dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

Barbora Mottlová je zamilovaná!

Vánoce se neúprosně blíží a davové šílenství se pomalu začíná roztáčet. 

Pro mě jsou ale tyhle svátky, věřte nevěřte, naprosto pohodičkové.

Konečně se trochu zastavím a odfrknu si. Vyhodím si kopýtka na stůl a budu odpočívat u krbu a koukat na pohádky. A protože doma nemám ani krb ani televizi, využiji pohostinství své maminky, které se i přes každoroční výhružky, že vánoce stráví někde u moře v teple, nepodařilo ani letos odjet.. Juchůůů!

 

A jako jsou pro mě Vánoce pohoda, s přibývající zimou, zachumláváním a pohodlností, hledám takovéhle vlastnosti i u sebe v šatníku a garderóbě. Pravda, jak zimu nemám ráda, nebaví mě ani se nějak nápaditě oblíkat, zvolím ke spíše černému až nudnému oufitu vždy něco opravdu efektního. Vtipného kulicha, pestrou šálu, ale samozřejmě úplně nejžádanějším tipem je super kabelka.

Můj nedávný velký objev a úlovek je naprosto famózní taška Save My Bag!

  

Tyhle italské kabelky jsou takovým novodobým superhrdinou mezi doplňky. Mají totiž super schopnosti! A teď nepřeháním. Noo, dobře. Nebudete se s ní vznášet jako Superman, ale obrazně řečeno, poletíte až do oblak. Nezajistí vám neviditelnost jako Rumburakův plášť, ale naopak Vás rozsvítí jako prskavku. Tyhle kabelky jsou neskutečné pro oko. Jsou velmi efektní a působivé. Vždycky se musím smát, když vyrazím se svou červenou na celodenní špacír. Nejen, že ji pochválí kamarádi a kolegové, ale i naprosto cizí kolemjdoucí mě zastaví, aby vysekli mojí kabelce pochvalu. Trochu žárlím, ale co se dá dělat.

To ale není zdaleka vše. Tahle kabelka je velmi praktická, vejde se do ní neskutečné množství věcí, na váze nedbaje, a to i přes to - teď se podržte - že váží jen pár deka. Ano ano, taška je totiž vyrobená z látky připomínající neopren, což jí umožňuje další superschopnost. Dá se prát v pračce! Navíc, každý model dělají v rozsáhlých barevných škálách. A doladit si ji můžete podle svého gusta. V nabídce je řada příslušenství jako monogramy nebo třeba vánoční doplňky. Když už jsem zas zpět u těch Vánoc, nebyl by to skvělý dárek, který udělá radost nejen vaší peněžence?

A můj tip na Vánoce

 

 

BARBORA MOTTLOVÁ DÁMSKÉ DOPLŇKY DÁMSKÉ KABELKY

Související články

Nová kolekce kabelek a peněženek značky Esoria vás nadchne

Nově uvedená kolekce Puro vás potěší svým minimalistickým provedením a tím, jak snadno jde kombinovat s vaším šatníkem. 

Celý článek

Kvalita a tradice skrývající se za kabelkami Tommy Hilfiger

Kabelka Tommy Hilfiger má svou tradici. Kloubí se v ní obě tváře značky - sportovní styl spolu pohodovou elegancí. 

Celý článek

Kousek za hranice na předvánoční nákupní orgie

Kdo nenakupoval alespoň jednou za život v Drážďanech, jako by nežil. Říká Barbora Mottlová. 

Celý článek

Nechte barvy na kabelce změnit vaše pochmurné dny

Modrá, červená, růžová, fialová... kabelky Desigual hrají barvami o sto šest. Dovolte se zamilovat a své zimní dny prožít úplně jinak s barevnou a veselou kabelkou na rameni!

Celý článek

Vyměňte svou oblíbenou černou kabelku za hnědou

Snad každá žena má ve svém šatníku vícero černých kabelek, protože se jednoduše hodí ke všemu. Chybu však neuděláte ani s hnědou kabelkou, kterou přes podzim a zimu dostatečně unosíte. 

Celý článek

Designové kabelky propojují kůži se dřevem

Zoot do své designérské sekce zařadil duo mladých návrhářek Atribut + Lemnia, které vytváří kvalitní psaníčka a kabelky, v nichž kombinují kůži a dřevo. 

Celý článek

Gentlemanů není nikdy dost!

A v Čechách jich opravdu moc nemáme... I když musím uznat, že se blýská na lepší časy a situace se zlepšuje. To, co maminky zanedbaly, se snaží dohnat samotní chlapi, uff!  

Celý článek

Slevy a výprodeje jako diagnostika

Proč nás tak vzrušují slevy? Kdekoliv můžeme mít něco levněji, nebo lépe nejlevněji, po tom se můžeme uštvat. 

Celý článek