dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

Butik Proenza Schouler v obklopení květinové výzdoby

Přidat na Seznam.cz
Můžeme to nazvat květinovou sílou, ta ostatně k jaru bezpodmínečně patří. Na to v rámci května spoléhá i značka Proenza Schouler.

Butik Proenza Schouler v New Yorku na adrese 121 Greene Street v hávu květin působí kouzelně. Po celý měsíc se bude výzdoba měnit, květiny bude dodávat společnost Emily Thompson. Od pátku do neděle pak bude značka Proenza Schouler zákazníkům prodávat malé a velké kytice.

Drobné ručně vázané kytice vyjdou na 45 dolarů, velké pak 75 dolarů. Na požádání si zákazníci mohou nechat udělat i speciální velké vázané kytice. Emily Thompson klade důraz na textury, kontrasty, živé vzory odrážející se v estetickém charakteru jak květin Thompson, tak v módním domě Proenza Schouler.

První výstava květin ve výloze obchodu i v něm samotném pro tento týden ilustrovala podmořské a vesmírné dobrodružství. Na další týden je výstava květin ve znamení luxusu a na počest oslavy Dne matek.

wwd.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PROENZA SCHOULER EMILY THOMPSON DEN MATEK KVĚTINY

Související články

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek