dnes je 11.08.2022 a svátek má Zuzana

Bvlgari dává průchod fantazii a elektrizujícímu náboji ve spojení s láskou z malých a upřímných gest

Přidat na Seznam.cz
Módní dům Bvlgari přináší inspiraci, ve které ukazuje svým zákazníkům, jak dát průchod svým snům a šanci lásce  prostřednictvím malých gest.

foto: se svolením Bvlgari

Letos na Valentýna 2022 Bulgari vzdává hold kráse malých gest, skutečných emocí a radosti se svou řadou „Láska je radost“. Prostřednictvím kolekce pozoruhodných šperků, hodinek, tašek, doplňků, vůní a dalších maličkostí nám módní dům připomíná, abychom žili autenticky a oslavovali své milované.

Italský šperkařský dům pozvedá svým energickým duchem a odvážnou kreativitou nejromantičtější svátek roku. Je to vcelku přirozené, protože pravá láska – stejně jako kousky od Bvlgari – porušuje všechna zavedená pravidla. 

foto: se svolením Bvlgari

Dárky Bvlgari na den svatého Valentýna zachycují tu nejčistší ze všech emocí a zahalují jí typickou římskou vášní pro život. Tyto kousky jsou stejně pozoruhodné jako láska samotná. Od dechberoucích šperků, přes ikonické hodinky, až po úžasné kabelky, doplňky a další neodolatelné výrobky. Každý jeden z nich oslavuje lásku svým nespoutaným duchem a výrazným stylem. To jsou kousky, do kterých se zamilujete, a pak znova a znova. 

Jaká síla stojí za nespoutanou vášní značky Bvlgari? Jediné přání: vytvořit úžasné, nezapomenutelné a radostné okamžiky pro vás a vaši lásku.

foto: se svolením Bvlgari

foto: se svolením Bvlgari

foto: se svolením Bvlgari

foto: se svolením Bvlgari

foto: se svolením Bvlgari

 

 

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA DOPLŇKY A ŠPERKY BVLGARI

Související články

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek
LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek

Basic trička jsou must-have každého udržitelného šatníku

Patří mezi nepostradatelné a univerzální kousky, nejlépe v černé nebo bílé barvě a bez potisku. Hodí se k džínům, sukním nebo šortkám. Podívejte se na inspiraci, jak je nosit.

Celý článek

Svět fantazie a drzý humor spojuje Mimoně se značkou Levi’s

Chaotická skupinka malých žlutých mimoňů se v kinech právě teď pyšní svým novým filmem, který je zasazený do 70. let. Značka Levi’s se rozhodla tuto premiéru oslavit po mimoňovsku.

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek