dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

Červencové MUST HAVES? Plavky, osuška a koktejl

Plavky, sluneční brýle, stylový kufr, dobrá kniha, rozjasňovač, opalovák a... teď upřímně... čekala jste snad od července něco jiného? 

Rozjasňující bronzer Artdeco 699 Kč ; Maska pro vlasy namáhané sluncem a vodou Rene Furterer 389 Kč ; Plážová osuška H&M 499 Kč ; Drink v plechovce Marks&Spencer 49 Kč ; Shopper bag H&M 699 Kč ; Plavky Dorina horní díl 529 Kč a spodní díl 399 Kč ; Sluneční brýle IZIPIZI 839 Kč ; Žabky IPANEMA 399 Kč

Letní plážová dobrodružství mohou začít teprve tehdy, máte-li co správného na sebe. Červenec bývá měsícem, na který mnoho z nás čeká s velkou nadějí v odpočinek, poznávání nového a hodin a hodin strávených ve vodě a na pláži. Neošiďte letošní červenec (ani sama sebe) a mrkněte se po nových plavkách. Rok 2017 je štědrý nejen co do stylů, které jsou trendy, ale i do množství barevných a vzorových provedení. Na nohu obujte o něco stylovější žabky a nezapomeňte na sluneční brýle. Ty, které jsme pro MUST HAVES vybrali my, dokonce ladí k plavkám a doplňkům zároveň!

V létě míváme sklony k vypouštění líčení a jediným nezbytným kosmetickým doplňkem bývá opalovací krém. My věříme, že ten si dokážete vybrat nejlépe sama a proto vám alespoň představíme hydratační masku na vlasy, která vlasům pomáhá bojovat s poškozením od slunce, chlóru i slané vody. A co se líčení týče, nejlépe na opálené pleti vypadá stejně jen bronzer, rozjasňovač a šťavnatý lesk. Do plážové tašky (nebo stylového shopperu) stačí přihodit jen rozečtenou knihu, láhev s pitím (nebo osvěžující drink v plechovce), osušku a můžete vyrazit na pláž.

Užijte si slunce, mořskou sůl, večerní procházky, bohaté snídaně, velké zmrzliny, písek na kůži a vítr ve vlasech.

Užijte si léto!

answear.cz ; notino.cz ; hm.com ; pinterest.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MUST HAVES LÉTO 2017 ČERVENEC PLAVKY OPALOVÁNÍ #moda

Související články

Mohito na podzim nabídne styl Pařížanek

Tolik milovaný styl Pařížanek zavál do prodejen řetězce Mohito. Nadchne vás nejen svou nabídkou, ale také doprovodnou kampaní.

Celý článek

Skvělý úspěch! V podzimní kampani TIMEOUT zazářily české MISS

Karolína Mališová a Andrea Kalousová uspěly před dvěma lety v České Miss a na podzim 2017 si připisují další skvělou zkušenost - staly se tvářemi mezinárodní kampaně značky Timeout.

Celý článek