dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Budete se vdávat? Zapomeňte na bílé šaty, protože svatební šaty mají být letos v jiných barvách!

Přidat na Seznam.cz
Zapomenout na bílou, radí návrhářka Vera Wang

Svatebním šatům sluší barva kávy – bílé i černé! Vdáváte se ještě letos na podzim nebo v zimě? Rychle zahoďte bílé svatební šaty a jděte shánět barvené!

Nejmódnější svatební šaty letošního podzimu rozhodně nejsou bílé!
Podle nekorunované královny mezi návrháři svatebních šatů, Vera Wang, je hitem barva bílé kávy, neboli cappuccino a barva černé kávy. Naprosto famózní je pak jejich vzájemná kombinace, kde barva bílé kávy může prosvítat pod černou organzou nebo krajkou, nebo se prostě mohou obě barvy vzájemně rovnoprávně doplňovat.

Na jaře 2013 budou mít svatební šaty barvu červeného vína!
Svatba na jaře 2013 bude ještě barevnější. Hitem budou totiž šaty v barvě červeného vína. Vera Wang radí vybrat si světlejší barvu jahodového vína, nebo tmavou červenou barvu bordó vína. Připadají vám červené šaty přece jen příliš šílené, Vera Wang však rozhodně není jediná návrhářka, která je pro tuto sezónu doporučuje a prosazuje je také například Oscar dela Renta nebo Romona Keveza.

 

Zdroj obrázků: Vera Wang

Přidat na Seznam.cz
VERA WANG SVATEBNÍ ŠATY ŠATY SVATBA MÓDA PODZIM BÍLÉ ŠATY NÁVRHÁŘI

Související články

Designérská kolekce značky H&M v podání Simone Rocha

Léta oblíbená a jedna z nejočekávanějších kolekcí roku. Designérská kolekce značky H&M letos vznikla ve spolupráci s irskou designérkou Simone Rocha.

Celý článek

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

I domácí oblečení může být šik a trendy

Doma momentálně trávíme více času než jindy. Ať už máte homeoffice nebo trávíte čas s dětmi, i doma se můžete oblékat nejen pohodlně, ale i šik. Chcete vědět, jak na to? Poradíme vám v následujících řádcích.

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

Vaši podporu potřebuji nejen já, ale i ostatní české značky, říká česká návrhářka Lucie Marková

Zákazníci nenakupují, návrháři proto netvoří. Čeští designéři šijí jen roušky. Textilní průmysl v podstatě nic jiného neprodává. Pojďte to změnit tím, že uděláme radost sobě i jim.

Celý článek