dnes je 05.12.2020 a svátek má Jitka

Ceny zlata raketově rostou. Nenechte si ujít příležitost

Přidat na Seznam.cz
Se stoupající nervozitou ohledně možné další ekonomické krize se na trhu s investičními komoditami dějí velmi zajímavé věci. Zpravidla je velmi výrazný nárůst konzervativnějších druhů investic, které však znamenají i důležitou stabilitu a jakousi jistotu. V posledních měsících a týdnech jde hlavně o zlato, jehož cena raketově stoupá nahoru.

Zajištění pro dobu krize

Zlato představuje vhodnou investici hlavně před nejistou dobou. Má totiž stabilní hodnotu, je obchodovatelné po celém světě a navíc se do jeho ceny nepromítá inflace. Pokud chcete zachovat svůj majetek, doporučujte se běžně zhruba 5 až 10 % vložit právě do zlata. Před krizí se klidně nebojte přikoupit i něco navíc přesně tak, jako to nyní dělají větší i menší investoři. Jejich zvýšený zájem je signálem i pro běžné lidi, že právě teď je vhodný čas.


zlate-mince.cz

Stoupající cena zlata

Důvodem, proč cena zlata v posledním období tolik vzrostla, je právě výrazně zvýšená poptávka. Někteří lidé jsou sice kvůli existenčním problémům nuceni prodat něco ze svých zásob, ale ti, kdo mají peníze, naopak výrazněji přikupují. Stačí si vždy počkat na drobný pokles ceny a přikoupit další kousek do zásoby. Tyto peníze představují hlavně uložení hodnoty s poměrně velkou jistotou budoucího zhodnocení. Obrovskou výhodou je fakt, že zlato je dlouhodobě uznávanou komoditou, takže představujte především velkou jistotu.

S investicemi do zlata můžete začít postupně

Pro investování do zlata hned nemusíte kupovat mnoho cihliček za velké peníze. Každý kousek uloženého majetku se počítá. Na internetovém obchodě www.zlate-mince.cz najdete největší zásobu investičních mincí a slitků. Připraveny jsou stříbrné i zlaté produkty vždy s potřebnými certifikáty. Nečekejte, až krize tvrdě udeří, ale připravte se na horší časy včas v podobě správně zvolené investice.

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD PRODEJ ZLATA ZLATE-MINCE.CZ INVESTICE

Související články

Splní každé e-přání: dárková karta do Centra Černý Most je letos poprvé k zakoupení on-line

Dárková karta, kterou bylo dosud možné pořídit jen v Centru Černý Most, je nově součástí on-line nabídky populárního e-shopu Mall.cz. Limitovanou vánoční edici dárkové karty si tak nyní zákazníci mohou objednat kdykoli z pohodlí domova a svým blízkým darovat to, co doopravdy chtějí nebo potřebují.

Celý článek

Jak chce značka H&M změnit fast fashion?

Fast fashion a pracovní podmínky zaměstnanců v textilních fabrikách - to jsou žhavá témata posledních měsíců, které jsou problémem především velkých globálních řetězců, jako je H&M. Značka v čele s novou výkonnou ředitelkou představuje ambiciózní plány, jak změnit celý fast fashion průmysl udržitelným směrem. 

Celý článek

Kašmír: na jedné straně luxusní svetry, na straně druhé ekologická katastrofa

Koza kašmírská dává lidem tu nejkvalitnější a nejjemnější vlnu ze všech. Kašmír byl ještě donedávna symbolem luxusu a jen málokdo si ho mohl dovolit. Když se ale dnes podíváme do kolekcí fast-fashion řetězců, můžeme v nich toto zázračné přírodní vlákno objevit za zlomek někdejší ceny. Jak je to možné? A má smysl si něco takového pořídit?

Celý článek

Nové fitness hodinky HONOR Watch ES – soukromý trenér na vašem zápěstí

S druhou vlnou epidemie koronaviru jsou i návštěvy fitness center pasé. Čím dál tím větší riziko nákazy, by nás mělo motivovat k pohybu venku, v přírodě, a to i přes nevlídné podzimní počasí.

Celý článek

Podzimní lenošení ve stylu hygge!

Teplá deka, horký čaj ve stylovém hrníčku, poutavá kniha a pocit pohody a štěstí mohou naplno provázet vaše podzimní dny. Zkuste si tohle roční období udělat klidné, krásné a pohodové, jednoduše ve stylu hygge.

Celý článek

P40 lite od Huawei je parťák, na kterého se můžete spolehnout

Kdy jste naposledy udělali fotku něčím jiným než smartphonem? Chytré telefony využíváme při práci, plánujeme v nich práci i život, přinášejí nám zábavu, a dokonce téměř nahradily i některé přístroje jako třeba fotoaparáty. 

Celý článek

Značka Brooks Brothers oblékala 40 amerických prezidentů. Kvůli koronaviru zkrachovala

Luxusní oděvní značka Brooks Brothers, jejíž obleky nosil například Kennedy nebo Obama, po více jak 200 letech končí. Do značné míry k tomu přispěla pandemie koronaviru, kvůli níž bylo nutné zavřít některé obchody. Nyní se firma připravuje na uzavření svých továren v USA a shání kupce.

Celý článek

Malířka Kateřina Bohušíková své malby přenesla na povlečení i kabelky

Móda a umění jsou velmi často propojeny v jeden celek. Ne jinak je tomu u návrhů, které vznikají pod rukama české malířky Kateřiny Bohušíkové.

Celý článek