů na vaší tvorbu. Neboť právě odborná porota seskládaná z profesionálů, zabývajících se módou, bude hodnotit přihlášené soutěžní kolekce.

V odborné porotě soutěže zasedají jména jako módní návrhářka Monika Drápalová, oděvní výtvarník a pedagog Česlav Jaroš, známý kadeřník Libor Šula, stylistka časopisu Dolce vita Denisa Přikrylová, herečka a moderátorka Lenka Vacvalová, fotograf David Severin a další.

Osm finalistů vybraných touto porotou bude moci předvést své soutěžní kolekce na profesionálně zajištěné módní přehlídce na finálovém večeru Festivalu mladé módy Arcolor před zraky novinářů, módních nadšenců a odborníků. 

      

Vítěz získá ceny v hodnotě 10.000 Kč a celoroční podporu ze strany Arcoloru.
Následující ročník ho pak čeká nevšední zážitek, kdy jeho modely ovládnou pražské ulice.

Vítěz totiž svou další kolekci představí v rámci následujícího ročníku Festivalu mladé módy Arcolor na módní přehlídce dlouhé více než tři kilometry, která vede přímo ulicemi Prahy.

     

Kdo se může přihlásit?
Přihlásit se může každý začínající tvůrce bez ohledu na vzdělání ve věku 18-35 let. Soutěž je určena jak vyškoleným návrhářům, tak i nadšeným samoukům.

Jak se přihlásit do soutěže ArFashion Designer?
Stačí zaslat fotografie své soutěžní kolekce o 10 modelech, životopis, popis kolekce a motivační dopis na email designer@arcolor.cz a to do 15. 4. 2015. Více informací naleznete na www.arcolor.cz

zdroj: Arcolor

Přidat na Seznam.cz
ARCOLOR FESTIVAL MLADÉ MÓDY ARCOLOR ARFASHION DESIGNER PŘEHLÍDKA V ULICÍCH PRAHY TEREZA HAVRÁNKOVÁ JANA MINAŘÍKOVÁ SANDRA ŠVEHLÍKOVÁ ALŽBĚTA PRESOVA

Související články

Česká móda v Gallery Lucerna

Včerejší den byl ve znamení české módy a to na velice krásném místě v Gallery Lucerna. Odehrávala se zde prodejní prezentace Grace´n´Glamour s podtitulem Fashion and the City. 

Celý článek

Jana Minaříková přeje v nové kolekci Všechno nejlepší

Jaké barvy obléknete letos na jaře? Co takhle klasickou černou, svěží mentolovou nebo decentní béžovou, které se zmocnily jarních novinek módní návrhářky Jany Minaříkové?

Celý článek

Mladé české návrhářky se představí na Dyzajn marketu Zima

Dvě mladé módní návrhářky představí svoji tvorbu o třetím adventním víkendu společně s českými a zahraničními návrháři a módními značkami na tradičním Dyzajn marketu Zima.

Celý článek

Finále Arfashion Designer 2015

Ani letos nechyběla ambasadorka projektu herečka a moderátorka Míša Maurerová, která provázela oběma módními večery v pražském klubu Theatro.

Celý článek

Jedinečný fashion maraton

Dva významné dny v módním světě, dávající šanci mladým a talentovaným návrhářům, jsou za námi. Viděli jsme 14 kolekcí od čtrnácti nadaných mladých lidí, kteří ukázali, co v nich je. Devět z nich se představilo v rámci soutěže ArFashion Designer 2015, která ve čtvrtek 10. 9. odhalila vítěze.

Celý článek

Arcolor 2015 v režii talentovaných žen

Během prvního dne festivalu Arcolor 2015 představily svoji osobitou tvorbu čtyři mladé nadané návrhářky – J. Minaříková, M. Mathonová, S. Schindlerová alias Wasabinka a B. Fialová, která stojí za značkou barbora. 

Celý článek

Kolekce Terezy Havránkové pro módní přehlídku pod širým nebem

Vítězka soutěže ArFashion Designer 2015 zvítězila se svou kolekcí K.R.O.J. díky své dokonalé práci, originálnímu zpracování, pečlivému řemeslu a čerpání inspirace z národního dědictví. Ani letošní kolekce Terezy Havránkové neopomíjí tyto kvality.

Celý článek

Pozvánka na středeční Arcolor

Na co se těšit ve středu 9. 9. 2015 v rámci Festivalu mladé módy Arcolor? Na Fashion marathon a večerní přehlídky v Theatro Music Clubu.

Celý článek