dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Bruce Willis na přání nejmladší dcery prodává svůj luxusní dům v Bedfordu v New Yorku

Své panství prodává oblíbený americký herec za 12,95 milionů dolarů. Čtyři samostatné domy mají 12 ložnic, dvě garáže, bazén se slanou vodou a tenisový kurt.

Bruce Willis již v loňském roce prodával část svého majetku. Počátkem tohoto roku se rozhodl pro další majetkové odlehčení. Panství o velikost necelých 23 hektarů sídlí v Bedfordu v New Yorku a herec za něj chce v přepočtu 293 milionů korun. Hlavní dům má 8 958 metrů čtverečních, pět pokojů a skýtá světelné a vzdušné prostory.

Herec se svěřil časopisu Wall Street Journal, proč se svou rodinou dům prodává: „Naše nejmladší dcera Mabel minulý týden oznámila, že si přeje, abychom do našeho domu mohli dát spoustu balónků, jako tomu bylo ve filmu „Up“, a poslat ho na západní pobřeží,“ řekl v prohlášení Willis. Také dodal, že se mu tento nápad zdál perfektní, proto zahájil prodej domu a skutečný přesun na západní pobřeží.

Kuchyně má svůj krb a ohromující výhled na okolní lesy, v ložnici velká francouzská okna a celý interiér je stylizován do světlých odstínů bílé, šedé a béžové. Celý design prodávajícího domu měla na starosti manželka herce, Emma Heming Willis a její práce rozhodně zaslouží velkou pochvalu.

elledecor.com

 

DESIGN ZE SPOLEČNOSTI BRUCE WILLIS

Související články

Lenka Zahradnická: Dělám maximum proto, abych byla tou nejlepší mámou

Tato žena se s úsměvem na tváři nejspíš již narodila. Cítí velkou náklonnost k přírodě, stejně jako ke zvířatům. Má svého čtyřnohého parťáka, toho nejlepšího muže na světě a k dokonalosti jim nechybí ani nádherná dcera. Jak se daří herečce Lence Zahradnické?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Červený koberec cen Grammy ovládla extravagance

LA bylo po roce opět svědkem přehlídky neskutečně exkluzivních šatů při předávání cen Grammy. Celebrity se tentokrát odvázaly a každý chtěl být za hvězdu.

Celý článek

Designové vychytávky na únor

Krutá zima se drží České republiky zuby nehty. Proč si neudělat radost něčím výjimečným z dílen českým umělců a návrhářů? Zahřeje vás to i na duši!

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek

Český ples v Praze navštívil světově uznávaný dánský designér

Jannik Olander, známý designér a šperkař přijel do Prahy, aby byl součástí charitativní dražby zlatého šperku osázeného 300 diamanty.

Celý článek