dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand

BLOGES INSTA MARKET

Přidat na Seznam.cz
Vezměte do ruky diář a zapište si datum dalšího Bloges Marketu. Tentokrát to bude opravdu velké a u toho nesmíte chybět.

Už by nám ani nestačily obě ruce na to, abychom spočítali, kolik vlastně těch Bloges Marketů již bylo. A je tu další! Pokaždé holky Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a Kristýna Poliček slibují, že bude zase o něco lepší než ten předchozí. A víte co? Vždy to tak opravdu bylo. Takže pokud máte volné odpoledne v neděli 19. května, nenechte si tuto akci ujít. Pokud volno nemáte, doporučujeme si ho udělat a zastavit se na největším výprodeji stylových šatníků českých influencerů.

Celá akce se bude konat od 14 do 19 hodin v nádherných prostorách Galerie SmetanaQ Café & Bistro ve třetím patře. Tyto prostory se nachází v centru Prahy s výhledem na Vltavu a Pražský hrad, takže pokud byste si náhodou nic nevybrali, můžete to celé spojit s procházkou a chvilkou nad výbornou kávou. O skvělé odpoledne tak máte postaráno.

Abychom nezapomněli, tato akce nebude jen pro ženy. Ze svých šatníků do prodeje dávají dost kousků i muži. Chybět totiž nebudou ani finalisté soutěže Instaherou, takže je se na co těšit.

archiv Nikol Moravcové

Přidat na Seznam.cz
BLOGES MARKET BLOGES INSTA MARKET INSTAHERO VÝPRODEJ NÁKUPY Z DRUHÉ RUKY INFLUENCEŘI BLOGERKY NIKOL MORAVCOVÁ MICHAELA ŠTOUDKOVÁ

Související články

Věrnostní program H&M konečně i v České republice

Věrnostní program Hello Member bude konečně i u nás. Dlouho očekávaná událost pro všechny, kteří milují módu značky H&M. Jak se stát členem a jaké výhody bude mít tento program?

Celý článek
Podcast Sarkastický kafe

Mariana Prachařová a Helena Navrátilová jako oblíbené podcasterky „Sarkastickýho kafe“. Co na sebe prozradily ze svého soukromí?

Holčičí duo Mariana Prachařová a Helena Navrátilová jsou dámy, které mají na svůj mladý věk široké spektrum pracovních zkušeností. Jaké je spojují a co na sebe prozradily ze svého soukromého života?

Celý článek

Nikol Moravcová si užila poslední jízdu na snowboardu. Pro svou dceru se ho na delší čas vzdá

Česká moderátorka a blogerka Nikol Moravcová si užila dokonalou dovolenou ve Špindlerově Mlýně, kam vyrazila se svým manželem i s půlroční dcerou Violet. Navíc se zde rozhodla pro životní změnu ze snowboardu zpět k lyžím.

Celý článek

Premium Outlet Prague Airport: 200 prémiových značek na jednom místě!

Stovky oblíbených značek a desítky obchodů s tak lákavou nabídkou sortimentu, že jí lze jen stěží odolat – přesně takový je Premium Outlet Prague Airport.

Celý článek

Jaké módní trendy definují poslední dekádu?

Rok 2020 je tu, a proto přicházíme s ohlédnutím na téma, jaké byly největší trendy poslední dekády. Během této doby sice vzniklo mnoho nových módních kreací, ale ty, které patřily k nejúspěšnějším, se vrátily z minulých dob. 

Celý článek

Při otevření nového showroomu Zalando nechyběly známé tváře

Aňa Geislerová se sestrou Ester, Taťána Gregor Brzobohatá, Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a mnoho dalších tváří českého showbyznysu si nenechaly ujít jedinečnou příležitost slavnostního otevření pražského showroomu Zalando.

Celý článek

Jak se oblékají oblíbení instagramoví influenceři - muži?

Módní hra na poli sociálních médií je čím dál vyhledávanějším tématem. Podzim a zima přináší spoustu trendy stylů. Které bychom měli následovat? Nechejte se inspirovat těmito instagramovými influencery, kteří mají co říct.

Celý článek

Váš chytrý šatník: podzimní kolekce Lindex

Otevřít skříň, vybrat ty pravé kousky a do pár minut odejít. Sen každé ženy! Ovšem nyní se může stát skutečností. Oděvní značka Lindex vám s tím totiž hravě pomůže.

Celý článek