dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Přidat na Seznam.cz
Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

foto: se svolením Swarovski

Renomované fotografické duo Mert & Marcus zachytilo krásnou Bellu Hadid na dynamických, za nás možná až lehce dramatických snímcích, v kolekci šperků, kterou navrhla kreativní ředitelka Giovanna Engelbert. Brunetka, jež je nyní ambasadorkou značky, představuje v šesti různobarevných stylech šperky Swarovski.

Žlutá vyznačuje sportovního ducha, růžová sladkou vášeň, zelená je prostě cool, modrá bohémská, metalická odráží určitý pohled slunce a průzračně bílá je ledová i krásná v jednom. Modelka je na snímcích okouzlující. Šperky jsou na Belle vyfoceny v osmiúhelníkových rámech, které představují design značky.

„Swarovského velmi dobře znám. Je to opravdu nadčasová a ikonická značka. Miluji jejich nové kolekce a to, co značka dělá, zejména poslední dva roky pod kreativní vizí Giovanny a skutečně vidím Swarovski jako značku současných šperků budoucnosti. Jsou o výrazu a oslavě individuality – Swarovski oslavuje všechny lidi a myšlenku moderního glamouru, a to miluji,“ svěřila se ke kampani Bella Hadid.

foto: se svolením Swarovski

K oslnivým kouskům oblékla výběr džínových a crop topů, ale i topů na jedno rameno. Bella Hadid působí v každém záběru skvěle, a to od sportovních, přes okouzlující až po cool a boho chic. Obrázky odrážejí všestrannost každého z návrhů.

„Dnes jsou křišťály dynamickou součástí našeho každodenního šatníku: možnost, jak podtrhnout váš individuální styl způsobem, který může být jak ležérní, tak propracovaný. Bella je dívka z plakátu pro tento stav mysli,“ říká Giovanna Engelbert, kreativní ředitelka Swarovski.

Kompletní galerii fotek Swarovski kampaně s modelkou Bellou Hadid si můžete prohlédnout v naší galerii.

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ŠPERKY SWAROVSKI BELLA HADID NÁUŠNICE NÁRAMKY ŘETÍZKY

Související články

Letní kolekce šperků Pandora přináší esenci léta, mladistvou nespoutanost i motivy oblíbených postav od Disney

Na trhu se šperky vznikla nová unikátní spolupráce. Společnou kolekci vytvořila značka Pandora a Disney. V letní kolekci můžete sbírat pro své unikátní náramky přívěsky oblíbených Disney postav.

Celý článek

Anne Hathaway a Zendaya září v nové kolekci šperků značky Bulgari

Značka Bulgari vítá novou ambasadorku. Ke zpěvačce Zendaya se nyní přidala i herečka Anne Hathaway a obě krásné ženy prezentují oslnivé šperky.

Celý článek

Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku

Poděkujte mamince za to, že je tu pro vás se vším všudy – od časného vstávání až po každodenní dobrodružství – šperkem, který symbolizuje vaše jedinečné, nezlomné pouto.

Celý článek

Louis Vuitton ve spolupráci s UNICEF připravil novou kolekci náramků Silver Lockit

Partnerství, které vzniklo již před sedmi lety, si nadále udržuje svou tradiční podobu pomoci v rámci prodeje náramků Silver Lockit, které s postupem času získávají nový a neokoukaný design. Již podruhé náramek navrhl Virgil Abloh.

Celý článek

Diamanty z Ruska oficiálně přestane nakupovat společnost Tiffany & Co.

Tiffany & Co. se v posledních dnech dostává pod velký tlak společnosti, která žádá zastavení prodeje produktů pocházejících z Ruska. Přidávají se tak k dalším klenotníkům, kteří dělají krok na podporu Ukrajiny.

Celý článek

Český zlatník Michal Kadaník dokáže svými šperky ohromit nemalé publikum

Michal Kadaník je český zlatník, který se od svých 16 let věnuje výrobě šperků. Za své působení získal několik designových ocenění a vyrobil přes 300 prstýnků, které změnily život více než 200 párům.

Celý článek

Od cestování k české slow fashion. "Chceme, aby ženy byly krásné a cítily se skvěle"

Značka Ecstatic vznikala postupně z přátelství dvou podnikavých cestovatelek – Lilie Khousnoutdinové a Ilony Bittnerové. Tyto dvě ženy sice svedlo dohromady téma porodů, ale ačkoliv měly už obě děti, do společného podnikání se pustily díky cestování, okouzlení krásnými věcmi a zálibě v nakupování.

Celý článek

Přehlídku Proenza Schouler doprovázelo na New York Fashion Weeku houslové kvinteto

Pohodlí a lehkost jsou módními hesly současnosti, ale zároveň jsou určitým pozůstatkem doby, kdy jsme byli uzamčení především doma. Vše se mění k lepšímu, a tak i Proenza Schouler dělá krok kupředu.

Celý článek