dnes je 19.01.2020 a svátek má Doubravka

Bella Hadid v sexy pózách pro V magazine

Přidat na Seznam.cz
Mladá, krásná a sexy! V těchto pózách odhaluje Bella Hadid značnou část svých vnad. A rozhodně se nemá za co stydět.

Úspěšná modelka Bella Hadid nafotila nové snímky pro časopis V magazine. Ukazuje na nich své krásné tělo i pevné poprsí, tedy alespoň částečně. Fotografie jsou lehce provokativní, o což s největší pravděpodobností časopisu šlo. Rozhodně tímto tahem zvednou prodej.

Snímky nafotila Terry Richardson, která Bellu zachytila v několika džínových kouscích a okouzlující směsi šperků. Na fotkách jsou k vidění modely od značek Guess, Diesel či Manolo Blahnik. Vše dala dohromady oblíbená francouzská stylistka Carlyne Cerf De Dudzeele. Jemné líčení, zářivé šperky, denimové kousky a vytříbená obuv jdou ruku v ruce s tím, po čem dnešní ženy touží. A vlastně možná i muži...

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI V MAGAZINE BELLA HADID MANOLO BLAHNIK DIESEL GUESS

Související články

Jak ovlivní módní průmysl odchod Meghan a Harryho z královské rodiny?

Touha žít vlastní život a věnovat se projektům, které je naplňují, je obrovská. Jaký dopad bude mít pro módní průmysl případný odchod Prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle z královské rodiny?

Celý článek

Československá návrhářka Jitka Klett odstartovala rok 2020 v Karibiku

O Jitce Klett je známé, že ráda cestuje a hledá inspiraci v zahraniční. A také, jak lépe si osladit začátek nového roku než dovolenou na jednom z Karibských ostrovů.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Celý článek

Hvězdný styl Victoria Beckham od 90. let až po současnost

Tehdejší popová zpěvačka, dnešní uznávaná módní návrhářka, Victoria Beckham ušla opravdu dlouhou cestu. Podívejte se společně s námi na rekapitulaci jejího osobního stylu za posledních více než dvacet let.

Celý článek

Top 5 nejkrásnějších šatů českých princezen

Vánoce jsou svátky klidu a pohody a málokdo z nás si je dokáže představit bez tradičních českých vánočních pohádek, jejichž rozměr by mohl být i světovým unikátem. Zaměřili jsme se tedy právě na české pohádky a zmapovali pro vás nejkrásnější šaty českých princezen.

Celý článek

10 vánočních pohádek a filmů, o kterých jste nevěděli všechno

Věděli jste, že princ Pavel Trávníček v nejoblíbenější vánoční pohádce Tři oříšky musel být kvůli svému moravskému přízvuku předabován? Nebo že představitelka Jasněnky skončila po souboji s čarodějnicí Helenou Růžičkovou s přeraženou čelistí a otřesem mozku? Pronikněte s námi do zákulisí českých pohádek.

Celý článek

Něco se pokazilo a my víme co - aneb 5 šílených módních trendů z historie

Móda je nejen styl, ale znamená i drzost a odvahu postavit se zažitým konvencím. Nejspíše právě proto se snaží každý návrhář a designér pracovat na tom, aby jeho dílo bylo nejen originální, ale aby doslova šokovalo. Není to však výdobytek dnešní doby, ba naopak šílené a šokující trendy v módě nás provází od jejích prvopočátků po současnost.

Celý článek