dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Bruce Willis na přání nejmladší dcery prodává svůj luxusní dům v Bedfordu v New Yorku

Přidat na Seznam.cz
Své panství prodává oblíbený americký herec za 12,95 milionů dolarů. Čtyři samostatné domy mají 12 ložnic, dvě garáže, bazén se slanou vodou a tenisový kurt.

Bruce Willis již v loňském roce prodával část svého majetku. Počátkem tohoto roku se rozhodl pro další majetkové odlehčení. Panství o velikost necelých 23 hektarů sídlí v Bedfordu v New Yorku a herec za něj chce v přepočtu 293 milionů korun. Hlavní dům má 8 958 metrů čtverečních, pět pokojů a skýtá světelné a vzdušné prostory.

Herec se svěřil časopisu Wall Street Journal, proč se svou rodinou dům prodává: „Naše nejmladší dcera Mabel minulý týden oznámila, že si přeje, abychom do našeho domu mohli dát spoustu balónků, jako tomu bylo ve filmu „Up“, a poslat ho na západní pobřeží,“ řekl v prohlášení Willis. Také dodal, že se mu tento nápad zdál perfektní, proto zahájil prodej domu a skutečný přesun na západní pobřeží.

Kuchyně má svůj krb a ohromující výhled na okolní lesy, v ložnici velká francouzská okna a celý interiér je stylizován do světlých odstínů bílé, šedé a béžové. Celý design prodávajícího domu měla na starosti manželka herce, Emma Heming Willis a její práce rozhodně zaslouží velkou pochvalu.

elledecor.com

 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN ZE SPOLEČNOSTI BRUCE WILLIS

Související články

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek

50 let od Woodstocku a festivalová móda se téměř nezměnila

V roce 1969 se nedaleko města Woodstock konal nejlegendárnější třídenní hudební festival všech dob. Půl milionu návštěvníků, protesty proti válce ve Vietnamu, nesmrtelní umělci, ale i originální móda, která rezonuje dodnes, to všechno může definovat jednu z klíčových a největších událostí na poli populární hudby.

Celý článek

Sexy umění v podání Toni Garrn v aktuálním čísle Harper's Bazaar

Singapurská verze časopisu Harper's Bazaar přináší na červenec 2019 velmi poutavou obálku se šestadvacetiletou německou modelkou.

Celý článek

Jak princezna Diana navždy změnila naši dobu

Princezna Diana - nejslavnější princezna všech dob. Ikonická nejen pro své oblékání, ale také rebelka v konzervativním okolí královské rodiny. Její osud zasáhl svět jako žádný jiný. Jak její život změnil svět módy, jak jej známe dnes, se dozvíte v tomto článku.

Celý článek