dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Bytové doplňky do moderního interiéru

Přidat na Seznam.cz
Moderní interiéry jsou často kritizovány pro svou strohost. Pokud se vám líbí, ale právě ta nezabydlenost vám nesedí, možná pomůže pár bytových doplňků, které moderní interiér oživí.  

Upozorňujeme hned dopředu, že pokud nemáte ráda moderní design, tohle zřejmě ve většině nebude nic pro vás. Protože i přesto, že se jedná o doplňky, stále v nich zůstává velmi zřetelné moderní pojetí, takže žádné nadýchané polštářky ani vintage rámečky nenajdete. Pokud sháníte designově propracované bytové doplňky do ložnice, pracovny či obýváku, uniknout by vám rozhodně neměly moderní černé hodiny. Orientace v tom, kolik je hodin, bude pravděpodobně zpočátku o něco složitější, zato dojem místnosti, do které je umístíte, se okamžitě zvedne o 50 %.

  
Hodiny Umbra Lingu 1 129 Kč ; Měděný fotorámeček Umbra Prisma 429 Kč ; Sada 3 "skrytých" polic na knihy 1 119 Kč

I prostor koupelny a šaty dokáže značka Umbra okořenit důmyslnými proprietami. Už jen roztomilí paňáčci namísto věšáků na zeď se budou vedle umyvadla krásně vyjímat. Vlastně nejen tam, pokud si koupíte jinou barevnou variantu, není vůbec od věci, nahradit s nimi často neestetické věšáky v předsíni. Milovníky surového designu zaujme bílý organizér určený na kosmetiku. Jakmile na něj nandáte své kosmetické pomocníky, jeho design se trochu umírní a nebude působit tak stroze. 

  
Organizér na kosmetiku Umbra Vana 1 119 Kč ; Sada háčků na zeď Umbra Buddy 559 Kč ; Stojan na fotky a vzkazy Umbra Fotofan 839 Kč

godfatherstyle.com ; zoot.cz 

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN NÁKUPY A OBCHOD BYTOVÉ DOPLŇKY HOME DESIGN HOME DECOR ZOOT.CZ

Související články

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek

LÉK NA JARNÍ ÚNAVU? ROZHODNĚ DOBRÁ KÁVA!

Jaro má spoustu krás, kterými nás láká po dlouhé zimě ven, rozehrává paletu barev a vůní, ze kterých čerpáme novou dávku čerstvé energie. K jaru ale také neodmyslitelně patří únava – poradíme vám, jak nad ní letos vyzrát.

Celý článek

Univerzální módní doplněk: Dioptrické brýle na všechny výjimečné události

Brýle jsou objekty dvojího vnímání. Jednak jsou spojeny s těmi, kteří je musí nosit, protože mají jasné problémy s rozostřeným viděním, jednak jsou efektním a úhledným doplňkem oblečení. Využijte dioptrické brýle jako univerzální módní doplněk.

Celý článek

Rohlík představuje vlastní značku kávy s kompostovatelnými kávovými kapslemi

Vůbec první kompostovatelné kávové kapsle, které jsou šetrné k životnímu prostředí, již nejsou sci-fi. Přichází s nimi Rohlik.cz díky své privátní značce kávy UBOMI.

Celý článek

Pandora věří v hrdiny a představuje první Marvelovskou kolekci Marvel x Pandora 

Milujete všechny Avengery a nesmí vám uniknout ani jedna Marvelovka? Pak je nová a originální kolekce Marvel x Pandora přesně pro vás – nastal čas ztvárnit vaše hrdiny do podoby šperků.

Celý článek

Trendy v interiérech v roce 2022

Trendem roku 2022 bude útulnost, pocit bezpečí a vděčnost. Tyto pocity se budou prolínat do barev, vzorů i materiálů. Neopomenutelným prvkem také budou přírodní materiály a udržitelnost.

Celý článek

Hledáte dárek plný lásky? Najdete ho v Centru Černý Most

Svátek zamilovaných už klepe na dveře, a protože příležitostí k oslavě lásky a důvodů proč potěšit naše nejbližší, není nikdy dost, Centrum Černý Most připravilo pro své zákazníky tematickou soutěž, výzdobu i tipy na valentýnské dárky.

Celý článek