dnes je 25.08.2019 a svátek má Radim

Brooklyn Beckham vydal knihu svých fotografií

Přidat na Seznam.cz
Čas je k nezastavení a mladý syn talentovaných rodičů Brooklyn Beckham svou kariéru žene výš a výš. Ostatně základ má velmi dobrý, slavné jméno mu otevírá nejedny dveře.

Brooklyn však touží své jméno spojit s jiným druhem talentu než jeho slavní rodiče Victoria a David. Fotografování je koníčkem, který ho víc než naplňuje. Ve svých 18 letech také vydal svou první knihu a uspořádal k ní odpovídající výstavu.

Mladý autor nacestoval spoustu kilometrů přes celé Spojené království, aby podepsal nespočet knih. „Nemohl jsem tomu uvěřit, když mi Penguin nabídl možnost vydat knihu,“ svěřil se Brooklyn. „Představil jsem si hned název knihy a konečný produkt.“ Kniha vznikla jako skutečný pohled na život skrze jeho fotografickou čočku. „Pracoval jsem opravdu tvrdě, abych vše správně uspořádal, abych představil snímky svých zážitků, mé rodiny, míst, kde jsem byl a co jsem viděl jako teenager,“ doplnil ke knize její autor.

Mít známé jméno má svá pro i proti, což ví i sám Brooklyn: „Vždycky jsem přijímal klady i zápory. Musím být opatrnější jako teenager, v tom kam chodím a co dělám, ale mám možnosti zažít neuvěřitelné věci, které ostatní děti ne.“ V zápětí však potvrzuje, že se jeho výchova až tak neliší od té v jiných rodinách. „Obecně jsem vychováván jako každý jiný.  Moji rodiče jsou přísní, ale nejdůležitější věc, kterou mě naučili, je být pokorný a laskavý a vždycky s ostatními zacházet, jak bych chtěl, aby zacházeli se mnou.“

První snímky publikoval mladý Beckham na svém Instagramu, který mu ve zviditelnění jeho zálíby opravdu pomohl. „Můj táta mi koupil foťák a já ho začal brát všude s sebou. Brzy jsem objevil proces mezi fotografováním, úpravou a rozvojem, a brzy se foťák stal mou vášní.“ Dalším krokem pro něj nyní bude návrat do Států na východní pobřeží, kde v září bude dál studovat univerzitu.

vogue.co.uk
 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI BECKHAM BROOKLYN BECKHAM FOTOGRAFIE VÝSTAVA KNIHA

Související články

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Letní Letná byla odstartována, navštivte do konce prázdnin nový cirkus

Cirkus tak trošku jinak. Minulý týden odstartoval 16. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Bohatý program plný nejenom divadelních představení si můžete užít každý den až do 1. září 2019.

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Freddie Mercury: královna všech královen

Vyhýbal se všem stereotypům. Svým životem ovlivnil několik generací. Řeč je o frontmanovi kapely Queen, Freddiem Mercury. Extravagantní styl se projevoval i v jeho oblékání a na kontě má tak několik nadpozemských outfitů. Pojďte si s námi připomenout tuto osobnost světové hudby.

Celý článek

Rozhovor s kreativní dvojicí známou jako Ester&Josefina

Ester a Josefina, kreativní duo, které zná nejen český instagram! Instagramerky, autorky knihy, majitelky módních kolekcí, pořadatelky besed. A mnoho dalšího… Co znamená značka Ester&Josefina? Vyzpovídali jsme holky v rozhovoru pro móda.cz.

Celý článek