dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Čapí hnízdo se změnilo v jeden velký salon krásy

Přidat na Seznam.cz
Třetí den domácího soustředění České Miss se se nesl v duchu ryze ženských záležitostí.

Finalistky soutěže Česká Miss se v posledních měsících rozhodně nenudí. O tom svědčí i nabitý program jejich domácího soustředění. Třetí den se známá farma Čapí hnízdo proměnila doslova v jeden velký salon krásy.

Třetí den se nesl v duchu ryze ženských záležitostí. Finalistky soutěže Česká Miss náročný den začaly vydatnou snídaní a pokračovaly prvním workshopem s kadeřníky značky Franck Provost, kteří jim poradili například, jaké by měly používat kartáče na vlasy nebo jak správně pečovat o dlouhé kadeře za použití kvalitních vlasových přípravků. Dívky si veškeré rady vzaly k srdci a hned začaly zkoušet rychlé účesy pro různé příležitosti.

 

Správný účes by se však jen stěží obešel bez dokonalého make-upu, o který se postarala společnost Avon, která si pro finalistky připravila praktický workshop, podobný tomu, který na míru dívkám ušila značka Astratex. Říká se, že sebevědomí souvisí i s výběrem spodního prádla, proto Astratex všem finalistkám nejdříve změřila míry, a poté si dívky vyzkoušely několik druhů spodního prádla od sportovního po něžné krajky, jež bez sebemenší ztráty sebevědomí předvedly při následném focení.

 

Aby toho nebylo na jeden den málo, čekalo na dívky ještě další focení s unikátními betonovými šperky společnosti Gravelli vytvořenými přímo pro ně. Prstýnky a náušnice ve studených šedivých a uhelných odstínech podtrhly jemnost a něžnost všech finalistek.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SOUTĚŽ KRÁSY ČESKÁ MISS 2016 SOUSTŘEDĚNÍ MISS AVON GRAVELLI FRANCK PROVOST

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek