dnes je 23.08.2019 a svátek má Sandra

Britská modelka Adwoa Aboah je vizí nové kampaně Chanel

Přidat na Seznam.cz
Kampaň pro jaro a léto 2018 představující dioptrické i sluneční brýle v černobílém podání s modelkou Aboah popisuje rozmanitost.

Kampaň „Chanel Eyewear“ zachycená na černobílých snímcích, jak jinak než Karlem Lagerfeldem, představuje nové módní kousky ze světa brýlí. Modelka oplývající jen pár milimetry vlasů, byla perfektní volbou, jak podtrhnout krásu obličeje a zvýraznit brýlové obroučky.

Nápadný vzhled optiky, Adwoa s turbanem na hlavě s tváří posetou pihami a s výraznými rty  působí čistě a elegantně. Obroučky nebo stranice brýlí, jak slunečních tak dioptrických, mají vsazené malé perličky. Nechybí ani symbol značky, dvě propletená obrácená C.

Pětadvacetiletá modelka, která si prošla náročnějším mládím, se v prosinci 2017 objevila na obálce britské Vogue. Dříve trpěla depresí a byla drogově závislou. Nyní svůj život bere za jiný, lepší konec. Za svou kariéru si připsala i obálky americké a italské Vogue. Loňský rok byl pro ni celkově úspěšný. Byla zvolena modelkou roku organizací models.com. Nakonec módní průmysl mají se sestrou Kesewou v genech - i rodiče se v něm pohybovali. Aboah má za sebou spolupráce pro značky jako Clavin Klein, Fendi, DKNY, Alexander Wang a další. Rovněž založila organizaci pomáhající mladým ženám s názvem Gurls Talk.

chanel.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DOPLŇKY A ŠPERKY SLUNEČNÍ BRÝLE DIOPTRICKÉ BRÝLE CHANEL ADWOA ABOAH KARL LAGERFELD KAMPAŇ

Související články

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.

 

Celý článek

Máme pro vás novinku: Videa

Nové reportáže, rozhovory s lidmi z módního oboru, vlogy ze zákulisí Fashion weeků i pozvánky na různé akce jsou jen špetkou z toho, co vám naše nová video rubrika společně s Agi Archer přinese…

Celý článek