dnes je 26.02.2020 a svátek má Dorota

BONNIE & CLYDE jsou křesla, která budou v interiéru náležitě obdivována

Přidat na Seznam.cz
Napadlo vás někdy, že křesla mohou být víc než jenom praktickým doplňkem obývacího pokoje či pracovny? Že křesla mohou mít svůj příběh, vyzařovat odvážností a být ikonická? Jestli ne, pak vás o tom křesla BONNIE & CLYDE od Fera Mikloška rychle přesvědčí.  

I když nejste známí američtí zločinci a nemáte vlastní gang ani netasíte zbraně, tahle křesla vás osloví z mnoha jiných důvodů než jenom díky svému ikonickému jménu. CLYDE je černo-bílé křeslo, které pravděpodobně zaujme milovníky jednoduchého designu ve smyslu geometrických vzorů, zatímco BONNIE je křeslo lákající něžné duše svým květinovým designem.

Unikátní křesla nemusíte zákonitě stavět vedle sedačky a řešit, zda k sobě ladí nebo ne, právě naopak. Najděte jim vlastní místo, kde oživí celý interiér. BONNIE & CLYDE skvěle zapadnou do rohu místnosti, k oknu i vedle knihovny. Takový kousek klidně postavte do kuchyně, aby se v něm uvelebila vaše maminka, až přijde na návštěvu, ke dveřím, aby se návštěva mohla posadit, když se bude obouvat nebo si ho nechejte jen pro sebe ve své ložnici na chvíle, kdy toužíte splynout s dobrou knížkou. Vězte, že vhodných míst pro něj najdete hned několik.

Autorem těchto dvou jedinečných křesel je módní designer Fero Mikloško, který se spojil se značkou Phase a na chvíli nechal módu módou, aby se mohl soustředit na bytový design. A že mu to šlo perfektně! Limitovaná edice křesel BONNIE & CLYDE byla vyrobena v počtu dvě stě kusů pro Českou republiku a Slovensko, proto není mnoho času na váhání.

BONNIE volá po teplém interiéru, kde se budou vyskytovat zejména přírodní barvy a materiály, které tak ideálně sladíte s květinovým designem. Perfektně zapadne do prostředí zelených, modrých i žlutých detailů ve vašem bytě. Za to CLYDE ocení prostor ryze moderní s převahou černé, bílé, šedé či ostrých reflexních barev. Jestli váš domov navíc skýtá sklo, chrom a z textilu převážně kůži, pak se tu bude toto křeslo cítit opravdu jako doma.

Nezapomeňte, že úkolem limitované edice těchto křesel je to, aby vyčnívaly a byly obdivovány, a to jim půjde zaručeně na jedničku.

 

sedackyphase.cz

Přidat na Seznam.cz
DESIGN NÁKUPY A OBCHOD KŘESLO DESIGNOVÁ KŘESLA EXTRAVAGANTNÍ KŘESLA PHASE SEDAČKY PHASE BONNIE & CLYDE FERO MIKLOŠKO

Související články

Proč nakupovat v second handech

Jsou lidé, kteří by nikdy do sekáče ani nevkročili a existují také ti, kteří těmito obchody žijí. To, že máte rádi módu ještě neznamená, že musíte neustále utrácet spoustu peněz a pořizovat si nejnovější kousky. 

Celý článek

Sedací souprava Autentico je moderním a pohodlným doplňkem, který se vám jen tak neokouká

Ne každý se oddává designovým výstřelkům v bytových doplňcích a nábytku. I přesto však můžete spojit aktuální novinky s „hudbou budoucnosti“. Tedy, abyste tomu dobře rozuměli, jsou sedačky, které jsou moderní dnes, ale budou tradičním doplňkem i za deset let.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

Tři tipy, kam v interiéru umístit designové křeslo

Proč si zamilovat designová křesla BONNIE & CLYDE už víme z předchozího článku. Pojďte s námi objevit způsoby, jak takovým kouskům vybrat ideální místo ve vašem interiéru.

Celý článek

Příběh jedněch džín z fast fashion řetězce

Odkud je bavlna, ze které se džíny šijí, jakými chemickými procesy se upravuje, odkud cestují kovové komponenty, kdo nám šije oblečení a jak je možné, že stojí tak málo? Pokud si stále nejste jisti, jestli chcete investovat do lokálních a udržitelných značek, tady najdete několik důvodů.

 

Celý článek

Vintage design a móda aneb staré časy jsou opět zde

Pod tímto stylem si můžete představit vše staré, historické nebo klasické. Původně se tímto slovem označovalo výběrové víno, později se tak začaly nazývat staré a kvalitní věci.

Celý článek

Návrhářka Monika Vaverová tvoří kostýmy pro reklamu, film i počítačové hry

Ve svém ateliéru MIMO Space vytvořila česká návrhářka již více než 430 unikátních kostýmů. Její práce je velmi precizní a jedinečná. Kostýmy pro filmy a reklamy tvoří již sedm let.

Celý článek

Minimalistické šperky – víte, jak je správně nosit a kombinovat?

Minimalismus prostupuje všemi oblastmi designu, včetně módy a šperků. A právě minimalistické šperky není těžké si zamilovat a pustit si je k tělu.

Celý článek