dnes je 17.06.2019 a svátek má Adolf

Brooklyn Beckham vydal knihu svých fotografií

Přidat na Seznam.cz
Čas je k nezastavení a mladý syn talentovaných rodičů Brooklyn Beckham svou kariéru žene výš a výš. Ostatně základ má velmi dobrý, slavné jméno mu otevírá nejedny dveře.

Brooklyn však touží své jméno spojit s jiným druhem talentu než jeho slavní rodiče Victoria a David. Fotografování je koníčkem, který ho víc než naplňuje. Ve svých 18 letech také vydal svou první knihu a uspořádal k ní odpovídající výstavu.

Mladý autor nacestoval spoustu kilometrů přes celé Spojené království, aby podepsal nespočet knih. „Nemohl jsem tomu uvěřit, když mi Penguin nabídl možnost vydat knihu,“ svěřil se Brooklyn. „Představil jsem si hned název knihy a konečný produkt.“ Kniha vznikla jako skutečný pohled na život skrze jeho fotografickou čočku. „Pracoval jsem opravdu tvrdě, abych vše správně uspořádal, abych představil snímky svých zážitků, mé rodiny, míst, kde jsem byl a co jsem viděl jako teenager,“ doplnil ke knize její autor.

Mít známé jméno má svá pro i proti, což ví i sám Brooklyn: „Vždycky jsem přijímal klady i zápory. Musím být opatrnější jako teenager, v tom kam chodím a co dělám, ale mám možnosti zažít neuvěřitelné věci, které ostatní děti ne.“ V zápětí však potvrzuje, že se jeho výchova až tak neliší od té v jiných rodinách. „Obecně jsem vychováván jako každý jiný.  Moji rodiče jsou přísní, ale nejdůležitější věc, kterou mě naučili, je být pokorný a laskavý a vždycky s ostatními zacházet, jak bych chtěl, aby zacházeli se mnou.“

První snímky publikoval mladý Beckham na svém Instagramu, který mu ve zviditelnění jeho zálíby opravdu pomohl. „Můj táta mi koupil foťák a já ho začal brát všude s sebou. Brzy jsem objevil proces mezi fotografováním, úpravou a rozvojem, a brzy se foťák stal mou vášní.“ Dalším krokem pro něj nyní bude návrat do Států na východní pobřeží, kde v září bude dál studovat univerzitu.

vogue.co.uk
 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BECKHAM BROOKLYN BECKHAM FOTOGRAFIE VÝSTAVA KNIHA

Související články

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek

Tak vypadá království hollywoodské megastar Reese Witherspoon

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde nachází své útočiště slavné hollywoodské hvězdy? Jak tráví svůj volný čas například Reese Witherspoon? Pojďte s námi odhalit, kde a jak bydlí jedna z nejslavnějších blondýnek na světě.

Celý článek

Česká modelka Hana Jiříčková je hvězdou americké kampaně pro značku Nautica

Tuzemská krása slaví v Americe další úspěch, a to hned pro obrovský konfekční dům Nautica. Původem česká modelka Hana Jiříčková byla vybrána do letní kampaně, a je tak dokonalým ztvárněním námořnického života ve velkém stylu.

Celý článek