dnes je 17.06.2019 a svátek má Adolf

Britská modelka Adwoa Aboah je vizí nové kampaně Chanel

Přidat na Seznam.cz
Kampaň pro jaro a léto 2018 představující dioptrické i sluneční brýle v černobílém podání s modelkou Aboah popisuje rozmanitost.

Kampaň „Chanel Eyewear“ zachycená na černobílých snímcích, jak jinak než Karlem Lagerfeldem, představuje nové módní kousky ze světa brýlí. Modelka oplývající jen pár milimetry vlasů, byla perfektní volbou, jak podtrhnout krásu obličeje a zvýraznit brýlové obroučky.

Nápadný vzhled optiky, Adwoa s turbanem na hlavě s tváří posetou pihami a s výraznými rty  působí čistě a elegantně. Obroučky nebo stranice brýlí, jak slunečních tak dioptrických, mají vsazené malé perličky. Nechybí ani symbol značky, dvě propletená obrácená C.

Pětadvacetiletá modelka, která si prošla náročnějším mládím, se v prosinci 2017 objevila na obálce britské Vogue. Dříve trpěla depresí a byla drogově závislou. Nyní svůj život bere za jiný, lepší konec. Za svou kariéru si připsala i obálky americké a italské Vogue. Loňský rok byl pro ni celkově úspěšný. Byla zvolena modelkou roku organizací models.com. Nakonec módní průmysl mají se sestrou Kesewou v genech - i rodiče se v něm pohybovali. Aboah má za sebou spolupráce pro značky jako Clavin Klein, Fendi, DKNY, Alexander Wang a další. Rovněž založila organizaci pomáhající mladým ženám s názvem Gurls Talk.

chanel.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DOPLŇKY A ŠPERKY SLUNEČNÍ BRÝLE DIOPTRICKÉ BRÝLE CHANEL ADWOA ABOAH KARL LAGERFELD KAMPAŇ

Související články

Česká modelka Hana Jiříčková je hvězdou americké kampaně pro značku Nautica

Tuzemská krása slaví v Americe další úspěch, a to hned pro obrovský konfekční dům Nautica. Původem česká modelka Hana Jiříčková byla vybrána do letní kampaně, a je tak dokonalým ztvárněním námořnického života ve velkém stylu.

Celý článek

Od ohňostroje až po talismany aneb Nejnovější trendy ve špercích

V Las Vegas proběhla show, na které své aktuální šperky vystavily největší světové značky v této oblasti. Které jsou hitem pro letošní sezónu?

Celý článek

Letní paprsky v plážovém lookbooku značky Queens

Tým profíku z Queensu si pro nás tentokrát připravil letní novinky, které využijete nejenom na pláži v Chorvatsku. Prohlédněte si aktuální trendy plavek, slunečních brýlí i plážových pantoflí.

Celý článek

Nejnovější Fendi kolekce poprvé od roku 1965 bez Karla Lagerfelda

Karl Lagerfeld neopustil pouze Chanel, ale také Fendi, kde byl dlouholetým kreativním ředitelem společně se Silvií Venturini Fendi. Jak vypadala první kolekce bez Karla a čím překvapila? 

Celý článek
Přírodní kosmetika

Bez jakého kosmetického produktu se nedokážeme obejít?

Ženy a kosmetika. Never ending story. Opravdu potřebujeme všechny ty krémy na den, na noc, pod make-up? Nestačil by jeden? Bez jakého produktu opravdu nemůžete být? V redakci už v tom máme jasno! 

Celý článek

Kam pro zásnubní prsteny? Jedině k odborníkovi, kterým Michal Kadaník rozhodně je!

Michal Kadaník je český zlatník a šperkař a držitel několika designových ocenění. Tvorbě se věnuje od svých šestnácti let a věnuje se primárně zásnubním a snubním prstenům.

Celý článek

První střípky z podzimní kolekce KARL DOTS

Jsou to puntíky ve všech velikostech a vyobrazeních, které vládou prvním vlaštovkám z nové capsule KARL DOTS kolekce. A my už začínáme tušit, že se po této kolekci doslova zapráší.

Celý článek

Neplastuj! Pij zásaditou vodu ze skla!

Všichni jistě víme, že voda je základem života. Bez ní bychom dlouhodobě nepřežili a společně s ní v těle funguje vše, jak má. Zkuste pít vodu jinak než z plastů, ulevíte planetě, ale zejména sobě!

Celý článek