dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Celebrity NADAČNÍHO FONDU VERONIKY Kašákové

Přidat na Seznam.cz
NOVÝ START dětí, které se díky NADAČNÍMU FONDU VERONIKY Kašákové stávají skutečnými celebritami, jež zasluhují náš obdiv.

Máte svou maminku a tatínka, zkrátka milující rodiče, kteří vám už od dětství ve všem pomáhali, udíleli cenné rady a vždy za vámi ve všem stáli? Pak můžete být hrdi na to, že se vám takového štěstí jinak řečenému rodičovská láska dostalo.

Té bychom si totiž měli vedle zdraví nadevše vážit, protože těch, kteří se s pochopením, mateřskou láskou a předáváním životních zkušeností dosud nesetkali, je stále víc než dost a to především v dětských domovech plných pohnutých osudů a duší potýkajících se s pocity odsouzení a samoty.

„Dětství je kára, kterou si vezeme celý život s sebou.“
Veronika Kašáková

 

Ani tyto děti se ale nemusí obejít bez životních vzorů, rodičů a důsledné výchovy vedoucí k nesamostatnosti, která je jen jedním z mnoha důvodů vedoucích k neschopnosti zařadit se do běžného života po dosažení plnoletosti či ukončení studia.

Naštěstí se ale stále ještě najdou tací, kteří rádi takovým dětem nabídnou pomocnou ruku, přesně tak jak je tomu i v případě finalistky soutěže Miss ČR a modelky Veroniky Kašákové, která by mohla, a také tak ve prospěch dětských duší činní, o podobných zkušenostech dlouhé hodiny vyprávět.  

Veronika při svých roadshow po dětských domovech své svěřence nejenže motivuje a inspiruje, ale také pracuje na jejich sebevědomí, které stále posiluje, a to i díky svému NADAČNÍMU FONDU VERONIKY Kašákové, pod jehož záštitou naposledy uspořádala milé focení dětí z dětského domova ve Vysoké Peci, které jsou dílem renomovaného fotografa Petra Kozlíka.

Veronika tím zamýšlí přiblížit děti co nejvíce běžné veřejnosti.

Všichni dětští modelové Julek, Sváťa, Terezka i Nikča se nemohli dospat a focení si náramně užili. Veronika jim připravila den dle jejich vysněných představ. Zažili péči profesionálního kadeřnického salonu Honzy Kořínka a vizážistky XX. Dívky se ozdobily šperky jedné z nejlepších bižuterních firem ŠENÝR Bijoux Olgy Kopalové a vystřídaly několik modelů a aranžmá.

Jejich ochránkyně je vždy trpělivě inspirovala k těm nejlepším fotkám.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VERONIKA KAŠÁKOVÁ NADACE POMOC DĚTEM NADAČNÍ FOND VERONIKY KAŠÁKOVÉ

Související články

Tanec, procházka města i plavba na parníku jsou skromným výčtem v bohatém programu Festivalu Open House Praha 2021

Festival Open House Praha není pouze jeden víkend v roce, jeho organizátoři zvou na celou řadu doprovodných programů, které se uskuteční v týdnu od 2. srpna 2021.

Celý článek

Z dračice k rodinnému životu! Alice Bendová myslí více na teplo domova

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života!

Celý článek

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek