dnes je 03.06.2020 a svátek má Tamara

Barevná akce plná stylu a zábavy INSTAX

Přidat na Seznam.cz
Barevný dress code na každém kroku, zábava v podobě tvoření fotoalba, skvělá společnost, nápaditá výzdoba, tak v takové parádě proběhl křest nového Instax Mini 11, který z vás udělá selfie královnu! Vyzkoušet si ho na vlastní kůži, přišel Ben Cristovao či Sharlota.

Místo nudných pásek jsem na ruku dostala bonbónové hodinky, jejíž funkcí bylo propustit mě do barevné místnosti Urban Paradise společnosti Scott & Weber v Karlíně. Sladké hodinky mi připomněly zážitky z dětství a stejně tak i malé album s letáčkem, na němž byly jasně dané úkoly, kde a jak se vyfotit. Toto album bylo totiž součástí vašeho večera a mělo zaznamenat zážitky s pár společných hodin. Na každém stolku byl představovaný Instax na zapůjčení a hned jak jste přišli, mohli jste se pustit do díla. Po zaplnění alba jste si ho poté mohli ozdobit samolepkami či různě popsat, a tak z něho vytvořit ještě osobnější památku.

Focení probíhalo na každém kroku, u květinové stěny, balónku, s chutnými pokrmy, s nápojem v ruce či s inspirativními lidmi kolem vás. Pár slov prohodil Ben Cristovao i zpěvačka Sharlota, celým večerem provázela v pozici moderátorky Gabriela Partyšová a u make-up guru Koki jste si mohli nechat upravit váš look. 

Všichni přišli oblečeni ve všech barvách světa. Teplákovou kombinaci značky Fila sladila na jedničku bezpochybně Sharlota, jenž ve stejných barvách dokázala sladit líčení. K ní si proto pro módní radu před akcí přišel Ben a ani jeho outfit se nedal přehlédnout. Monika Leová naopak sázela na džínovinu s tričkem, na němž byl potisk ikonické herečky Audrey Hepburn. Ani já jsem přípravu na akci neopomenula a zapůjčila jsem si zelené volánkové šaty z tvorby Debbie Brown.

Na konci večera byli ti, kteří splnili všechny foto úkoly odměněni a nebylo člověka, co by neodcházel s úsměvem.

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE INSTAX BEN CRISTOVAO SHARLOTA MONIKA LEOVÁ KRÁSNÉ FOTKY DEBBIE BROWN

Související články

Věřím, že online výuka může fungovat i nadále, říká moderátorka Lenny Trčková

Rozhovor s moderátorkou, dramaturgyní a scénáristkou Lenny Trčkovou, kterou si jistě mnozí z vás pamatují z Dobrého rána na ČT1 nebo z hudebního kanálu Óčko, kde svého času působila, se vrátila opět na televizní obrazovky.

Celý článek

Sebevědomí a skvělá postava i když nemáte čas? Vyzkoušejte ketodietu, při které nebudete hladovět!

Zhubnout trvale v relativně rychlém čase je v dnešní době určité sci-fi. Hlídat si stravu, sportovat, a ještě se starat o chod domácnosti, děti a manžela, může být nad naše síly. Jsou však způsoby, jak si hubnutí usnadnit. Znáte ketodietu?

Celý článek

Skateboard: Koníček pro děti nebo sexy sport pro muže?

Časy se mění a s tím přicházejí i různé trendy. Dříve jsme viděli malé kluky pobíhat se skateboardem v ruce a nyní o tento druh sportu jeví zájem především muži 30+. 

Celý článek

Ben Cristovao představuje novou botu RS-X3 Puzzle značky PUMA

Nový design RS v rámci nové unisex boty RS-X3 Puzzle přináší ještě propracovanější detaily, odolnější materiály a jak jinak než tvář značky v Česku, Bena Cristovao.

Celý článek

Roušky jako byznys aneb zbláznili jste se?

Že je dnešní situace nelehká, o tom není pochyb. V množství informací ohledně COVID-19 nám nezbývá než důvěřovat vládě a odborníkům. Hlavně bychom se měli pokusit neztěžovat situaci profesionálům, kteří jsou tomuto virovému onemocnění vystaveni nejvíce a jsou na ně kladeny největší nároky, tedy lékařům, zdravotníkům a vědcům.

Celý článek

Jarní detox šatníku aneb jak vše protřídit

Jaro nám už pomalu klepe na dveře a tím začínají i očistné detoxy. My volíme raději detox šatníku. Jdete do toho s námi? Vyřaďte všechny kousky, které nenosíte a udělejte místo pro ty nové.

Celý článek

Jak být fit a sexy s jógou

Jóga už dávno není jen záliba vybraných nadšenců, je to styl života a určitá filozofie. Chcete se cítit v kondici a zároveň v harmonii? Pak zkuste jógu. Stačí jen pohodlné oblečení a odhodlání pro věc.

Celý článek

Jak začít s KETO dietou aneb 5 užitečných kroků, které byste měli mít na paměti

Rozhodli jste se, že chcete zkusit ketogenní dietu, ale tak nějak přesně nevíte jak začít? Připravili jsme si pro vás článek, který vás jednoduše provede prvními kroky a pomůže předejít nepříjemným začátečnickým stavům jako je „sacharidová“ chřipka nebo zažívací obtíže.

Celý článek