dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

Brooklyn Beckham nafotí kampaň Burberry

Přidat na Seznam.cz
Brooklyn Beckham má ve svých 16 letech novou práci - o víkendu bude fotit kampaň pro značku Burberry.

Mario Testino přišel o možnost nafotit kampaň pro módní dům Burberry. Britská značka svého dvorního fotografa Testina, snad ne navždy, vystřídala. A to jedním, ne jen tak ledajakým, náctiletým klukem - Brooklynem Beckhamem, který vypadá, že se v módním průmyslu cítí jako ryba ve vodě. „Miluji fotbal, ale zajímám se i o fotografii a film. Nechávám zatím své možnosti otevřené,” nastínil své možné budoucí zaměření v souvislosti s novou spoluprací Brooklyn.

Brooklyn novinku o tom, že bude fotit kampaň pro Burberry, oznámil na svém účtu na Instagramu s tím, že kampaň pro parfém Burberry se bude fotit zítra a jeho příznivci mohou focení sledovat skoro živě - právě na Instagramu nebo Snapchatu. I samo Burberry potvrdilo, že se na jeho Snapchat kanálu můžeme těšit na příspěvky z tvoření nové kampaně. Šestnáctiletý Brooklyn tak má velkou příležitost ukázat, co v něm je a my už jsme hodně zvědaví na výsledné fotografie.

Před Brooklynem má ale zatím se zkušenostmi s Burberry náskok jeho mladší bratr, Romeo Beckham, kterého Burberry obsadilo do svých kampaní již třikrát po sobě.

 

Foto: Instagram / Brooklyn Beckham, vogue.co.uk, popsugar.com, newnownext.com

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ DOBY BURBERRY BECKHAM BROOKLYN BECKHAM MARIO TESTINO

Související články

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek

Souznění umění a designu najdete u české značky k r a p a

Móda tvořená pro všední dny, originálně a s maximálním důrazem na kvalitu, tak popisuje značku k r a p a její majitelka Šárka Křapová.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek

Kdo z českých návrhářů a umělců pomáhá Ukrajině?

Vlna solidarity, která v posledních dnech spojuje nejenom lidi po celém světě, ale také umělce z řad České republiky rozhodně stojí za naši pozornost. Kdo z návrhářů a dalších umělců pomáhá Ukrajině?

Celý článek

Milan Fashion Week: Návrháři značky Prada připravili kolekci plnou znovuprobuzení

Spojení sil Miuccii Prada a Rafa Simonse bylo jednoznačně velmi dobrým krokem. Dalším důkazem toho je aktuální kolekce představená na Milan Fashion Week.

Celý článek

Milan Fashion Week: Kreativní návrhář Fendi čerpal z historie samotné značky

Jakoby se Kim Jones v pozici hlavního návrháře značky Fendi začal skutečně rozehřívat. V čele s Bellou Hadid představil kolekci vyšperkovanou do posledního detailu.

Celý článek