dnes je 17.02.2019 a svátek má Miloslava

Candystud kolekce Valentino a nečekané pop-up obchody

Valentino rozšiřuje svou jarní kolekci Candystud a otevírá pop-up store v Pekingu. Co mohou od pop-up store zákazníci očekávat?

Kolekce Candystud od Valentina pro jaro 2018 je asi všem známá. Jde o kolekci luxusních kožených doplňků zdobených stříbrnými cvočky. Celá kolekce obsahuje kabelky, boty a další doplňky. K propagaci této kolekce se značka rozhodla realizovat tzv. pop-up stores. Jedná se o menší obchody, které se otevírají po různých místech jen po omezenou dobu. Zákazníci zde mají možnost si  zakoupit nejnovější exkluzivní  kousky, které často vznikají přímo pro tyto příležitosti.

Na svých pop-up stores Valentino spolupracuje s Čínským tigrem Alibaba, díky němuž bude Valentino moci otevřít své obchody ve Tmall, kde Luxury Pavilion otevírá pop-up prodejny. Zákazníci mají možnost si zboží objednat do čtvrtka on-line. V pátek se pak otevře samotná prodejna.

Valentino Candystud

Valentino Garavani  speciálně pro tuto příležitost obohatil svou Candystud kolekci o limitovanou edici čtyř nových designů kabelek, čtyř nových design tenisek a řadu dalších drobnějších doplňků. Zákazníci si tak mohou dopřát nejen jedinečný zážitek díky nákupu v bohatě zdobených luxusních obchodech s prvotřídní obsluhou, ale také mají jedinečnou možnost získat kousky limitované edice, které jinde k dostání nebudou.

Současné organizování Candystud Factory pop-up obchodů od Valentina v Pekingu ve spolupráci s Pavilion Tmall je perfektní ukázkou toho, jak mohou značky ovlivnit platformu Alibaba, aby zapojila své zákazníky a aby využili nových maloobchodních příležitostí,” okomentovala událost Jessica Liu, prezidentka pro módu v Tmall.

Valentino CandystudValentino candystud

Alibaba pracuje na nových možnostech propojení on-line a off-line nákupu a jejich vylepšení, díky obrovským zásobám informací, a tak mohou lépe porozumět zákazníkům a dopřát ještě kvalitnější zážitek. Služba Tmall má nyní okolo 580 milionů zákazníků a společnost se nadále snaží rozšířit spolupráci o luxusní západní značky. Nabízí tak možnost využití jejich on-line platformy pro řadu návrhářů. Některé vlivné značky jako Burberry, Hugo Boss, Guerlain a Maserati již těchto služeb využili také.

Valentino Candystud

vogue.com, wwd.com

MÓDNÍ DOMY VALENTINO CANDYSTUD POP-UP STORE

Související články

Rozkvetlá kolekce Valentino s Naomi Campbell dohnala k slzám megastar Celine Dion

Jarní sezónu na Haute Couture Fashion Weeku 2019 v Paříži zahájila značka Valentino v čele s návrhářem Pierpaolo Piccioli. Krásný design dohnal k slzám i zpěvačku Celine Dion.

Celý článek

Zprávy z módy: Značka Valentino jmenovala nového generální ředitele pro Severní Ameriku

Již příští měsíc se k italské značce připojí Gianfranco Ditadi, který má momentálně na starosti značku Tod´s v Číně.

Celý článek

Jaké jsou největší módní trendy z kolekcí Pre-Fall 2019?

Ačkoliv přinesly nové Pre-Fall kolekce několik svěžích nápadů, většina z nich se již v minulých sezonách objevily. Na podzim 2019 budou znovu na vrcholu. Jaké trendy předpověděly největší módní domy? 

Celý článek

Fashion Awards 2018: kdo letos zvítězil?

Velkolepé udílení cen Fashion Awards 2018 plné zvučných jmen, ale i spousty začínajících a talentovaných návrhářů. Kdo překvapil, kdo vyhrál, komu patřil největší potlesk a komu to u přebírání ocenění nejvíc slušelo?

Celý článek

Valentino: Modelové a modelky poprvé společně na přehlídce v Tokiu

Dokonalá nedokonalost souznila na přehlídce Valentino. Poprvé v historii luxusní značka vyslala obě pohlaví na stejné molo!

 

Celý článek

Londýn představí největší britskou sbírku návrhů Christiana Diora

Londýnské muzeum Victoria & Albert představí zcela novou expozici modelů společnosti Christian Dior nazvanou 'Christian Dior: Designer of Dreams'. Bude se jednat o zatím největší britskou výstavu tohoto módního domu.

Celý článek

Valentino vzývá své římské kořeny

Aktuální módní kampaň, kterou přináší módní velikán Valentino, je zachycena v Římě, v letovisku plném skutečných, ničím přikrášlených ulic.

Celý článek

Nejtrendovější tenisky Balenciaga: pohodlí zaručeno

Je povoleno obouvat si tenisky ke všemu. Včetně večerních šatů.

Celý článek