dnes je 15.08.2022 a svátek má Hana

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Přidat na Seznam.cz
Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

1. Hana Vagnerová

Jako antická bohyně se na festivalu zjevila herečka Hana Vagnerová. Ruku na srdce, všechny bychom jednoho dne chtěly obléknout šaty od Elieho Saaba. Ten ve svých šatech promítá divoký libanonský temperament s prozápadním módním proude. Ne každá si to ale může dovolit. Hana Vagnerová však letos ohromila Vary i celou republiku. Ve starorůžové vynikly božské rysy jedné z nejtalentovanějších českých hereček.

2. Petra Nesvačilová

Petra Nesvačilová vstoupila na červený koberec společně s Hanou Vagnerovou, její model však téměř předčil všechny ostatní outfity. Pronikavě žluté šaty od Tatiany Kovaříkové navíc šikovně skryly těhotenské bříško. Mladý talent české filmografie je totiž v očekávání.

3. Tereza Ramba

Odvážně ale rozhodně ne lacině působily šaty Terezy Rambo, rozené Voříškové. Střihu japonského kimona od značky Aname. Lesklý, hebký a vzdušný materiál byl nádherně doplněn šperkem. Hluboký výstřih rozhodně vypadal více než krásně.

4. Marika Šoposká

Marika Šoposká vynesla také odvážné šaty od značky Chatty. Ty doplnika doplňky od Antipearle. Marika prozradila na svém Instagramu, že o šaty měla zájem i Tereza Ramba. Není divu. Přiléhavý design ve zlaté barvě dodal herečce grácii. Opomenout nemůžeme ani nápaditý účes imutující vlhké vlasy.

5.  Jana Fialová

Krásné šaty měla i Jana Fialová, která na festivalu doprovázela svého manžela premiéra Petra Fialu. Kromě prezidenta festivalu Jiřího Bartošky se manželé setkali také se svým slovenským protějškem předsedou vlády Eduardem Hegerem a jeho ženou Lucií.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI FILMOVÝ FESTIVAL FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek