dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

Biodynamická kosmetika dieNikolai představuje nové veganské fluidy

Přidat na Seznam.cz
Biodynamická kosmetická značka dieNikolai přichází na trh s novinkovými fluidy, které dodávají pokožce potřebnou výživu, hydrataci, ale také napomáhají aknózní pleti.
dieNikolai

Rakouská značka dieNikolai pocházející z vinařské oblasti Wachau, působí již také na českém trhu. Vyznačuje se certifikací Demeter, 1. stupněm nejpřísnějšího certifikátu v oblasti biodynamického zemědělství.

Že se setkáváte s tímto označením poprvé? Jedná se o zemědělství, které stojí na antropozofické filozofii doktora Rudolfa Steinera, jehož učení respektuje veškeré cykly přírody, sbírá byliny jen v období, kdy mají největší sílu, odmítá škodlivá hnojiva a využívá znalostí jednotlivých rostlin a jejich účinků tak, aby sklizeň ochránilo před škůdci. Důležitou a nedílnou roli zde hraje živočišný svět starající se o okysličenou půdu, která je zdrojem zdraví a živin. Ty pak působí ve výsledném produktu na naši pleť.

A právě tato léčivá kosmetika představuje novinkové fluidy s velmi lehkou texturou. Jedná se o Růžové a Šafránové nebe.

Veganský pleťový krém dieNikolai – Růžové nebe

Veganský pleťový krém, který je lehké až téměř tekuté struktury, napomáhá vrátit pokožce přirozenou pružnost náročné a namáhané pleti. Vysoký podíl oleje z hroznových jader a meruněk dodává pokožce potřebnou výživu a hydrataci a zanechává ji tak zdravou a prozářenou.

Veganský pleťový krém dieNikolai – Šafránové nebe

Veganský pleťový krém Šafránové nebe byl speciálně vyvinut pro mastnou a smíšenou pleť. Je vhodný především pro mladé lidi, jejichž pleť bývá problematická, snadno se znečišťuje a trpí na občasné akné. Pleťový přírodní krém je také určen pro ženy, jejichž pleť je zatížena hormonálními změnami způsobené např. těhotenstvím, menopauzou apod. Vhodný je taktéž pro všechny, jejichž pokožka je vystavena nepříznivým vlivům ovzduší, stresu a špatnému životního stylu.

Šafránové nebe pokožku zvlhčuje, zjemňuje a dodává jí potřebné živiny. Obsažené lokální suroviny, jako jsou olej z hroznových jader, mandlový, brutnákový, pupalkový a rakytníkový olej, pleť vyživí a brání ucpání kožních pórů. Další suroviny jako je extrakt z lípy a nejdražší koření na světě, šafrán, dodají pokožce potřebnou vlhkost, uvolní ji před stresem a navrátí jí potřebnou rovnováhu.

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY BIO KOSMETIKA DIENIKOLAI KOSMETICKÉ NOVINKY

Související články

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Celý článek

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Dopřejte svému tělu tu správnou výživu

Rok odstartoval a sním i mnohá předsevzetí o změně životního stylu. Ať už jste si nějaká předsevzala či naopak, zkuste rok 2020 začít se správnou péči o své tělo. Zaměřte se na složení a boj s vašimi nedostatky bude minulostí.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Zadejte si nové předsevzetí do roku 2020. Hýčkejte své tělo na maximum

Všechen spěch a shon hoďte na chvíli za hlavu. Stejně jako mají být Vánoce svátky klidu, i vstup do roku 2020 by měl provázet klid na duši. K tomu jednoznačně přispějete tím, že se budete starat i o své tělo tak, jak si zaslouží.

Celý článek

Když kosmetika vzniká s láskou, je to znát!

Přesně takto pojal Dr. Frank Crandall svou značku PHYSICIANS FORMULA, kterou založil v roce 1937, aby pomohl své manželce Edith překonat autoimunitní onemocnění. Dnes je tato kosmetická značka jednou z nejuznávanějších na světě.

Celý článek

Jak správně pečovat o svou pleť v různém věku

V každém věku má naše pleť odlišené požadavky a když je nebudeme dodržovat, tak se nám to brzy vymstí. Je potřeba myslet na správnou péči v každém věku. Jak o svou pleť pečujete vy?

Celý článek

Našli jsme ráj, kde je péče o sebe nanejvýš důležitá. Jmenuje se Boutique Sisley

Péče o své tělo, stejně jako o svou duši, by měly být jedním z hlavních bodů na vašem pravidelném programu. Ne vždy se poštěstí dopřát si tento luxus sama sobě, a tak je na místě, oddat se do rukou odborníků.

Celý článek