dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Beyoncé v zářijovém Vogue

Přidat na Seznam.cz
Záříjová americká Vogue jde do boje s ostatními vydáními. A tasí těžké zbraně!

Zářijové obálky každého Vogue jsou nejvýznamnější v roce. Nové americké Vogue se s tímto tlakem vypořádalo na jedničku a zasáhlo se svým novým číslem terč přímo doprostřed. Do boje s konkurenčními zářijovými čísly jiných svých odnoží a časopisů tak vyráží s jednou z nejlepších světových zpěvaček a se skvělým stylingem. Americké Vogue předvádí něco jiného, svůdnou obálku, napjatou atmosféru. Navíc, jak ukazují statistiky, je to čtvrtá zářijová obálka americké Vogue v řadě s ženou tmavší pleti na hlavní straně. Letošní Beyoncé následuje po Joan Smalls a Imaan Hammam, které vystřídaly Halle Berry, jež následovala jedenáct let po Naomi Campbell v roce 1989. Ještě se mezi nimi na hlavní straně objevila Liya Kebede.

Šaty, které má Beyoncé na obálce na sobě, jsou od Marca Jacobse. Fotografie od Maria Testina. Ani taková obálka však nesklízí jen pochvalu. Pokud už někomu něco vadí, ale že takových lidí moc není, jsou to mokré vlasy, které Beyoncé na hlavní stránce má. Jsou takové trochu á la Prada před pár sezónami, jen ve zvlněné podobě. A nespokojené ohlasy se ozývají i na pouze černo-bílý editoriál.

Foto: vogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VOGUE US VOGUE ZÁŘÍ BEYONCE

Související články

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Odpočinek jsem musela na čas vyřadit ze svého slovníku, říká rektorka VŠE Hana Machková

Přinášíme vám další rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát na naše otázky odpovídala rektorka VŠE Hana Machková. Jaké je povolání rektorky? Co pálí VŠE nejvíce? A jaké jsou prognózy pro českou společnost? Dozvíte se v článku.

Celý článek