dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Blahodárné houpání zklidní duši miminek i dospělých 

Přidat na Seznam.cz
Značku Hojdavak založila Petra Holá na mateřské. První houpadlo ušila pro své děti. Pak si díky němu slibně rozhoupala další kariéru a začala ostatním maminkám nabízet, co se jim doma osvědčilo. Vsadila na české certifikované tkaniny, šikovné české ruce a také na co nejlepší péči o zákazníka.

Houpání zklidňuje a navozuje pocit radosti

Když je miminko neklidné, často mu pomůže, že ho v kočárku nebo v náručí zlehka pohoupeme. Je to pohyb, který nám všem dělá od malička dobře. Jenže čím jsme starší, tím méně si ho dopřáváme. Děti se přitom mohou houpat mnohem častěji a stejně tak si toto potěšení dopřát i dospělí. Stačí vyhledat web stránky značky Hojdavak, která se už více než 9 let specializuje na funkční, praktické, oku i duši lahodící závěsné textilní houpací vaky pro malé i velké. 

Do interiéru i na zahradu

Blahodárný vliv houpání na náš fyzický i psychický stav jsme si všichni v různých situacích vyzkoušeli. Například na nafukovací matraci na moři, v houpacím křesle, v zavěšené síti na zahradě nebo třeba na dětské houpačce. Zkuste si ten pocit na chvíli v klidu vybavit. Každý má rád jinou intenzitu, ale pocit je stejný. A nyní si představte, že ho můžete kdykoli znovu zažít v pohodlném Hojdavaku. Na výběr jich je celá řada a všechny závěsné vaky jsou vyrobeny z pevného a zároveň velmi příjemného materiálu. Zútulní každý interiér nebo zahradu. Společně s příslušenstvím jako jsou závěsná lana, háky nebo stojany je možné je instalovat v každém prostoru doma i venku. 

Široký výběr z růstných variant

Nejlépe si pohupování užijete v tichu nebo při poslechu oblíbené hudby. Ale stejně pohodlně a příjemně ze závěsného houpacího vaku můžete sledovat i oblíbený film, nebo si v něm třeba číst. Pro děti je houpání zcela přirozený pohyb, který zklidňuje nebo vybízí ke hře a navozuje pocit štěstí.

Těm nejmenším pořiďte Hojdavak Baby, ke kterému náleží pružina, jež krásně pomůže s utišením a uspáním miminek. Pro větší děti vážící do 50 kilogramů je ideální houpadlo Hojdavak Junior, který mimo jiné podporuje aktivní hru a fyzickou zdatnost. A dospěláci si vybírají mezi Hojdavakem Maxi do 120 kilogramů a Hojdavakem Maximus do 140 kilogramů. Obě závěsná křesla jsou dokonalým požitkem pro uvolnění těla i duše a pro děti úžasnou zábavou. Poslední novinkou je outdoorová verze Hojdavaku Maximus, která disponuje odolnou tkaninou proti špíně a povětrnostním vlivům. Dřevěné komponenty jsou ošetřeny speciálním olejem opět proti povětrnostním vlivům. Díky těmto úpravám je křeslo odolné a vhodné do exteriéru.

Možná máme houpání v sobě už od doby pobytu u maminky v bříšku, kde byl tento rytmický pohyb součástí každého jejího kroku. Zklidňuje nás také pravidelné dýchání, šumění biologických procesů v těle a v neposlední řadě tlukot srdce. Všechny tyto přirozené a zároveň nezbytné procesy mají svou rytmiku a pravidelnost. Stejně jako houpání. Vyzkoušejte Hojdavak a zjistěte, jak udělat dobře sobě i ostatním členům rodiny.

 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN HOJDAVAK PETRA HOLÁ PRO MIMINKO

Související články

Karty Podle sebe - balíček smysluplných otázek

Žijeme v přehlcené době informací a tak často není prostor pro rozhovory ať už s dětmi či partnerem nebo s rodiči. Jednoduše nám nezbývá energie. Mladá maminka Linda Martišková vymyslela geniální karty Podle sebe, které pomohou v nastartování hlubší konverzace.

Celý článek

Jeden mladík si od nás objednává LED kolečka, která si upevňuje na paddleboard a dělá zážitkové večerní plavby po Vltavě, říká podnikatelka s dětskými světly Petra Žbánková

Světýlka pro děti přišla jako nápad z nebes, kterého se Petra Žbánková na mateřské chytila. Začít podnikat nebylo snadné. Dnes díky tomu ale dělá radost spoustě dětem i jejich rodičům s netoxickými lampičkami a světýlky.

Celý článek

Trendy v obývacím pokoji 2021/2022 podle NATUZZI EDITIONS

Interiérový design má velký vliv na psychickou pohodu a po období, kdy jsme na delší dobu uvízli ve svých domovech, si to uvědomujeme mnohem intenzivněji. Pokud nás pandemie něco naučila, je to hlubší poznání toho, že náš domov je náš hrad a oáza.

Celý článek

Oslavte sváteční chvíle s novinkami od značek Moët a Hennessy

Šampaňský dům Moët&Chandon a značka prémiového koňaku Hennessy si pro nadcházející oslavy vánočních svátků a nového roku přichystaly hned několik novinek, díky kterým budou letošní Vánoce o něco kouzelnější!

Celý článek

Apartmán Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě si nyní můžete pronajmout za 23 dolarů na noc

První díly ikonického seriálu Sex ve městě byly k vidění před 23 lety. Nyní si můžete na noc pronajmout byt Carrie Bradshaw za symbolickou cenu 23 dolarů na noc.

Celý článek

K podzimním trendům jednoznačně patří tyto klobouky a čepice

Klobouky jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak do šatníku na podzim dostat rozměr a barvu. I přesto, že ve většině zemí jsou tyto pokrývky hlavy součástí běžného šatníku, u nás jsou klobouky z velké části opomíjené. Sladit je však není nic extra náročného.

Celý článek

Kvalita, důraz na detail a odlišnost. To je značka Venduly Šulanové VS

Detail je vše. To je heslo, jímž se řídí oděvní značka VS, která byla před 4 lety založena módní designérkou Vendulou Šulanovou.

Celý článek

Obroučky brýlí nemusí být jen rutinní záležitostí, najděte takové, které podtrhnou váš celkový outfit

Pokud vás zajímají módní novinky, stejně tak vás jistě nadchnou stylové doplňky, mezi nimi i brýle. Podívejte se, jaké trendy vládnou v brýlových obroučkách pro podzim a zimu 2021 / 2022.

Celý článek