dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Barbora Mottlová představuje svůj vlastní Merch - free to Be Me

Přidat na Seznam.cz
Bára Mottlová je bezesporu žena činu. Od herečky a zpěvačky, přes modelku až po pokladní? Rozhodně ano! Mrkněte na její první limitovanou edici denim bundiček.

Logo Barbory Mottlové je samozřejmě trochu ujeté a sexy. Přesně taková totiž Bára je. Někdo by mohl říct, že v jejím znaku by měly být spíš prsa. Ale vzhledem k tomu, že celá idea Bářiného merche je svoboda a „uprdelismus“, jak sama říká, vyhrála tato volba. Tedy nedělat si zbytečně těžkou hlavu a žít s lehkostí. Mít nadhled a životem se bavit, žít, a ne jen přežívat.

Slogan „free to Be Me“ vzniklo z monogramu tvůrkyně, tedy BM. Volný překlad „být sám sebou“ nabádá k tomu, aby každý byl originál a ze svých zdánlivých nedostatků udělal přednost. 

Limitovaná kolekce džínových bundiček nese název Peace of Jeans. Místo anglického slova piece, které znamená kus nebo kousek, vyměnila Bára za slovo peace, tedy mír. Výslovnost obou slov je stejná. Kolekce je velmi mírumilovná a ekologická. Džínovina totiž spadá do udržitelné módy, která je pro dnešní dobu velmi podstatná. 

foto: se svolením Petr Kozlík

Dalším velkým faktorem je ruční výroba. Samotné bundičky jsou nakoupené ve Francii. Ale veškeré zdobící prvky jsou vlastnoručně vyrobené a aplikované samotnou Bárou. Prvky jsou podobné, ale každá bunda je jiná. Vznikly tedy ikonické originály.

Kolekce Peace of Jeans je plná barev, cílí na toleranci, otevřenost a ekologii. Svoboda a vstřícnost je čím dál tím důležitější a každý to v současné nelehké době pociťujeme.  

Jak už jsme zmiňovali, merch Báry Mottlové smýšlí ekologicky a lidsky, proto značná část výdělku jde na dobročinné účely.

foto: se svolením Petr Kozlík

foto: se svolením Petr Kozlík

foto: se svolením Petr Kozlík

foto: se svolením Petr Kozlík

foto: se svolením Petr Kozlík

Fotograf: Petr Kozlík

Make up, vlasy: Silvie Siegr 

Modelky: Barbora Mottlová,

Hana Nguyenová, Keisha Sithole

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA BÁRA MOTTLOVÁ BARBORA MOTTLOVÁ MERCH PEACE OF JEANS

Související články

Tipy, jak na nákup levného, a přitom kvalitního oblečení 

Nákup nového oblečení udělá radost mnohým ženám, pokud byl však zakoupený kousek k dostání za akční ceny, radost je o to vyšší. Jaké jsou tipy a triky, které byste měli dodržovat, chcete-li si pořídit stylové, kvalitní, avšak cenově co nejpříznivější oblečení pro každou příležitost?

Celý článek
Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek

Kolekci ZARA X NARCISO RODRIGUEZ v aerodynamických pózách nafotila ruská modelka Natalia Vodianova

Natalia Vodianova přezdívaná Supernova je ruskou modelkou, filantropkou a příležitostnou herečkou. Nyní se stala tváří aktuální kampaně amerického návrháře Narciso Rodrigueze ve spolupráci se značkou Zara.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek
Zalando kampaň

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Celý článek