dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Přidat na Seznam.cz
Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Nové barvy Vás přesvědčí, že i v pohodlí domova můžete vykouzlit profesionální účes.

Ve vlasech se už vybarvil pořádný šedivý odrost, ale na kadeřníka zrovna není čas. Risknout použití barvy z drogerie s nejistým výsledkem a následným složitým napravováním špatných odstínů nebo počkat s šedinami na kadeřníka, řeší mnoho žen. 

„Klientky byly často zoufalé. Věděly, že pokud si vlasy obarví doma barvou z drogerie, výsledek může být katastrofální. Zároveň ale nebylo možné navštívit salon a vlasy profesionálně nabarvit,“ popisuje útrapy v době koronaviru kadeřník a podnikatel stojící za projektem hair@home. Právě pandemie a dlouhá doba, kdy klienti nemohli do salonu, ho vedla k myšlence vytvořit barvy na vlasy odpovídající kvalitou profesionálním kadeřnickým barvám. Jen k použití rychle a v klidu domova.

„Chtěl jsem představit barvy, u kterých se lidé nebudou muset strachovat z výsledku nebo toho, že jim barva vlasy zničí. Zároveň jsem chtěl kvalitní barvy přiblížit lidem, kteří si návštěvu kadeřníka nemohou dovolit,“ doplňuje Smrž.

Barvy se objednávají přes mobilní aplikaci ve které si lze vybrat celkem z patnácti odstínů. Pokud si nejste jistí výběrem nebo potřebujete poradit, aplikace nabízí možnost zeptat se na radu kadeřníka. Součástí aplikace je také vytvoření takzvaného vlasového profilu, který pomůže například s velikostí barvy. „Cílem aplikace je mimo jiné poskytnout klientům servis a radu v případě, že nevědí, jaký odstín je pro ně ten pravý. V drogerii vám kadeřník s výběrem neporadí, často navíc barva z drogerie svou velikostí nestačí k pokrytí celých vlasů,“ říká zakladatel aplikace.

Barvy jsou vyráběny v Itálii z kvalitních ingrediencí a bez zbytečné chemie, neobsahují tak například amoniak. Do barev jsou přidávány přírodní oleje, které zabraňují lámání vlasů a zklidňují pokožku. „Při výrobě barev jsme se zaměřili na jejich šetrnost jak k vlasům, tak k pokožce. Produkty zároveň poskytují dokonalé krytí a vlasy vyživují,“ 

Barvy hair@home jsou dostupné již od 220 korun v aplikaci „hair@home“ na App Storu a Google Play.

 

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY BARVENÍ VLASŮ VLASY HAIR@HOME

Související články

Salon Petra Měchurová

TIPY ZE SALONU PETRY MĚCHUROVÉ: JAK SE STARAT O SVÉ VLASY V ZIMĚ? NEZAPOMEŇTE NA ČEPICI!

Venkovní teploty klesají, kalendář avizuje blížící se začátek zimy, takže je nejvyšší čas vytáhnout z hloubi šatníků huňaté svetry, teplé bundy, rukavice, šály… a čepice.

Celý článek

Rotační kulmofén pro ohromující hairstyling jako ze salónu!

Správně vyfoukané vlasy na nás vždy působí elegantním dojmem, proč je to však z hlediska úpravy náš nejméně oblíbený účes? Vytvoření foukané s vysoušečem a kulatým kartáčem se mnohdy může změnit v noční můru – tu se vám kartáč zasekne na straně, vzadu na hlavě pro změnu nevíme, jak ruce správně naaranžovat a kam vysoušečem foukat.

Celý článek
Dárkový poukaz Petra Měchurová

TIP NA LUXUSNÍ VÁNOČNÍ DÁREK: PÉČE OD PETRY MĚCHUROVÉ V JEJÍM SALONU

Tip na vánoční dárek: Prvotřídní péče pod taktovkou nejúspěšnější české kadeřnice – Dárkové poukazy do Salonu Petra Měchurová. Nechtě si nadělit nebo nadělte pečující zážitek.

Celý článek

Pět beauty trendů pro jaro 2023

Týdny módy přinesly další várku trendů, která bude provázet jarní měsíce. Podívejte se na intenzivní vlnu grunge stylu od New Yorku, přes Londýn, Milán až po Paříž. Tyto beauty trendy vás budou bavit.

Celý článek

Připravte své vlasy na podzimní radovánky

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Rychlé účesy s šátkem, které zachrání vaše vlasy během pár minut

Zaspíte a nestíháte si umýt hlavu? Pokud nechcete vlasy spínat do mastného drdolu, zkuste vlasy ozvláštnit šátkem. Hodí se k většině oblečení a účes máte hotový za pár minut. Zapomeňte na hektická rána a zkroťte své vlasy do krásného účesu.

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek