dnes je 11.08.2022 a svátek má Zuzana

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Přidat na Seznam.cz
Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Nové barvy Vás přesvědčí, že i v pohodlí domova můžete vykouzlit profesionální účes.

Ve vlasech se už vybarvil pořádný šedivý odrost, ale na kadeřníka zrovna není čas. Risknout použití barvy z drogerie s nejistým výsledkem a následným složitým napravováním špatných odstínů nebo počkat s šedinami na kadeřníka, řeší mnoho žen. 

„Klientky byly často zoufalé. Věděly, že pokud si vlasy obarví doma barvou z drogerie, výsledek může být katastrofální. Zároveň ale nebylo možné navštívit salon a vlasy profesionálně nabarvit,“ popisuje útrapy v době koronaviru kadeřník a podnikatel stojící za projektem hair@home. Právě pandemie a dlouhá doba, kdy klienti nemohli do salonu, ho vedla k myšlence vytvořit barvy na vlasy odpovídající kvalitou profesionálním kadeřnickým barvám. Jen k použití rychle a v klidu domova.

„Chtěl jsem představit barvy, u kterých se lidé nebudou muset strachovat z výsledku nebo toho, že jim barva vlasy zničí. Zároveň jsem chtěl kvalitní barvy přiblížit lidem, kteří si návštěvu kadeřníka nemohou dovolit,“ doplňuje Smrž.

Barvy se objednávají přes mobilní aplikaci ve které si lze vybrat celkem z patnácti odstínů. Pokud si nejste jistí výběrem nebo potřebujete poradit, aplikace nabízí možnost zeptat se na radu kadeřníka. Součástí aplikace je také vytvoření takzvaného vlasového profilu, který pomůže například s velikostí barvy. „Cílem aplikace je mimo jiné poskytnout klientům servis a radu v případě, že nevědí, jaký odstín je pro ně ten pravý. V drogerii vám kadeřník s výběrem neporadí, často navíc barva z drogerie svou velikostí nestačí k pokrytí celých vlasů,“ říká zakladatel aplikace.

Barvy jsou vyráběny v Itálii z kvalitních ingrediencí a bez zbytečné chemie, neobsahují tak například amoniak. Do barev jsou přidávány přírodní oleje, které zabraňují lámání vlasů a zklidňují pokožku. „Při výrobě barev jsme se zaměřili na jejich šetrnost jak k vlasům, tak k pokožce. Produkty zároveň poskytují dokonalé krytí a vlasy vyživují,“ 

Barvy hair@home jsou dostupné již od 220 korun v aplikaci „hair@home“ na App Storu a Google Play.

 

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY BARVENÍ VLASŮ VLASY HAIR@HOME

Související články

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Skřipce a sponky do vlasů, žhavý trend a všestranný doplněk

Jestli existuje nějaký vlasový trend, který je praktický i stylový zároveň, pak jsou to vlasové sponky, gumičky a skřipce. Využijete je nejen při každodenní praktické úpravě svých vlasů, ale také pro dokonalé vlasové kreace při mimořádných příležitostech.

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek