dnes je 19.10.2018 a svátek má Michaela

Barbora Mottlová je zamilovaná!

Vánoce se neúprosně blíží a davové šílenství se pomalu začíná roztáčet. 

Pro mě jsou ale tyhle svátky, věřte nevěřte, naprosto pohodičkové.

Konečně se trochu zastavím a odfrknu si. Vyhodím si kopýtka na stůl a budu odpočívat u krbu a koukat na pohádky. A protože doma nemám ani krb ani televizi, využiji pohostinství své maminky, které se i přes každoroční výhružky, že vánoce stráví někde u moře v teple, nepodařilo ani letos odjet.. Juchůůů!

 

A jako jsou pro mě Vánoce pohoda, s přibývající zimou, zachumláváním a pohodlností, hledám takovéhle vlastnosti i u sebe v šatníku a garderóbě. Pravda, jak zimu nemám ráda, nebaví mě ani se nějak nápaditě oblíkat, zvolím ke spíše černému až nudnému oufitu vždy něco opravdu efektního. Vtipného kulicha, pestrou šálu, ale samozřejmě úplně nejžádanějším tipem je super kabelka.

Můj nedávný velký objev a úlovek je naprosto famózní taška Save My Bag!

  

Tyhle italské kabelky jsou takovým novodobým superhrdinou mezi doplňky. Mají totiž super schopnosti! A teď nepřeháním. Noo, dobře. Nebudete se s ní vznášet jako Superman, ale obrazně řečeno, poletíte až do oblak. Nezajistí vám neviditelnost jako Rumburakův plášť, ale naopak Vás rozsvítí jako prskavku. Tyhle kabelky jsou neskutečné pro oko. Jsou velmi efektní a působivé. Vždycky se musím smát, když vyrazím se svou červenou na celodenní špacír. Nejen, že ji pochválí kamarádi a kolegové, ale i naprosto cizí kolemjdoucí mě zastaví, aby vysekli mojí kabelce pochvalu. Trochu žárlím, ale co se dá dělat.

To ale není zdaleka vše. Tahle kabelka je velmi praktická, vejde se do ní neskutečné množství věcí, na váze nedbaje, a to i přes to - teď se podržte - že váží jen pár deka. Ano ano, taška je totiž vyrobená z látky připomínající neopren, což jí umožňuje další superschopnost. Dá se prát v pračce! Navíc, každý model dělají v rozsáhlých barevných škálách. A doladit si ji můžete podle svého gusta. V nabídce je řada příslušenství jako monogramy nebo třeba vánoční doplňky. Když už jsem zas zpět u těch Vánoc, nebyl by to skvělý dárek, který udělá radost nejen vaší peněžence?

A můj tip na Vánoce

 

 

BARBORA MOTTLOVÁ DÁMSKÉ DOPLŇKY DÁMSKÉ KABELKY

Související články

Kabelka jako hlavní doplněk NYFW

Na newyorském fashion weeku byly kabelky klíčovým prvkem. Jaké z nich budou tou pravou volbou pro nadcházející sezónu?

Celý článek

Rozhovor s Barborou Mottlovou

Herečka a modelka Bára Mottlová žije velice aktivní život, udělal si na nás čas a my jsme jí položili pár otázek o vaření, oblečení, fitness a jógy i instagramových výzvách. 

Celý článek

Sardinie - evropský Karibik pro zamilované páry i rodiny

Tenhle italský ostrůvek nemá s ryzí Itálií zas tak moc společného. I když je tahle země zprofanovaná, Sardinie je také takový tropický ráj= útočiště pro zamilované a romantické duše.

Celý článek

Michael Kors na kabelce Whitney spolupracoval s Yang Mi

Nová spolupráce módní značky Michael Kors má za cíl oslavit východní verzi Valentýna.

Celý článek

Limitovaná kolekce Dior připomíná symboliku lásky

Červená je barva vášně a života, to bylo vždy heslem Christiana Diora. A právě toto heslo provází jeho novou kolekcí, ve které se objevují speciální plesová psaníčka, jako limitovaná edice Dior Amour.

Celý článek

Jeee, na Václaváku je pouť!

Takhle pojmenoval kamarád mé skvělé kamarádky, když míjel chystající se Prague Pride.

Celý článek

Barbora Mottlová našla svého "pana Božského"

V krásné spolupráci s Bárou Mottlovou a firmou Tonak a.s. Nový Jičín jsme nafotili pár letních kousků s panem Božským. Jste zvědaví? 

Celý článek

Návrhářka Eva Vontorová představila se svou značkou Ether novou kolekci

V druhé polovině června proběhla v Praze módní přehlídka české značky Ether ve spolupráci s Deelive design store. NOVA COLLECTION ukázala jedinečné modely s originálními doplňky.

Celý článek