dnes je 13.06.2021 a svátek má Antonín

Bella Hadid a Cindy Bruna v popředí PRIDE kolekce Michael Kors 2021

Přidat na Seznam.cz
Červen je měsícem, kdy návrháři i osobnosti celého světa podporují Hnutí za svobodu homosexuálů, tzv. LGBTIQ komunitu. Michael Kors k této příležitosti připravil velmi rozmanitou kolekci.

foto: se souhlasem Michael Kors

Padesáté výročí od události nepokojů spojených s diskriminací homosexuálů ve Stonewallu, které skončily v červnu 1969, jsou velkou připomínkou a zároveň oslavou všech homosexuálů, lesbiček, bisexuálů a transgender osob. A jako tradičně je červen PRIDE měsícem, kdy vzniká spoustu duhových počinů.

Modelky Bella Hadid a Cindy Bruna focené proti modré obloze představují z kolekce Michael Kors PRIDE 2021 džínové šortky s duhovými doplňky a trička ze 100% organické bavlny s duhovou nášivkou. 100 % zisku z prodeje triček s malou nášivkou na hrudi bude věnováno OutRight Action International, organizaci zabývající se porušováním lidských práv komunity LGBTIQ +.

„Pride je o oslavě svého autentického já a o vzpomínce na všechny neuvěřitelné lidi, kteří přišli před námi, aby nás dostali tam, kde jsme dnes," řekl Michael Kors. „Tato kolekce je o tom, jak se oblékat s radostí a oslavovat se navzájem."

foto: se souhlasem Michael Kors

S dobročinností však populární návrhář nekončí. Zisk tentokrát hodlá rozdělit. Výtěžek z triček s kulatou duhou a logem značky na prsou #MKGO Rainbow Pride bude věnován neziskové organizaci God’s Love We Deliver, kterou Michael Kors již dlouhé roky podporuje.

„V 80. letech, kdy v New Yorku zuřila epidemie HIV / AIDS, byly jednou z prvních organizací, které tu pro gay komunitu byly. Je mi ctí jim dnes darovat zisk prostřednictvím prodeje trička #MKGO Rainbow Pride. “

Michael Kors připravil vskutku pohodlnou kolekci plnou teplákových šatů, mikin a šortek ale také doplňky s motivem duhy jako batoh, pantofle, šperky, kšiltovky, klobouky nebo i roušky. Rozhodně však neváhejte, již dnes nejsou některé kousky k dostání.

foto: se souhlasem Michael Kors

foto: se souhlasem Michael Kors

foto: se souhlasem Michael Kors

foto: se souhlasem Michael Kors

foto: se souhlasem Michael Kors

foto: se souhlasem Michael Kors

foto: se souhlasem Michael Kors

foto: se souhlasem Michael Kors

foto: se souhlasem Michael Kors

foto: se souhlasem Michael Kors

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA MICHAEL KORS PRIDE PRIDE MONTH LGBT LGBTIQ +

Související články

Pozvěte léto do svého šatníku s barevnými doplňky

Dost bylo šedi v ulicích! Vytáhněte své oblíbené barevné kousky a začněte se chlubit veselými doplňky. Konečně se totiž blíží léto, které k zábavné módě přímo vybízí.

Celý článek

Dior vítá léto spuštěním své nové plážové kolekce

Teplé počasí evokuje pocit léta a dovolené. Kolekce s názvem Dioriviera pro léto 2021 myslí na všechny milovníky plážové pohody.

Celý článek

Příprava šatníku na léto

Rok uběhl jako voda a o slovo se opět začíná hlásit teplé počasí. Nastal čas otevřít skříně a zjistit, jestli vám v nich nechybí základní kousky jako kraťasy, tílka nebo plavky.

Celý článek

Kolekce RE.GEN značky PUMA je vyrobená z recyklovaných materiálů a textilního odpadu

Dát druhý život textilu, který je pro většinu už nepoužitelný, je úžasným způsobem, jak regenerovat nepotřebný odpadní materiál. Kolekce je inspirovaná myšlenkou znovuvyužití něčeho, co již zaniklo.

Celý článek

Tiffany představilo novou kolekci zásnubních prstenů pro muže

Poprvé ve své 184leté historii představuje Tiffany & Co unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Nový sociální trend totiž velí - o ruku mohou být požádáni i muži.

Celý článek

Anja Rubik na letní vlně v kolekci plavek značky Zara

Plážová sezóna je tu a Zara nabízí spoustu trendy stylů a vzorů pro léto 2021. Tentokrát je představila na polské modelce Anje Rubik, které zanedlouho oslaví 38. narozeniny.

Celý článek

Kolekce plavek a šatů spojená se sebeláskou a pozitivním pohledem na své tělo

To, jak nás hodnotí druzí, ovlivňuje i náš pohled na sebe samu. „Body positivity“ neboli pozitivní pohled na sebe a své tělo je velmi důležité, často však ženami nepřijatelné. Pojďme to letos v létě změnit, mít se ráda na tisíc procent, a to i přes veškeré „nedostatky“, které na sobě vidíme.

Celý článek

Těhotenská móda: kde sehnat pohodlné, ale přesto stylové kousky?

Pokud se ráno přistihnete u otevřené skříně a přemýšlíte, co si dnes obléknete, v těhotenství je to snad ještě horší. To nám dá za pravdu asi každá nastávající maminka. 

Celý článek