dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

Benefiční aukce pro dlouhodobě nezaměstnatelné je odstartována

Přidat na Seznam.cz
Podpořte znevýhodněné na trhu práce tím, že si koupíte designový kousek od známých osobností…

Benefiční akce „Ušij tašku, zaměstnej člověka“ jde v letošním roce do svého finále. Už tedy není prostor pro šití vlastních návrhů, nicméně si můžete jednu super designovou tašku koupit na aukci těch nejlepších výrobků, které věnovali například Lucie Erin Černohorská, Monika Drápalová, Darina Ermisová, Liběna Rochová či Lukáš Macháček. Koupí takové tašky navíc podpoříte ty, kteří jsou dlouhodobě nezaměstnatelní.

Možná kolem sebe máte někoho blízkého, kdo by rád pracoval, ale v rámci daných bariér, předsudků ze strany zaměstnavatelů či obtížného sladění práce a rodiny nemají mnoho příležitostí. Kampaň Centra Kašpar se zabývá solidaritou a vzájemnou pomocí. Nikdy totiž nevíte, kdy pomoc budete potřebovat vy sami.

Aukce TOP designových kousků byla odstartována a vy máte možnost až do 24. 11. 2016 přispět lidem k tomu, aby si snáze našli pracovní místo. V loňském roce přinesla benefice 259 originálních tašek od lidí z České republiky a Slovenska. Další velké množství lidí zakoupilo tašky v benefici a vybralo se krásných 29.722 Kč. Získané peníze pak byly použity pro 40 lidí na aktivity vedoucí k jejich zaměstnání. Dnes má 15 z nich novou práci. A proto to celé dává smysl…

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BENEFICE AUKCE LIBĚNA ROCHOVÁ MONIKA DRÁPALOVÁ TOP TAŠKY

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek