dnes je 03.07.2020 a svátek má Radomír

Britská modelka Adwoa Aboah je vizí nové kampaně Chanel

Přidat na Seznam.cz
Kampaň pro jaro a léto 2018 představující dioptrické i sluneční brýle v černobílém podání s modelkou Aboah popisuje rozmanitost.

Kampaň „Chanel Eyewear“ zachycená na černobílých snímcích, jak jinak než Karlem Lagerfeldem, představuje nové módní kousky ze světa brýlí. Modelka oplývající jen pár milimetry vlasů, byla perfektní volbou, jak podtrhnout krásu obličeje a zvýraznit brýlové obroučky.

Nápadný vzhled optiky, Adwoa s turbanem na hlavě s tváří posetou pihami a s výraznými rty  působí čistě a elegantně. Obroučky nebo stranice brýlí, jak slunečních tak dioptrických, mají vsazené malé perličky. Nechybí ani symbol značky, dvě propletená obrácená C.

Pětadvacetiletá modelka, která si prošla náročnějším mládím, se v prosinci 2017 objevila na obálce britské Vogue. Dříve trpěla depresí a byla drogově závislou. Nyní svůj život bere za jiný, lepší konec. Za svou kariéru si připsala i obálky americké a italské Vogue. Loňský rok byl pro ni celkově úspěšný. Byla zvolena modelkou roku organizací models.com. Nakonec módní průmysl mají se sestrou Kesewou v genech - i rodiče se v něm pohybovali. Aboah má za sebou spolupráce pro značky jako Clavin Klein, Fendi, DKNY, Alexander Wang a další. Rovněž založila organizaci pomáhající mladým ženám s názvem Gurls Talk.

chanel.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DOPLŇKY A ŠPERKY SLUNEČNÍ BRÝLE DIOPTRICKÉ BRÝLE CHANEL ADWOA ABOAH KARL LAGERFELD KAMPAŇ

Související články

Módní dům Karl Lagerfeld ohlásil novou spolupráci s nigerijským designérem Kenneth Ize

Značka Karl Lagerfeld ve spolupráci s nigerijskými tkalci pod taktovkou návrháře Kennetha Ize přinese estetiku spojenou s tradičním africkým uměním.

Celý článek

Cara Delevingne a šťastná kouzla v podání Dior

Nová kolekce šperků značky Dior nese jméno „Lucky Charms“. A kouzla rozhodně předvádí i známá modelka Cara Delevingne se svými výrazy pro fotografa Mario Sorrenti.

Celý článek

Krásná Lily-Rose Depp se stala tváří nové kampaně značky Chanel

Dcera slavného herce Johnny Deppa, který před pár dny oslavil své 56. narozeniny, propůjčila svou tvář do reklamy na novou rtěnku Chanel.

Celý článek

Co zabalit na léto? Nezapomeňte na kontaktní čočky a sluneční brýle!

Dovolená klepe na dveře, a tak přemýšlíme, co si sbalit na cesty. Kosmetika a oblečení jsou samozřejmostí, ale jak myslíte na své oči? Zrakem vnímáte až 80 % informací a během volna si všechny vjemy chcete užít dvojnásob.

Celý článek

Kožené doplňky pro moderní muže

Zdají se vám různé doplňky a šperky pro muže příliš zženštilé? Co sáhnout po kůži? Ta působí zajímavě, svůdně až nebezpečně. Když se doplňky hezky sladí s outfitem, bude váš partner vypadat přímo skvěle.

Celý článek

Jarní smoothie recepty

Vitaminová bomba v podobě smoothie je oblíbenou svačinkou v teplých měsících. Přinášíme vám 6 nejlepších zdravých receptů, které si může udělat každý. Na co se můžete těšit? Nastartují imunitu, a navíc skvěle chutnají!

Celý článek

Věřím, že online výuka může fungovat i nadále, říká moderátorka Lenny Trčková

Rozhovor s moderátorkou, dramaturgyní a scénáristkou Lenny Trčkovou, kterou si jistě mnozí z vás pamatují z Dobrého rána na ČT1 nebo z hudebního kanálu Óčko, kde svého času působila, se vrátila opět na televizní obrazovky.

Celý článek

Líčení pro muže – ano, či ne?

Pánský make-up je pomalu na vzestupu a dostává se i k nám na český trh. I když je líčení dámskou výsadou, tak se časy mění a my se ptáme, zdali to má šanci uspět?

Celý článek