dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Arizonská Múza v jarní kampani značky Karen Millen

Přidat na Seznam.cz
Karen Millen je značka svým původem z Anglie. Je známá po celém světě pro tvorbu oblečení pro sebevědomé ženy, které znají svůj styl. A zde je jejich jarní kampaň.

Každý kus, který značka Karen Millen navrhne, je individuální, zpracovaný ručním řemeslem s důrazem na kvalitu celého výrobku. Vnímat můžete i dostatečnou pozornost detailům a inspiraci z haute couture kolekcí, co se týče tkanin. Každý oděv má svůj příběh.

Karen Millen má prodejny ve více než 65 zemích světa napříč šesti kontinenty včetně vlajkových obchodů v Londýně na Regent Street a na známé newyorské Páté Avenue.

Pro jarní kampaň roku 2017 zvolila značka modelku s netradičním jménem Arozina Muse, která na snímcích podtrhla eleganci a styl jarní kampaně značky. Emma Tempest zachytila fotky v minimalistickém interiéru, kde žádný kousek nábytku není navíc.

A jsou to především různorodé šaty, které znázorňují jaro 2017 u Karen Millen. Můžeme zahlédnout i slušivý overal, nebo strečové džíny se zdobenou halenkou volánky a mašlí. A musíme přiznat, že celá kolekce je tak působivě čistá a jednoduchá, že se nám upřímně líbí.

karenmillen.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ KAREN MILLEN ARIZONA MUSE JARNÍ KAMPAŇ JARO 2017

Související články

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Pohodová domácí móda

Mnozí z nás si užili více domácího pohodlí, než by možná chtěli. K tomu neodmyslitelně patří i pohodlné domácí oblečky. Jaké si vybírat a se kterými můžete i do města? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek

Výbava na hory, co si nezapomenout vzít s sebou aneb 7 nejdůležitějších věcí

Zimní sezóna je už v plném proudu, tak snad se brzy dostaneme na hory. Co je důležité vzít si s sebou? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek