dnes je 17.05.2022 a svátek má Aneta

Australská herečka Elizabeth Debicki zastupuje něžnost a krásu v kolekci šperků značky Dior

Přidat na Seznam.cz
Debutová kampaň herečky Elizabeth Debicki v kolekci šperků Dior – La Rose Dior bere za své. Blonďatá herečka zastupuje něžnost a eleganci šperků na jedničku.

foto: se svolením značky Dior

Hvězda páté série vysoce hodnoceného seriálu The Crown, která si zahrála samotnou princeznu Dianu, byla koncem roku 2021 jmenována tváří šperků francouzského módního domu. Vidět jste ji mohli i ve filmech Velký Gatsby, Krycí jméno U.N.C.L.E. nebo v akčním snímku Tenet.

„Christian Dior, jako král všech květin, z těch, které provoněly a provázely jeho dětství, nejvíce miloval růže. Designérka Victoire de Castellane, fascinovaná touto květinovou odyseou, navrhla květiny do podoby nové kolekce šperků,“ uvádí značka v oficiální tiskové zprávě.

foto: se svolením značky Dior

Kampaň zachytil fotograf David Sims v rámci studiových portrétních fotek něžné herečky Elizabeth Debicki s jemnými doplňky inspirovanými květem růže. Prsteny, náušnice, náramky a náhrdelníky, které pro Dior navrhla Victoire de Castellane, čerpají inspiraci mimo jiné z pařížské růžové zahrady Bagatelle. Mezi vzácné materiály patří růžové a bílé zlato i diamanty.

foto: se svolením značky Dior

foto: se svolením značky Dior

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY DIOR ELIZABETH DEBICKI ŠPERKY DIOR VICTOIRE DE CASTELLANE

Související články

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu.

Celý článek

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Celý článek

Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku

Poděkujte mamince za to, že je tu pro vás se vším všudy – od časného vstávání až po každodenní dobrodružství – šperkem, který symbolizuje vaše jedinečné, nezlomné pouto.

Celý článek

Louis Vuitton ve spolupráci s UNICEF připravil novou kolekci náramků Silver Lockit

Partnerství, které vzniklo již před sedmi lety, si nadále udržuje svou tradiční podobu pomoci v rámci prodeje náramků Silver Lockit, které s postupem času získávají nový a neokoukaný design. Již podruhé náramek navrhl Virgil Abloh.

Celý článek

Diamanty z Ruska oficiálně přestane nakupovat společnost Tiffany & Co.

Tiffany & Co. se v posledních dnech dostává pod velký tlak společnosti, která žádá zastavení prodeje produktů pocházejících z Ruska. Přidávají se tak k dalším klenotníkům, kteří dělají krok na podporu Ukrajiny.

Celý článek

Český zlatník Michal Kadaník dokáže svými šperky ohromit nemalé publikum

Michal Kadaník je český zlatník, který se od svých 16 let věnuje výrobě šperků. Za své působení získal několik designových ocenění a vyrobil přes 300 prstýnků, které změnily život více než 200 párům.

Celý článek