dnes je 01.12.2022 a svátek má Iva

Australská herečka Elizabeth Debicki zastupuje něžnost a krásu v kolekci šperků značky Dior

Přidat na Seznam.cz
Debutová kampaň herečky Elizabeth Debicki v kolekci šperků Dior – La Rose Dior bere za své. Blonďatá herečka zastupuje něžnost a eleganci šperků na jedničku.

foto: se svolením značky Dior

Hvězda páté série vysoce hodnoceného seriálu The Crown, která si zahrála samotnou princeznu Dianu, byla koncem roku 2021 jmenována tváří šperků francouzského módního domu. Vidět jste ji mohli i ve filmech Velký Gatsby, Krycí jméno U.N.C.L.E. nebo v akčním snímku Tenet.

„Christian Dior, jako král všech květin, z těch, které provoněly a provázely jeho dětství, nejvíce miloval růže. Designérka Victoire de Castellane, fascinovaná touto květinovou odyseou, navrhla květiny do podoby nové kolekce šperků,“ uvádí značka v oficiální tiskové zprávě.

foto: se svolením značky Dior

Kampaň zachytil fotograf David Sims v rámci studiových portrétních fotek něžné herečky Elizabeth Debicki s jemnými doplňky inspirovanými květem růže. Prsteny, náušnice, náramky a náhrdelníky, které pro Dior navrhla Victoire de Castellane, čerpají inspiraci mimo jiné z pařížské růžové zahrady Bagatelle. Mezi vzácné materiály patří růžové a bílé zlato i diamanty.

foto: se svolením značky Dior

foto: se svolením značky Dior

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY DIOR ELIZABETH DEBICKI ŠPERKY DIOR VICTOIRE DE CASTELLANE

Související články

Pandora uvádí novou limitovanou edici přívěsků na podporu organizace UNICEF

Nový visací přívěsek z limitované edice ve tvaru květiny, na které je vyrytý text „learn, grow, love“, byl navržen tak, aby připomínal, že i v tom nejméně očekávaném prostředí mohou vyrůst krásné, silné květiny.

Celý článek
Vánoční kolekce Swarovski

VSTUPTE SE SWAROVSKI DO SVĚTA VÁNOČNÍCH ZÁZRAKŮ

Letos na Vánoce Swarovski otevírá dveře do světa zázraků s představuje novou kolekci plnou jedinečných dárků a dokonalých svátečních doplňků, které okouzlí, inspirují a podněcují nové tradice. 

Celý článek

Nemáte rádi překvapení? Pošlete Ježíškovi nápovědu a najděte pod stromečkem to, co si skutečně přejete

Vánoce klepou na dveře! Vybíráte dárky pro své blízké nebo jste dostali za úkol vybrat třpytivou pozornost pro vás samotné? Poradíme vám, po čem sáhnout. Právě šperky jsou nesmrtelnými dárky, kterými potěšíte malé slečny i ženy.

Celý článek
Bulgari Vánoce

OSLAVTE LETOŠNÍ VÁNOCE S LUXUSNÍMI ŠPERKY BULGARI

Letos na Vánoce představuje klenotnický dům Bulgari kampaň I Believe in Wonder, která nás nabádá, abychom uvěřili na zázraky. Otevřete své srdce i mysl zázrakům a užijte si svátky v novém světle.

Celý článek

Vánoční kampaň Tiffany & Co. x Andy Warhol oslavuje minulost i přítomnost zároveň

Populární značka šperků vypustila do světa svou novou vánoční kampaň pro rok 2022, do které obsadila modelku Hailey Bieber. Tiffany & Co. se vrací do minulosti a zároveň oslavuje přítomnost.

Celý článek

Ve vánoční kampani Dior si vedle modelky Anya Taylor-Joy zahrála sova a vlk

Anya Taylor-Joy je jednou z předních ambasadorek značky Dior, je také známou herečkou a modelkou. Vánoční kampaň je plná třpytu, přátelství i špetky něčeho navíc.

Celý článek

Beyoncé oslnila zlatem a diamanty. Večírkem na speciální pozvánky uzavřela pařížský týden módy

Na konci pařížského týdne módy oslnila Beyoncé zlatem a diamanty od Tiffany & Co. v celkové hodnotě přes 5 milionů korun. Oblékla si k tomu šaty Saint Lauren a pozvala na svůj další večírek jen nejvybranější společnost.

Celý článek

PANDORA: KOLEKCE INSPIROVANÁ DÍLEM KEITHA HARINGA

Kolekce, která bude představena trhu ve čtvrtek 29. září 2022, byla inspirována průkopnickými zásadami Keitha Haringa, jeho všeobjímající láskou a ikonickým uměním.

Celý článek