dnes je 27.01.2021 a svátek má Ingrid

Barevná akce plná stylu a zábavy INSTAX

Přidat na Seznam.cz
Barevný dress code na každém kroku, zábava v podobě tvoření fotoalba, skvělá společnost, nápaditá výzdoba, tak v takové parádě proběhl křest nového Instax Mini 11, který z vás udělá selfie královnu! Vyzkoušet si ho na vlastní kůži, přišel Ben Cristovao či Sharlota.

Místo nudných pásek jsem na ruku dostala bonbónové hodinky, jejíž funkcí bylo propustit mě do barevné místnosti Urban Paradise společnosti Scott & Weber v Karlíně. Sladké hodinky mi připomněly zážitky z dětství a stejně tak i malé album s letáčkem, na němž byly jasně dané úkoly, kde a jak se vyfotit. Toto album bylo totiž součástí vašeho večera a mělo zaznamenat zážitky s pár společných hodin. Na každém stolku byl představovaný Instax na zapůjčení a hned jak jste přišli, mohli jste se pustit do díla. Po zaplnění alba jste si ho poté mohli ozdobit samolepkami či různě popsat, a tak z něho vytvořit ještě osobnější památku.

Focení probíhalo na každém kroku, u květinové stěny, balónku, s chutnými pokrmy, s nápojem v ruce či s inspirativními lidmi kolem vás. Pár slov prohodil Ben Cristovao i zpěvačka Sharlota, celým večerem provázela v pozici moderátorky Gabriela Partyšová a u make-up guru Koki jste si mohli nechat upravit váš look. 

Všichni přišli oblečeni ve všech barvách světa. Teplákovou kombinaci značky Fila sladila na jedničku bezpochybně Sharlota, jenž ve stejných barvách dokázala sladit líčení. K ní si proto pro módní radu před akcí přišel Ben a ani jeho outfit se nedal přehlédnout. Monika Leová naopak sázela na džínovinu s tričkem, na němž byl potisk ikonické herečky Audrey Hepburn. Ani já jsem přípravu na akci neopomenula a zapůjčila jsem si zelené volánkové šaty z tvorby Debbie Brown.

Na konci večera byli ti, kteří splnili všechny foto úkoly odměněni a nebylo člověka, co by neodcházel s úsměvem.

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE INSTAX BEN CRISTOVAO SHARLOTA MONIKA LEOVÁ KRÁSNÉ FOTKY DEBBIE BROWN

Související články

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Díky zdravé snídani nastartujete svůj den správným směrem

Se zdravou snídaní si zajistíte velké množství potřebných živin, vitamínů i minerálů. Pokud také patříte mezi ty, kteří snídani nemohou nebo nechtějí věnovat dostatek pozornosti, bude pro vás tohle řešení naprosto ideální.

Celý článek

Výbava na hory, co si nezapomenout vzít s sebou aneb 7 nejdůležitějších věcí

Zimní sezóna je už v plném proudu, tak snad se brzy dostaneme na hory. Co je důležité vzít si s sebou? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Veganská kůže aneb další krok k udržitelnosti

Možná jste se už s pojmem veganská kůže setkali, možná je pro vás úplnou novinkou. Nebudeme si povídat o levné kožence z PVC nebo o čemkoliv, co by neobstálo v udržitelném šatníku. Řeč bude o materiálu, kvůli kterému neumírají žádná zvířata, má skvělé vlastnosti a je stále oblíbenější nejen mezi ekologickými aktivisty.

Celý článek

Ikonické šperky britské královské rodiny a jejich historie

Luxusní šperky patří ke královské rodině od nepaměti. Dědí se u nich z generace na generaci a mnohé z nich mají přes tisíc let, ale přesto stále věrně slouží. Podívejte se na ikonické šperky, na které britská královská rodina nedá dopustit. 

Celý článek

Restaurace Food Lab uvádí ve spolupráci s projektem Jsem žena, jsem bohyně. Charitativní menu podle celebrit

Začátkem října proběhla v pražské restauraci FOOD LAB výstava spojená se křtem knihy Jsem žena, jsem Bohyně a kalendáře Jsem žena, jsem Evropa. Restaurace na nápojový lístek na stálo zařadila speciálně namíchaný koktejl Evropa, ze kterého jdou v průběhu roku procenta na tři charity zapojené do projektu – Nadační fond AutTalk, Nadační fond Be Charity a Nadace Krása pomoci.

Celý článek

Nejžhavější knižní novinky

K podzimním a zimním dlouhým večerům patří kromě svařáku a krbu hlavně knihy. V naší redakci jsme daly hlavy dohromady a vybraly jsme pro vás to nejlepší, co bylo během letošního podzimu vydáno. Pojďte se s námi nechat inspirovat buď tipem na vánoční dárek nebo udělejte radost sobě a obstarejte si zábavu na klidné a pohodové večery.

Celý článek