dnes je 15.04.2021 a svátek má Anastázie

Ceny zlata raketově rostou. Nenechte si ujít příležitost

Přidat na Seznam.cz
Se stoupající nervozitou ohledně možné další ekonomické krize se na trhu s investičními komoditami dějí velmi zajímavé věci. Zpravidla je velmi výrazný nárůst konzervativnějších druhů investic, které však znamenají i důležitou stabilitu a jakousi jistotu. V posledních měsících a týdnech jde hlavně o zlato, jehož cena raketově stoupá nahoru.

Zajištění pro dobu krize

Zlato představuje vhodnou investici hlavně před nejistou dobou. Má totiž stabilní hodnotu, je obchodovatelné po celém světě a navíc se do jeho ceny nepromítá inflace. Pokud chcete zachovat svůj majetek, doporučujte se běžně zhruba 5 až 10 % vložit právě do zlata. Před krizí se klidně nebojte přikoupit i něco navíc přesně tak, jako to nyní dělají větší i menší investoři. Jejich zvýšený zájem je signálem i pro běžné lidi, že právě teď je vhodný čas.


zlate-mince.cz

Stoupající cena zlata

Důvodem, proč cena zlata v posledním období tolik vzrostla, je právě výrazně zvýšená poptávka. Někteří lidé jsou sice kvůli existenčním problémům nuceni prodat něco ze svých zásob, ale ti, kdo mají peníze, naopak výrazněji přikupují. Stačí si vždy počkat na drobný pokles ceny a přikoupit další kousek do zásoby. Tyto peníze představují hlavně uložení hodnoty s poměrně velkou jistotou budoucího zhodnocení. Obrovskou výhodou je fakt, že zlato je dlouhodobě uznávanou komoditou, takže představujte především velkou jistotu.

S investicemi do zlata můžete začít postupně

Pro investování do zlata hned nemusíte kupovat mnoho cihliček za velké peníze. Každý kousek uloženého majetku se počítá. Na internetovém obchodě www.zlate-mince.cz najdete největší zásobu investičních mincí a slitků. Připraveny jsou stříbrné i zlaté produkty vždy s potřebnými certifikáty. Nečekejte, až krize tvrdě udeří, ale připravte se na horší časy včas v podobě správně zvolené investice.

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD PRODEJ ZLATA ZLATE-MINCE.CZ INVESTICE

Související články

JAK SE STÁT NÁVRHÁŘKOU KOŽENÉ KABELKY NA MÍRU

Chcete si navrhnout vlastní kabelku? Zvolte si tvar, materiál i doplňky a staňte se tak na chvíli módními návrháři.

Celý článek

Minimalistické šperky Eline Rosina

Každá žena si zaslouží kvalitní šperk. Bez ohledu na věk, styl nebo rozpočet. Takový šperk, který podtrhne její osobnost a zapíše se do paměti každému, kdo jej spatří.

Celý článek

Značka Krups představuje zbrusu nový kávovar

Značka Krups představuje zbrusu nový kávovar, který rozzáří vaši kuchyň a rozvibruje vaši duši… Jakýkoli plnoautomatický kávovar z řady Krups Intuition EA87 připraví kávu snad lepší, než na jakou chodíváte do vaší oblíbené kavárny, k tomu za pár okamžiků, naprosto podle vaší chuti i dalších smyslů.

Celý článek

Móda ve sportovním stylu, srovnání Puma a New Balance

Modelky, milovnice módy, blogerky, udávající trendy a nadšenkyně sportovního životního stylu sdílejí vášeň pro sportovní obuv. A nejen ony. Pohodlné tenisky jsou již několik sezón největším módním hitem. Také sníte o pohodlném oblečení pro každou příležitost? Investujte do módní sportovní obuvi New Balance nebo Puma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

TRACE COLLECTIVE JE ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM LUXUSNÍ UDRŽITELNÉ MÓDY

Trace Collective je značka, která se do posledního detailu snaží být co nejvíc šetrná k přírodě, aniž by utrpěla estetická funkce oblečení.

Celý článek

Vánocemi to rozhodně nekončí!

Mysleli jste si, že máte vyhráno a společně s Vánocemi skončilo i intenzivní uklízení? Úklid nikdy nekončí. Naštěstí s novým tyčovým vysavačem Rowenta X-Force Flex 11.60 AQUA se budete divit, jak jde úklid pěkně od ruky a mnohem snáz. Užijte si každou chvilku!

Celý článek

Sháníte dárek na poslední chvíli? Máme pro vás 5 tipů na dárky pro ženy i muže

Letošní Vánoce jsou tu snad ještě dřív než ty předešlé. Nemáte nakoupené všechny dárky a lámete si hlavu, co pořídit? V našem článku najdete užitečné tipy, které určitě využijete. Čtěte dál.

Celý článek