dnes je 23.04.2019 a svátek má Vojtěch

Bruce Willis na přání nejmladší dcery prodává svůj luxusní dům v Bedfordu v New Yorku

Přidat na Seznam.cz
Své panství prodává oblíbený americký herec za 12,95 milionů dolarů. Čtyři samostatné domy mají 12 ložnic, dvě garáže, bazén se slanou vodou a tenisový kurt.

Bruce Willis již v loňském roce prodával část svého majetku. Počátkem tohoto roku se rozhodl pro další majetkové odlehčení. Panství o velikost necelých 23 hektarů sídlí v Bedfordu v New Yorku a herec za něj chce v přepočtu 293 milionů korun. Hlavní dům má 8 958 metrů čtverečních, pět pokojů a skýtá světelné a vzdušné prostory.

Herec se svěřil časopisu Wall Street Journal, proč se svou rodinou dům prodává: „Naše nejmladší dcera Mabel minulý týden oznámila, že si přeje, abychom do našeho domu mohli dát spoustu balónků, jako tomu bylo ve filmu „Up“, a poslat ho na západní pobřeží,“ řekl v prohlášení Willis. Také dodal, že se mu tento nápad zdál perfektní, proto zahájil prodej domu a skutečný přesun na západní pobřeží.

Kuchyně má svůj krb a ohromující výhled na okolní lesy, v ložnici velká francouzská okna a celý interiér je stylizován do světlých odstínů bílé, šedé a béžové. Celý design prodávajícího domu měla na starosti manželka herce, Emma Heming Willis a její práce rozhodně zaslouží velkou pochvalu.

elledecor.com

 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN ZE SPOLEČNOSTI BRUCE WILLIS

Související články

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Designer Elie Saab pracuje na projektu mrakodrapu v Dubaji

Tato spolupráce přinese nový rezidenční komplex v luxusním plážovém rezortu Emaar Beachfront v Dubaji. Módní návrhář Elie Saab se tak stane hlavním projektantem celého projektu.

Celý článek