dnes je 22.01.2019 a svátek má Slavomír

Britská královna vs. deštivé počasí

Už jste si toho všimli také? Pojďte se s námi podívat na úžasný cit anglické královny pro barevné kombinace jejích outfitů.

Být členem královské rodiny není vždy snadné

Když se řekne počasí ve Velké Británii, každý si představí snad jen jedno. Neustálý déšť a zatažená obloha. Kdo kdy Spojené království navštívil, jistě potvrdí, že tomu není jinak. Musí se tomu přizpůsobit i členové britské královské rodiny, kteří jako reprezentanti státu hojně navštěvují často venkovní akce.

Královská móda - konzervativní, ale stále stylová

Královna Alžběta II. však na déšť vyzrála a přinesla tak nový trend do módního světa. Královna prostě umí vypadat stylově, i když se obloha zamračí zrovna, když musí konat své královské povinnosti. Ačkoli všichni dobře vědí, že britská královna vypadá stylově ve svých různě barevných outfitech, které však mají stejné střihy, ve spojení s loveckými botami, ale možná jste si nevšimli toho, že kromě barvy šatů, kloboučků, kabátů a dalšího královna ladí i barvu svého deštníku. Ke každému outfitu má úplně jiný deštník. Není se čemu divit. Když jste členem královské rodiny, jste na očích veřejnosti, a u královny to platí dvojnásobně. Královna Alžběta problém s deštěm postě vyřešila, jak nejelegantněji mohla. Na její outfity s deštníkem se můžete podívat v galerii.

BuzzFeed; today.com

ZE SPOLEČNOSTI DÁMSKÁ MÓDA BRITSKÁ MÓDA BRITSKÝ STYL KRÁLOVSKÁ RODINA KRÁLOVSKÁ MÓDA KRÁLOVNA ALŽBĚTA II

Související články

Vlákna z ananasů Pinatex začíná používat i Hugo Boss v nové kolekci veganské obuvi

Pinatex je jedinečná přírodní textilie, která by v budoucnosti mohla nahradit kožené textilie, které jsou velmi škodlivé pro životní prostředí. Tuto technologii začala používat i značka Hugo Boss.

Celý článek

Jeden den v šatníku Meghan Markle: od konfekce ke kolekci

Těhotná vévodkyně dokáže během dne vypadat elegantně a ještě k tomu zvládnout rychlou královskou proměnu od H&M k Roland Mouretovi!

Celý článek

Rihanna údajně zakládá módní dům pod hlavičkou koncernu LVMH

Deník The New York Times přišel s informacemi, že je zpěvačka Rihanna uprostřed podpisu exkluzivní módní smlouvy s LVMH. Pokud by tomu tak bylo, stala by se první módní návrhářkou tmavé pleti ve společnosti Moët Hennessy Louis Vuitton. 

Celý článek

Rok 2019 - virtuální realita, digitalizace a další výzvy pro módní společnosti

Rychle a nenávratně se nám přechýlil rok 2018 v rok 2019 a nás zajímá jaké změny čekají na módní obchodní značky a řetězce. Ekonomika totiž bude neúprosná i v roce 2019.

Celý článek

Nejslavnější narozeninové outfity supermodelky Kate Moss

Legendární kráska oslavila před pár dny 45. narozeniny. Anglická ikona si vždy vybírala výraznější designerské modely na oslavy svých narozenin.

Celý článek

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Cestovní nálada v letní kampani Miu Miu má říz

Ponurý svět cestování nás vtáhne do příběhu prostřednictvím krásných modelek, perfektních módních outfitů a cestovních sedaček.

Celý článek

Hory jako digitální detox

Chcete být více šťastnější? Buďte méně online a více offline! Takhle jednoduché to je. Vyrazte na pěší pochod, třeba do hor, jako Barbora Vylímková!

Celý článek