dnes je 07.06.2020 a svátek má Iveta/Slavoj

Calzedonia, Ecco, Terranova a další značky konečně na jihu Čech - otevírá se NOVÉ IGY

Přidat na Seznam.cz
Obyvatelé Jihočeského kraje a zejména Českých Budějovic se konečně dočkají. 3. listopadu otevře svou nově přistavenou část největší jihočeské obchodní centrum IGY. 

Zapište si datum
3. 11. 2017 od 11:00

Otevírá se nové IGY. Největší obchodní centrum s módou, službami i zábavou otevře slavnostně svou druhou část v pátek v 11:00. Na všechny návštěvníky čeká zábavný a hlavně nabitý program od bubenické show Wildsticks, tanečního vystoupení MOVE21 a módní show, až po autogramiádu Leoše Mareše! Ale co si budeme povídat, je tu něco ještě lepšího - konečně se všichni mohou podívat dovnitř, projít se po moderních chodbách a nakouknout do obchodů, které doteď v Budějovicích k mání nebyly. Tak už to máte v diáři? 

Proč dorazit na otevíračku?

Dárky pro prvních 500 návštěvníků, ambasadorky centra Jitka Nováčková a Nikol Švantnerová, vystoupení Leoše Mareše, skupiny Slza, výhodné akce a dárky v obchodech, soutěže o poukazy na nákupy a módní přehlídky s modelkami MISS FACE Kristýnou Langovou, Danielou Zálešákovou, Veronikou Volkeovou, Sarah Vu a ředitelkou soutěže krásy Miss Face Czech Republic Taťánou Makarenko v pátek i v sobotu.

Proč zajet do IGY i po slavnostním otevření?

Především pro velkou spoustu módních i kosmetických značek a skvělých míst k posezení s přáteli nad dobrou kávou a dortíkem. IGY do centra Českých Budějovic přivedlo světové velikány, jako je COSTA Coffee či Mc Café. Do Vánoc otevře také House Running Sushi a dětský koutek. Novinkou bude velké kino Cinestar. A to nejdůležitější? Jdeme na to. V IGY otevřou své prodejny značky jako Calzedonia, EXE Jeans, S.Oliver, Terranova, Ecco a brzy i Desigual nebo svou výdejnu radosti Zoot. Nově v IGY najdete i A3 sport, Douglas a Albi. 

Všechno?

Kdepak... Něco jsme si nechali pro sebe, abyste dorazili a mohli to zjistit sami. A něco si pro sebe nechalo IGY, aby vás mělo před Vánoci čím překvapit. 

 

Takže... v pátek 3. listopadu od 11:00 anebo také v sobotu 4. listopadu opět od 11:00 (v 16:00 koncert skupiny Slza).

 

Móda.cz bude u toho, a vy?

igycentrum.cz

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD ZE SPOLEČNOSTI ČESKÉ BUDĚJOVICE IGY CENTRUM OBCHODY NAKUPOVÁNÍ LISTOPAD PODZIM 2017

Související články

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Terapie nakupováním

Jak si zvednout náladu a podpořit tak podniky a e-shopy? Nakupováním! Uděláte tak radost sobě i jiným. Terapie nakupováním působí blahodárně, ať už je vaše příčina špatné nálady jakákoliv.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek

Oblečení plné oblíbené vůně i neuvěřitelná síla páry

Jednou rukou během několika vteřin zvládnete zničit až 99,9 % bakterií, a ještě své prádlo provonět svým oblíbeným parfémem.

Celý článek

Designová skleněná lízátka, která nekazí zuby, ocení zejména maminky, říká jejich autorka Kateřina Macháčková

Co by to bylo za život, kdybychom si občas nemohli zamlsat. Nejenom cukrová, pečená nebo skleněná lízátka jsou tím, čím se Mgr. Kateřina Macháčková se svou značkou Šumavská skleněnka již třetím rokem zabývá. Připravili jsme pro vás rozhovor se ženou, která dělá cukroví krásnější a zdravější.

Celý článek