dnes je 18.01.2021 a svátek má Vladislav

Beyoncé v zářijovém Vogue

Přidat na Seznam.cz
Záříjová americká Vogue jde do boje s ostatními vydáními. A tasí těžké zbraně!

Zářijové obálky každého Vogue jsou nejvýznamnější v roce. Nové americké Vogue se s tímto tlakem vypořádalo na jedničku a zasáhlo se svým novým číslem terč přímo doprostřed. Do boje s konkurenčními zářijovými čísly jiných svých odnoží a časopisů tak vyráží s jednou z nejlepších světových zpěvaček a se skvělým stylingem. Americké Vogue předvádí něco jiného, svůdnou obálku, napjatou atmosféru. Navíc, jak ukazují statistiky, je to čtvrtá zářijová obálka americké Vogue v řadě s ženou tmavší pleti na hlavní straně. Letošní Beyoncé následuje po Joan Smalls a Imaan Hammam, které vystřídaly Halle Berry, jež následovala jedenáct let po Naomi Campbell v roce 1989. Ještě se mezi nimi na hlavní straně objevila Liya Kebede.

Šaty, které má Beyoncé na obálce na sobě, jsou od Marca Jacobse. Fotografie od Maria Testina. Ani taková obálka však nesklízí jen pochvalu. Pokud už někomu něco vadí, ale že takových lidí moc není, jsou to mokré vlasy, které Beyoncé na hlavní stránce má. Jsou takové trochu á la Prada před pár sezónami, jen ve zvlněné podobě. A nespokojené ohlasy se ozývají i na pouze černo-bílý editoriál.

Foto: vogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VOGUE US VOGUE ZÁŘÍ BEYONCE

Související články

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Návrhář Alexander Wang čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

Vznešená obvinění návrhář popírá a nazývá nepodloženými a groteskně falešnými. Obvinění učinil model Owen Mooney prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok.

Celý článek

Eliška Trnka: Dřív bylo šití na míru považováno společností za službu, která je elitářská, to dnes už absolutně neplatí

Malé rodinné krejčovství Tessuto využívá měsíců, kdy se nejenom v České republice hodně věcí mění. Letité zkušenosti paní mistrové v krejčovském řemeslu odrážejí kvalitní práci, plnohodnotný servis i osobitý přístup. Jak rodinné krejčovství vzniklo i na co se zaměřuje, jsme se zeptali zakladatelky Elišky Trnky.

 

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek

Mladá květinářka Eliška Krejčí váže květiny pouze z toho, co najde volně v přírodě

Pod značkou Plané květy najdete jednu mladou a talentovanou květinářku, která váže kytice úplně jinak, než jak jsme zvyklí z květinářství. Nejde ani tak o techniku vázání, ale o to, z čeho Eliška Krejčí kytice váže. Nepracuje s květinami šlechtěnými nebo dovezenými z velkých dálek. Používá rostliny, třeba i plevel, který najde na louce nebo u cesty.

Celý článek