dnes je 22.10.2018 a svátek má Sabina

Candystud kolekce Valentino a nečekané pop-up obchody

Valentino rozšiřuje svou jarní kolekci Candystud a otevírá pop-up store v Pekingu. Co mohou od pop-up store zákazníci očekávat?

Kolekce Candystud od Valentina pro jaro 2018 je asi všem známá. Jde o kolekci luxusních kožených doplňků zdobených stříbrnými cvočky. Celá kolekce obsahuje kabelky, boty a další doplňky. K propagaci této kolekce se značka rozhodla realizovat tzv. pop-up stores. Jedná se o menší obchody, které se otevírají po různých místech jen po omezenou dobu. Zákazníci zde mají možnost si  zakoupit nejnovější exkluzivní  kousky, které často vznikají přímo pro tyto příležitosti.

Na svých pop-up stores Valentino spolupracuje s Čínským tigrem Alibaba, díky němuž bude Valentino moci otevřít své obchody ve Tmall, kde Luxury Pavilion otevírá pop-up prodejny. Zákazníci mají možnost si zboží objednat do čtvrtka on-line. V pátek se pak otevře samotná prodejna.

Valentino Candystud

Valentino Garavani  speciálně pro tuto příležitost obohatil svou Candystud kolekci o limitovanou edici čtyř nových designů kabelek, čtyř nových design tenisek a řadu dalších drobnějších doplňků. Zákazníci si tak mohou dopřát nejen jedinečný zážitek díky nákupu v bohatě zdobených luxusních obchodech s prvotřídní obsluhou, ale také mají jedinečnou možnost získat kousky limitované edice, které jinde k dostání nebudou.

Současné organizování Candystud Factory pop-up obchodů od Valentina v Pekingu ve spolupráci s Pavilion Tmall je perfektní ukázkou toho, jak mohou značky ovlivnit platformu Alibaba, aby zapojila své zákazníky a aby využili nových maloobchodních příležitostí,” okomentovala událost Jessica Liu, prezidentka pro módu v Tmall.

Valentino CandystudValentino candystud

Alibaba pracuje na nových možnostech propojení on-line a off-line nákupu a jejich vylepšení, díky obrovským zásobám informací, a tak mohou lépe porozumět zákazníkům a dopřát ještě kvalitnější zážitek. Služba Tmall má nyní okolo 580 milionů zákazníků a společnost se nadále snaží rozšířit spolupráci o luxusní západní značky. Nabízí tak možnost využití jejich on-line platformy pro řadu návrhářů. Některé vlivné značky jako Burberry, Hugo Boss, Guerlain a Maserati již těchto služeb využili také.

Valentino Candystud

vogue.com, wwd.com

MÓDNÍ DOMY VALENTINO CANDYSTUD POP-UP STORE

Související články

Nejtrendovější tenisky Balenciaga: pohodlí zaručeno

Je povoleno obouvat si tenisky ke všemu. Včetně večerních šatů.

Celý článek

V jakém domě trávili Obamovi prázdniny?

Nahlédněte s námi již tradičně do dalšího luxusního domu známých osobností. Tentokrát to bude prázdninová vilka rodiny bývalého amerického prezidenta - Baracka Obamy. 

Celý článek

Selena Gomez představuje svůj nový Pop-up store

Popová zpěvačka Selena Gomez se již 5. září 2018 setká se svými fanoušky, aby jim představila svou druhou kolekci navrženou ve spolupráci se značkou The Coach.

Celý článek

Meryl Streep prodává svůj newyorský byt

Luxusní prosvětlený interiér oživený zajímavými barvami vás rozhodně zaujme. 

Celý článek

Bývalé vile Sainta Laurenta kraluje barevná mozaika

Nahlédněte do prestižní vili, v níž bydlel renovovaný návrhář Yves Saint Laurent.

Celý článek

Bývalý dům Tommyho Hilfigera k prodeji za $6,75 milionů

Bývalý dům módního návrháře Tomyho Hilfigera je momentálně k prodeji za $6,75 milionu. Podívejte se, jak si bydlela jedna z nejslavnějších osobností světa módy. 

Celý článek

Burberry narychlo přichází s novým logem

Změna po téměř dvaceti letech musela být hotová do 4 týdnů.

Celý článek

Pojďte si prohlédnout nový dům Leonarda DiCapria v LA

Oblíbený herec Leonardo DiCaprio si pořídil v Los Angeles nový palác. Pojďte do něj nahlédnout prostřednictvím fotografií.

Celý článek