dnes je 23.04.2019 a svátek má Vojtěch

Britská královna vs. deštivé počasí

Přidat na Seznam.cz
Už jste si toho všimli také? Pojďte se s námi podívat na úžasný cit anglické královny pro barevné kombinace jejích outfitů.

Být členem královské rodiny není vždy snadné

Když se řekne počasí ve Velké Británii, každý si představí snad jen jedno. Neustálý déšť a zatažená obloha. Kdo kdy Spojené království navštívil, jistě potvrdí, že tomu není jinak. Musí se tomu přizpůsobit i členové britské královské rodiny, kteří jako reprezentanti státu hojně navštěvují často venkovní akce.

Královská móda - konzervativní, ale stále stylová

Královna Alžběta II. však na déšť vyzrála a přinesla tak nový trend do módního světa. Královna prostě umí vypadat stylově, i když se obloha zamračí zrovna, když musí konat své královské povinnosti. Ačkoli všichni dobře vědí, že britská královna vypadá stylově ve svých různě barevných outfitech, které však mají stejné střihy, ve spojení s loveckými botami, ale možná jste si nevšimli toho, že kromě barvy šatů, kloboučků, kabátů a dalšího královna ladí i barvu svého deštníku. Ke každému outfitu má úplně jiný deštník. Není se čemu divit. Když jste členem královské rodiny, jste na očích veřejnosti, a u královny to platí dvojnásobně. Královna Alžběta problém s deštěm postě vyřešila, jak nejelegantněji mohla. Na její outfity s deštníkem se můžete podívat v galerii.

BuzzFeed; today.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI DÁMSKÁ MÓDA BRITSKÁ MÓDA BRITSKÝ STYL KRÁLOVSKÁ RODINA KRÁLOVSKÁ MÓDA KRÁLOVNA ALŽBĚTA II

Související články

Jak se nosí vesta, aby byla šik

Vesta se stává jedním z nejoblíbenějších kousků v šatníku pro jaro a léto 2019. Díky tomu se řadí mezi chic módní outfity. Jak se správně nosí, aby nevypadala stroze nebo jako součást uniformy? 

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Objevte dánskou značku Rains

Skandidávský minimalismus, nadčasovost a zároveň funkčnost definuje oblečení a doplňky, které nám nabízí dánská značka Rains. Pokud rádi chodíte deštěm, a i přesto chcete zůstat v suchu a teple nebo často jezdíte na kole, věnujte Rains zvýšenou pozornost.

Celý článek

Jak se neobléknout na festival aneb co se nepovedlo na Coachelle

Jeden z nejznámějších festivalů světa ročně přiláká přes sto tisíc lidí. Prestižní Coachella festival v Kalifornii je proslulý nejen hudbou, ale i módou, která diktuje trendy pro letní festivalovou sezónu. Co bylo to nejbizarnější?

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek