dnes je 16.12.2019 a svátek má Albína

Bloges Market tentokrát na lodi 29.5. 2016

Přidat na Seznam.cz
Čtvrtý Bloges Market, pořádaný Bloges Robes, slibuje opět vyjímečnou akci, která tentokrát proběhne na lodi CARGO GALLERY na Náplavce, Rašínovo nábřeží, Praha, dne 29. května od 14 hodin. 
Bloges Market

Na to nejlepší z české scény se již tradičně můžete těšit na akci pořádané Bloges Marketem, který vám nabídne výprodej oblečení od předních českých bloggerek Bloges Robes, BKblog, World need Blondes, Dom by Dom, Dblog, BoboVibe, Ejvi Freedom, WIth love K, Time to fit, Hi Lychee nebo i pánský blog Marka Wolfa. V prodejních stáncích nebudou chybět ani cool letní kousky. 

Vařit nám tentokrát budou skvělí MrHot Dog a občerstvit se budete moci Mladými kokosy nebo OXY water. Bavit se budete za zvuku nejlepších DJ's (Eva Porating) a zvuku živé hudby Mickeyho Price. Pro návštěvníky jsou připraveny i dvě novinky v podobě tetování od známé tatterky Duhovky a pro pány Barber shop od Tony and Guy. Pro odvážlivce je připraven Splash contest o nejlepší skok do Vltavy a mnoho dalšího. 

 
Přidat na Seznam.cz
BLOGES MARKET BLOGES ROBES NIKOL MORAVCOVÁ KALENDÁŘ AKCÍ

Související články

Pozvánka na vánoční trhy a rozsvícení stromečku

Snad v každém městě a městečku se v adventním čase na náměstí ozdobí krásný strom. V těch větších městech bývá jeho rozsvícení událostí, na které se schází obyvatelé a návštěvníci, vypijí spolu svařené víno a započne tak trhová sezóna.

Celý článek

Při otevření nového showroomu Zalando nechyběly známé tváře

Aňa Geislerová se sestrou Ester, Taťána Gregor Brzobohatá, Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a mnoho dalších tváří českého showbyznysu si nenechaly ujít jedinečnou příležitost slavnostního otevření pražského showroomu Zalando.

Celý článek

Pozvánka na Designblok 2019

Jako každý rok se v prostorách holešovického výstaviště koná Pražský mezinárodní designový festival. Nechte se nalákat na letošní program, který byl již zahájen a potrvá do 21. října.

Celý článek

Váš chytrý šatník: podzimní kolekce Lindex

Otevřít skříň, vybrat ty pravé kousky a do pár minut odejít. Sen každé ženy! Ovšem nyní se může stát skutečností. Oděvní značka Lindex vám s tím totiž hravě pomůže.

Celý článek

BLOGES INSTA MARKET

Vezměte do ruky diář a zapište si datum dalšího Bloges Marketu. Tentokrát to bude opravdu velké a u toho nesmíte chybět.

Celý článek

POKRAČOVÁNÍ REALITY SHOW - INSTAHERO 2019

Na začátku března jsme vás infomovali o spuštění unikátní reality show v online světě - INSTAHERO / Česko - Slovensko hledá influencera. Nyní je show již ve své polovině. 

Celý článek

REALITY SHOW - INSTAHERO 2019

Reality show a sociální sítě? O tom bude INSTAHERO. Nová soutěž, která bude tvořit budoucnost obsahu Instagramu.
 

Celý článek

Nikol Moravcová: jak se změnil její život po svatbě a na čem nyní pracuje

Blogová scéna v České republice je neodmyslitelně spjata se jménem Nikol Moravcové. Kam se její blog za ta léta dostal a bude v něm dále vůbec pokračovat? 

Celý článek