dnes je 07.05.2021 a svátek má Stanislav

Červenci děkujeme, takhle se nám to v Móda.cz líbí

Přidat na Seznam.cz
Červenec přináší nádhernou přírodu, spoustu příležitostí k venkovním aktivitám, dobrou náladu a my to všechno bereme. Bereme a děkujeme! Takhle nás to baví!

Péťa (šéfredaktorka)

"Užívám si teplé letní dny sledováním přírody, nasáváním atmosféry horkého léta a všeho, co k prázdninovým měsícům patří. Výlety, přátelé, voda, odpočinek, sudoku, pivo, houby, ovečky, houpací síť, brouzdání po Instagramu a mnoho dalšího. Při toulkách po Instagramu jsem objevila peckovej karavan, takové luxusní bydlení, kde bych dokázala relaxovat a snít se sklenkou dobrého vychlazeného pivka. Občas je potřeba se zasnít, no né :-), tak krásné snění při východu i západu slunce a mnoho srandy přeji. :) "

Janča

"Červenec se chýlí ke svému konci a já přesto zůstávám v myšlenkách někde v červnu. Právě tam se mi na chvíli zastavilo srdce a obrátil se mi život vzhůru nohama. Nebudu vás však zahlcovat svýma láskyplnýma pocitama, přeci jen jsme magazín o módě, takže to vezmu hezky česky z fashion pohledu. Nakupování pro ty úplně nejmenší není v ČR věru zlé. Nabídka je široká a vyberou si snad i náročnější dušičky. V obchodech najdete i certifikovanou bio bavlnu, avšak pozor, momentálně všude probíhají výprodeje a zboží je těžce přebrané. Asi se vyplatí počkat si na naskladnění podzimních kousků, tedy co se výběru týče. Já osobně módu zkoumám i z dalších nových zákoutí, jako jsou módní potřeby pro kojící matky. A opět mohu pět jenom chválu, protože možností je spousta. Cenově už to taková sláva není a ne každá žena si může dovolit tyto "vymoženosti", nezbývá si, než povzdechnout, že specifické oblečení bývá vždy dražší. A jak si vlastně užívám léto? Poznáváním nových životních etap... Ale rozhodně u toho nechybí moji čtyřnozí..."

Verča

"Dny naplněné sluníčkem, teplem, koupáním, cyklo výlety i módou. Když se ochladilo a začalo pršet, nazula jsem tenisky a pláštěnku a zase mi bylo fajn. Nestěžuju si. Miluji déšť, stejně jako miluji sluníčko. Déšť se mi o něco více líbí na podzim a sluníčko o něco víc v létě, ale co. Nestěžuju si. :) Objevila jsem kavárnu s výbornými domácími limonádami, na které teď nedám dopustit. A donesou jí dokonce půl litru, super ne? A taky si užívám ty barevné západy, které nám červenec přinesl. Baví mě ty barvy. Na nebi, na sobě, na stole, na papíře... Baví mě červenec."

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE REDAKCE MÓDA.CZ #REDAKCEMODACZ ČERVENEC INSPIRACE MODA.CZ #moda

Související články

Udržitelnost: Footshop vám ulehčí ekologičtější nakupování

I když by se to mohlo zdát jako nemožné, tak i malý krok může znamenat velkou věc s obrovským dopadem. A přesně tak se k udržitelnosti postavila i společnost Footshop. Nechte se vtáhnout do jejich myšlenek a boje za lepší zítřek.

Celý článek

Marie Bubláková o značce EN TEN TY KY dva špalíky: první objednávka byla obrovitánská euforie. Tady jsem poznala, že by se to mohlo lidem líbit.

EN TEN TY KY dva špalíky, známé dětské rozpočítadlo, které také nese název jednoho velkého nápadu. Nápadu, za kterým stojí Marie Bubláková. 

Celý článek

Inspirace růžovou barvou přišla od posádky letadel Nikiho Laudy, říká ředitelka dopravy RegioJet Ivana Sachsová

Přinášíme vám další inspirativní rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát jsme si povídali s ředitelkou dopravy "žlutých autobusů a vlaků" Ivanou Sachsovou.

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

5 věcí, které nesmí chybět ve vašem jarním šatníku

S něčím starým se rozloučíme a něco nového přivítáme - tentokrát v našem šatníku. Jaké kousky si pořídit na letošní jaro?

 

Celý článek

Pařížský týden módy v ulicích metropole

Pařížský týden módy bez módy. Nepředstavitelné! A i když se většina módních přehlídek přesunula do online světa, přesto v ulicích byla k vidění spousta inspirace.

Celý článek

Skutečnost, že Aliku dnes řídí naše dcery, považuji za svůj největší osobní úspěch v podnikání, říká česká královna oříšků a milovnice koní Jana Kremlová

Znáte oříšky od Aliky? Tuto úspěšnou rodinnou firmu založila Jana Kremlová se svým manželem v roce 1992. Jaká byla cesta k prostějovským pražírnám a co pro ni znamená osobní úspěch, vám přinášíme v dalším exkluzivním rozhovoru, tentokrát s Janou Kremlovou, zakladatelkou společnosti Alika.

Celý článek