dnes je 08.07.2020 a svátek má Nora

BONNIE & CLYDE jsou křesla, která budou v interiéru náležitě obdivována

Přidat na Seznam.cz
Napadlo vás někdy, že křesla mohou být víc než jenom praktickým doplňkem obývacího pokoje či pracovny? Že křesla mohou mít svůj příběh, vyzařovat odvážností a být ikonická? Jestli ne, pak vás o tom křesla BONNIE & CLYDE od Fera Mikloška rychle přesvědčí.  

I když nejste známí američtí zločinci a nemáte vlastní gang ani netasíte zbraně, tahle křesla vás osloví z mnoha jiných důvodů než jenom díky svému ikonickému jménu. CLYDE je černo-bílé křeslo, které pravděpodobně zaujme milovníky jednoduchého designu ve smyslu geometrických vzorů, zatímco BONNIE je křeslo lákající něžné duše svým květinovým designem.

Unikátní křesla nemusíte zákonitě stavět vedle sedačky a řešit, zda k sobě ladí nebo ne, právě naopak. Najděte jim vlastní místo, kde oživí celý interiér. BONNIE & CLYDE skvěle zapadnou do rohu místnosti, k oknu i vedle knihovny. Takový kousek klidně postavte do kuchyně, aby se v něm uvelebila vaše maminka, až přijde na návštěvu, ke dveřím, aby se návštěva mohla posadit, když se bude obouvat nebo si ho nechejte jen pro sebe ve své ložnici na chvíle, kdy toužíte splynout s dobrou knížkou. Vězte, že vhodných míst pro něj najdete hned několik.

Autorem těchto dvou jedinečných křesel je módní designer Fero Mikloško, který se spojil se značkou Phase a na chvíli nechal módu módou, aby se mohl soustředit na bytový design. A že mu to šlo perfektně! Limitovaná edice křesel BONNIE & CLYDE byla vyrobena v počtu dvě stě kusů pro Českou republiku a Slovensko, proto není mnoho času na váhání.

BONNIE volá po teplém interiéru, kde se budou vyskytovat zejména přírodní barvy a materiály, které tak ideálně sladíte s květinovým designem. Perfektně zapadne do prostředí zelených, modrých i žlutých detailů ve vašem bytě. Za to CLYDE ocení prostor ryze moderní s převahou černé, bílé, šedé či ostrých reflexních barev. Jestli váš domov navíc skýtá sklo, chrom a z textilu převážně kůži, pak se tu bude toto křeslo cítit opravdu jako doma.

Nezapomeňte, že úkolem limitované edice těchto křesel je to, aby vyčnívaly a byly obdivovány, a to jim půjde zaručeně na jedničku.

 

sedackyphase.cz

Přidat na Seznam.cz
DESIGN NÁKUPY A OBCHOD KŘESLO DESIGNOVÁ KŘESLA EXTRAVAGANTNÍ KŘESLA PHASE SEDAČKY PHASE BONNIE & CLYDE FERO MIKLOŠKO

Související články

Pražská značka Project Rehab má novou letní kolekci i nové osobnosti v jejím popředí

Streetwearové oblečení Project Rehab je známé svými barevnými cákanci, kterými rozhodně nešetří. Kolekce pro toto léto REHAB SUMMER 2020_1 je doplněná o minimalistickou část, stejně jako o nové tváře, kterými jsou Tereza Budková a Matyáš Hložek.

Celý článek

Kolekce náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová pomáhá pětileté Leonce

Známá spisovatelka Bára Nesvadbová se spojila prostřednictvím svého nadačního fondu Be Charity s klenotnickou značkou ALOve a vytvořila kolekci náramků, které pomohou statečné Leonce, která se snaží vyhrát svůj boj za svobodnými krůčky.

Celý článek

Co zabalit na léto? Nezapomeňte na kontaktní čočky a sluneční brýle!

Dovolená klepe na dveře, a tak přemýšlíme, co si sbalit na cesty. Kosmetika a oblečení jsou samozřejmostí, ale jak myslíte na své oči? Zrakem vnímáte až 80 % informací a během volna si všechny vjemy chcete užít dvojnásob.

Celý článek

Revoluční nano nátěry dokážou ochránit exteriér i interiér vašeho domu před viry a bakteriemi

Česká inovační firma FN NANO s.r.o. drží v ruce již dvanáct let recept na vysoce účinné protipandemické opatření -  fotokatalytické nano nátěry, které zaručují ochranu před mikroorganismy všeho typu. V současné době jsou tyto produkty nazývány doslova kladivem na koronavirus, jelikož dokážou váš dům ochránit i před ním.

Celý článek

Máte chuť na nákup nových kousků z rukou českých designérů? Zkuste Kvartýr shop & studio

Místo, které spojuje hned několik uznávaných jmen na poli české módy. Místo, kde se snoubí originalita s absolutní kvalitou. Místo, odkud si odnesete víc než jen pěkný módní kousek.

Celý článek

Ekobox je krabička plná ekologických a zero-waste produktů

Záleží vám na životním prostředí, vnímáte nezbytnost recyklace, bezobalových vychytávek a minimum nebezpečné chemie? Pojďte se seznámit s Ekoboxem!

Celý článek

Vylepšete svou terasu či balkón pomocí stylových květináčů

Ať už máte verandu nebo balkón, určitě vám právě v těchto dnech krásně rozkvétá, plody pomalu zrají a vše se zelená. Co si kousek své zeleně vyšperkovat tím, že si pořídíte nový stylový květináč?

Celý článek

Designový speciál: Čím si usnadnit život v kuchyni

Napadlo vás někdy, kolik času trávíme každý den v kuchyni? Právě proto bychom se v ní měli cítit dobře. Jak si poradit s malým prostorem a co vám v kuchyni usnadní život?

Celý článek