dnes je 20.07.2019 a svátek má Ilja

Barvou roku 2019 je korálová

Přidat na Seznam.cz
Bude pro nadcházející sezonu hitem korálová? Experti tvrdí, že ano! Konkrétně je to barva Pantone 16-1546 Living Coral.

Odstín korálu je na pomezí červené, růžové a oranžové. Je výrazný, ale jemný. Obklopuje nás teplem a životem. Korálová je barvou přirozenou, temperamentní, ale také hravou, díky čemuž povzbuzuje naši vnitřní aktivitu.

Tato barva vychází z přírody, oživuje mořské dno v podobě korálových útesů a je přirozenou součástí našeho ekosystému. Navoďte si do svého šatníku barvy plné životního optimismu, vnitřního klidu a pohody. Oblečte se žensky a stylově. Najděte krásu a lehkost v saku, svetříku, kalhotách či šatech. 

Každé z Vás tato barva nemusí přirůst k srdci, ale pokud i přesto toužíte být trendy, nebojte se oživit šatník malými či drobnými doplňky, které oživí Váš outfit – náramek, náhrdelník, prsten, náušnice či dokonce gumička, do vlasů, šátek, peněženka.

Nesmíme zapomenout ani na líčení, které je nám ženám velice blízké – stíny na oči, tvářenku, rtěnku, lesky na rty i lak na nehty jednoduše seženete v korálovém odstínu. Tato barva se nám ale také dostane do našich interiérů. Nebojte se jí lehce oživit svou domácnost. Ručníky, deky, květiny, vázy, misky, hrníčky, apod.

Již 20 let ovlivňuje značka Pantone díky rozhodování o barvě roku, vývoj a nákup produktů v mnoha průmyslových odvětvích, včetně módy, bytového designu i grafiky. Proces výběru barvy roku vyžaduje důkladnou úvahu a analýzu trendů. Pro zvážení se proto berou v úvahu i zábavní průmysl, film, cestování, umění, móda, turistika, životní styl, sociální a ekonomické podmínky, nebo také design. A výhercem pro rok 2019 je Living Coral!

pantone.com, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DESIGN LIFESTYLE PANTONE KORÁLOVÁ BARVA ROKU

Související články

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Brno otevře první Re-shop v Česku

Brno má velký náskok před ostatními českými městy v recyklaci odpadu. Dva projekty, Re-use a Retro-use, již nějakou chvíli fungují a myšlenkový maraton, tzv. hackathon, dal příležitost vzniku prvního Re-shopu. Neočekávejte žádný obyčejný blešák, ale místo plné kreativity a obchod s poklady.

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek

Svůdná Adriana Lima ve sportovní kampani značky PUMA

Nejnovější kampaň sportovní značky PUMA jednoznačně sází na klasickou sportovní postavu oblíbené modelky Adriany Lima.

Celý článek

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek

Módní inspirace a dobro spojené v Moët & Chandon

Již několikátým rokem k filmovému festivalu neodmyslitelně patří chuť francouzského šampaňského a jeho proslulý noblesní večírek. Letos s nádherným tématem doby krále Ludvíka. 

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek