dnes je 19.01.2020 a svátek má Doubravka

Bohémská podzimní vidina Missoni

Přidat na Seznam.cz
Značka Missoni přináší obvykle malinko netradiční až povznášející se kolekce. Svůj nadhled dodržela do posledního puntíku i tentokrát.

Italská značka Missoni se vrací do svého sedla. V podzimní kolekci 2016 totiž přináší patřičný nádech celkové historii svému módnímu jménu.

Designérka Angela Missoni vyměnila jarní lehké látky za podzimní zachumlání působící hřejivým dojmem. Žádné složité střihy, pleteniny všech podob a protkané pozitivní barevnou duhou působí opravdu svěžím dojmem, i když se jedná o teplejší vrstvy.

Pletené kalhoty, šaty i halenky působí specifickým stylem, jsou zábavné a vlastně svým způsobem i trošku sexy. Z kolekce číší bohémství i důkaz toho, že v módě existuje spoustu věcí, které jsou přitažlivé i v pletené podobě. Co myslíte?

vogue.com/fashion-shows

Přidat na Seznam.cz
MISSONI MILAN FASHION WEEK PODZIM 2016

Související články

Designérka Martine Rose představila pánskou kolekci vhodnou i pro ženy

Kolekce nenáročná na svou podstatu, upřímná a sebevědomá, takový podzim letošního roku přinesou aktuální modely londýnské návrhářky Martine Rose.

Celý článek

Cesta do nebe a zpět s jarní a letní kolekcí Giorgio Armani 2020

Vydejte se s námi na cestu do nebe a zpět. Gorgio Armani pro přehlídku na milánském týdnu módy připravil nebeskou show. Král italského návrhářství tak zaujal nejen celosvětová média, ale také módní znalou veřejnost.

Celý článek

Vzdušná jarní a letní kolekce Emporio Armani 2020 se nezalekla odvážných outfitů

Již 45 let vládne návrhář Giorgio Armani italské módě, a rozhodně na tom nehodlá nikdo nic měnit. Pod značkou Emporio vytvořil Armani unikátní kolekci ready-to-wear jaro/léto 2020, kterou nazval Vzduch.

Celý článek
Moschino

Moschino: Jeremy Scott se hluboce ponořil do Picassova odkazu

Kubistický umělec Picasso inspiroval kreativního ředitele značky Moschino pro vytvoření kolekce na nadcházející sezonu 2020.

Celý článek

Přehlídka Gucci a neposlušná modelka

Kreativní ředitel renomované značky Gucci Alessandro Michele otevřel přehlídku v rámci milánského fashion weeku velice výrazně a zapamatovatelně. Možná si tuto přehlídku budeme pamatovat spíše kvůli odvážné modelce, která se rozhodla projevit svůj názor a její čin možná strhl větší rozvíření a diskuzi než skvěle připravená přehlídka.

Celý článek

Do Milána vtrhli hippies a potomci květinových dětí v jarní kolekci Alberta Ferretti 2020

Alberta Ferretti se v jarní a letní kolekci 2020 navrací ke kořenům retra, ale rozhodně ne klasicky, jako to dělá většina návrhářů v posledních letech. Ferretti si pro inspiraci vybrala jedno z nejnáročnějších období - hnutí hippies a květinových dětí.

Celý článek

Bella Hadid v nové podzimní kampani italského domu Missoni

Kreativní ředitelka Angela Missoni představila společně se svým týmem novou podzimní a zimní kampaň. V hlavní roli se představili modelové Adut Akech, Alton Mason, Dong Su Moon a Bella Hadid. 

Celý článek

Alberta Ferretti vykročila s podzimní kolekcí 2019 ze své komfortní zóny

Bílé komplety, asymetrie, přemíra kůže i večerní róby pokryté kovovými odlesky do posledního centimetru. I taková je poslední kolekce italské módní návrhářky. 

Celý článek