dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Bloges Market tentokrát na lodi 29.5. 2016

Přidat na Seznam.cz
Čtvrtý Bloges Market, pořádaný Bloges Robes, slibuje opět vyjímečnou akci, která tentokrát proběhne na lodi CARGO GALLERY na Náplavce, Rašínovo nábřeží, Praha, dne 29. května od 14 hodin. 
Bloges Market

Na to nejlepší z české scény se již tradičně můžete těšit na akci pořádané Bloges Marketem, který vám nabídne výprodej oblečení od předních českých bloggerek Bloges Robes, BKblog, World need Blondes, Dom by Dom, Dblog, BoboVibe, Ejvi Freedom, WIth love K, Time to fit, Hi Lychee nebo i pánský blog Marka Wolfa. V prodejních stáncích nebudou chybět ani cool letní kousky. 

Vařit nám tentokrát budou skvělí MrHot Dog a občerstvit se budete moci Mladými kokosy nebo OXY water. Bavit se budete za zvuku nejlepších DJ's (Eva Porating) a zvuku živé hudby Mickeyho Price. Pro návštěvníky jsou připraveny i dvě novinky v podobě tetování od známé tatterky Duhovky a pro pány Barber shop od Tony and Guy. Pro odvážlivce je připraven Splash contest o nejlepší skok do Vltavy a mnoho dalšího. 

 
Přidat na Seznam.cz
BLOGES MARKET BLOGES ROBES NIKOL MORAVCOVÁ KALENDÁŘ AKCÍ

Související články

BLOGES INSTA MARKET

Vezměte do ruky diář a zapište si datum dalšího Bloges Marketu. Tentokrát to bude opravdu velké a u toho nesmíte chybět.

Celý článek

POKRAČOVÁNÍ REALITY SHOW - INSTAHERO 2019

Na začátku března jsme vás infomovali o spuštění unikátní reality show v online světě - INSTAHERO / Česko - Slovensko hledá influencera. Nyní je show již ve své polovině. 

Celý článek

REALITY SHOW - INSTAHERO 2019

Reality show a sociální sítě? O tom bude INSTAHERO. Nová soutěž, která bude tvořit budoucnost obsahu Instagramu.
 

Celý článek

Nikol Moravcová: jak se změnil její život po svatbě a na čem nyní pracuje

Blogová scéna v České republice je neodmyslitelně spjata se jménem Nikol Moravcové. Kam se její blog za ta léta dostal a bude v něm dále vůbec pokračovat? 

Celý článek

Prestižní soutěž Van Graaf Junior Talent pro nadané oděvní návrháře právě začala

Věhlasný módní dům Van Graaf ve spolupráci s MBPFW hledá nové oděvní tvůrce. Vítěz obdrží ceny, které mu změní život!

Celý článek

NIKOL MORAVCOVÁ BLOGES MAMA MARKET

Již po patnácté se bude konat největší výprodej stylových šatníků předních českých blogerek & influencers. 

Celý článek

100 let elegance v obchodním centru Atrium Flora

V Atriu Flora proběhne 26. září 2018 netradičně pojatá událost u příležitosti stého výročí založení Československa, které si zde připomeneme formou workshopů a přehlídek oslavujících eleganci období první republiky. 

Celý článek

Oslavy výročí republiky zahrnou módu a design

Maastricht se již podesáté stává „městem módy“. Od 15. do 17. června se tady koná jubilejní ročník festivalu zaměřeného na módu a design Fashionclash 2018.  

Celý článek