dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Bikiny i klasické plavky ze spojení House of Harlow 1960 x REVOLVE

Přidat na Seznam.cz
O značce House of Harlow 1960 jsme vám ještě nepsali. Je nejvyšší čas to napravit, zejména vám ukázat jejich nejnovější spolupráci s prodejcem Revolve.com.

Máte pocit, že je na plavky ještě brzy? Snímky z této kolekce vás přesvědčí o opaku. Spolupráce značek House of Harlow 1960 a REVOLVE.com přináší kromě tradičního oblečení a obuvi, nově i plavky.

Online prodejce REVOLVE.com a House of Harlow 1960 spolupracují již delší dobu a rádi vytvářejí nové a nové módní projekty. Tentokrát přináší plavky s okouzlujícími vzory, se zajímavým asymetrickým střihem i klasické neobyčejné bikiny. Duhové šňůrky, rafinované průstřihy i zajímavé spojení košíčků jednoznačně zaujme nejednu ženu. Pojměte tuto inspiraci, jako ideální průpravu na letní období. A pokud se vám některé opravdu zalíbí, jistě vás potěší, že Revolve.com posílá zboží i do České republiky.

revolve.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PLAVKY DÁMSKÉ PLAVKY BIKINY HOUSE OF HARLOW 1960 REVOLVE

Související články

Staré kousky ve vašem novém jarním šatníku

Za pár dní vypukne mezinárodní Fashion Revolution Week, který každoročně upozorňuje na problémy módního průmyslu a podporuje uvědomělé nakupování.

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Jak se nosí lacláče

S jarem nepřišlo jen krásné bujaré počasí, ale i nové trendy. Jedním z nich jsou i “lacláče” všeho druhu. Oprašte své staré nebo se nechte inspirovat těmi novými. Viva la lacl!

Celý článek

Trička s potiskem vás naučí nový rozměr ve světě módy

Že je tenhle styl jen pro náctileté dívky? V žádném případě. Trička s potiskem vládnou momentálně světu módy. Najdete si k nim cestu i vy?

Celý článek

Vítání jara s Levi's? Proč by ne?!

Džíny jsou nepostradatelným kouskem v šatníku žen, mužů i dětí. Nosí a nosili je všichni. Vždyť původně se jednalo o součást pracovního oděvu. Značka Levi's jako původní producent džín je symbolem tradice a kvality. Podívejte se na jejich novou jarní kolekci.

Celý článek

Kolekce plavek navržená na Den matek symbolizuje pouto matky a dcery

V polovině května oslavíme Den matek. A jelikož pouto matky a dcery je obrovské, vznikla k němu kolekce plavek s dobročinným účelem.

Celý článek

Jarní inspirace: Móda pro všechny pohodový holky

Nebaví vás upnuté legíny, načančané svetry ani lodičky na vysokém podpatku? Rozumíme vám. Tady je malá inspirace, jak oživit šatník, pokud jste pohodová holka s otevřenou myslí a smyslem pro praktickou módu.

 

Celý článek

Značka Viktor & Rolf představila svatební kolekci na rok 2020

Umělecká interpretace svatebních šatů od značky Viktor & Rolf přináší 19 střihů, které se drží hesla elegance, glamour a haute couture.

Celý článek