dnes je 22.09.2017 a svátek má Darina

Boho nevěsty poslouchejte: Tohle jsou ty nejkrásnější šaty přesně pro vás!

Když přijde na řadu řeč o svatbě, první nad čím my dívky či ženy přemýšlíme, jsou svatební šaty. A právě na svatební šaty se dnes zaměříme. Boho šaty jsou totiž čím dál tím víc na vzestupu. 

Ano je to tak. Boho šaty v poslední době patří mezi ty nejoblíbenější. Především v létě. Pokud tedy plánujete svatbu v letních dnech, u moře na pláži, církevní svatbu nebo prostě toužíte po „jednoduchých“ šatech, máme pro vás dokonalou inspiraci. Šaty z jemné krajky, rafinovaný vintage styl, vlající rukávy, nádherné květiny a další krásné detaily, které svatební boho šaty nabízejí.

Hluboký výstřih

Šaty s hlubokým výstřihem, krajkou a šifonovou sukní jsou jednoznačně neodolatelné. Romantické zavazování na rameni z těchto šatů dělá krásný unikát. Najdou se však i takové, které jsou zdobené barevnou krajkou a do letních dnů jsou ideální.

Holá záda

Holá záda patří mezi další zajímavé letní trendy. Nejen, že vám není horko, ale budete vypadat neodolatelně sexy a přitom něžně. Zkuste vsadit na romantiku a vystavte svá záda na obdiv. Můžete sáhnout i po šatech, které jsou odhalené jen lehce, a zbytek skrývá jemná krajka. 

Výstřih a rozparek

Neodolatelná kombinace. Možná si říkáte, že je to vulgární, ale to je omyl. Panuje zde totiž rovnováha a odhaluje se bohémský duch. Nezapomeňte také na volbu ideálních bot, které z šatů budou vyčuhovat.

Odhalená ramena

Mezi letošní trendy patří odhalená ramena, to jistě víte. A co takhle takový styl svatebních šatů? Sálá z nich jemnost a něžnost. No, řekněte sama, nejsou nádherné?

Líbí se vám svatební šaty?

Doufám, že se pro vás některé z nich staly inspirací!

 

pinterest.com

BOHO SVATEBNÍ ŠATY ŠATY KRAJKA ODHALENÁ RAMENA VINTAGE STYL ROZPAREK LETNÍ TRENDY

Související články

Módní návrhářka Sandra Marková o nové kolekci Bridal SS17

Svatební šaty pro většinu žen znamenají mnohem víc, než by se mohlo zdát. Už hned poté, co nás požádá muž o ruku, přemýšlíme, jaké si ve svůj velký den „D“ vlastně oblečeme.

Celý článek

SVATEBNÍ SPECIÁL Z ČESKÉ MÓDNÍ SCÉNY I.

Píšeme o pohádkových róbách zahraničních módních domů, nesmíme však opomenout ani českou módní scénu. Prohlédněte si svatební modely Petry Brzkové, Sandry Markové, Beáty Rajské, Zuzany Lešák Černé a Heleny Mertlové.

Celý článek