dnes je 26.02.2021 a svátek má Dorota

Boty „dva v jednom“ – stačí oddělat podpatek a z vysokého máte nízký!

Přidat na Seznam.cz
Návrháři myslí na své zákazníky a neustále přinášejí nevídané novinky

Podpatek 2 v 1 musíte mít! Vymyslel je módní návrhář Marte Hollander, který se této novince věnoval mimo jiné už ve své diplomové práci na prestižní designéřské škole. Hollander se snažil vymyslet něco nového, co na trhu nemá obdoby.

U některých módních značek jsme již mohli vidět modely, které mají podpatek obrácený. Ale podpatek 2 v 1 je opravdu nevídaným vynálezem.

Návrhář se snažil spojit výhody vysokých i nízkých podpatků a dokonale se mu to podařilo. Teď už záleží jen na vás, jestli máte náladu na vysoký nebo nízký podpatek, můžete jej totiž měnit podle nálady, kdy se vám zachce, třeba i několikrát během jednoho dne. Z pracovního páru obuvi tak elegantně vytvoříte model, který se nemusíte stydět obout na společenský večírek. Skvělé je, že si jednoduše můžete vybrat, jestli chcete obout sexy nebo pohodlný typ obuvi. Když si nasadíte podpatek, můžete si být jistá, že bude správně a pevně držet, takže žádná „módní“ kolize nehrozí. Podpatek můžete nenápadně sundat a schovat do speciální jednotky, která tvoří podpatek nízký. Zdá se, že vynález Martyho Hollandera bude skutečně zlomovou událostí v módním světě. Zákaznice totiž už nyní jeví velký zájem o tento druh obuvi. Mezi mnohé z výhod, které boty přinášejí, je také fakt, že už nemusíte řešit unavené nohy po dlouhém pracovním dni.

 

Zdroj fotografií: Virtualmuseum.com, Koningsdesign.nl, Wordpress.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ OBUV OBUV S PODPATKEM MARTE HOLLANDER 2 v 1

Související články

Letní podpatky jsou šik, ale jak předejít bolesti?

Léto už je tu s námi, a k tomu nevyhnutelně patří krásné vysoké podpatky. Každá žena ví, že se pro krásu musí trpět, ale co když známe řešení? Letní trendy a tipy proti puchýřům jsou zde.

Celý článek

Adidas Originals přináší unikátní instalace do ulic Prahy

Kultovní tenisky adidas Originals letos slaví neuvěřitelných 50 let od svého prvního uvedení na trh. Značka přenáší nezaměnitelnou DNA značky adidas do ulic města, přichází u této příležitosti s unikátním projektem nazvaným Change is a Team Sport.

Celý článek

TOP sandálky na letošní léto

Pravděpodobně už se nemůžete dočkat, až uzavřené lodičky a baleríny vystřídáte za pohodlné, vzdušné a stylové sandálky. Přinášíme ty modely, které si letošní léto nejvíce oblíbí! 

Celý článek

Objevte v sobě Indiána

Boty, botky, botičky. Které jsou ty právě zrovna pro vašeho chlapáka? Které budou pohodlné (to je důležité pro něj), a které mu budou i slušet (důležité spíš pro vás)?

Celý článek